Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
458 postów 1672 komentarze

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Apokalipsa i znaki czasu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apokalipsa i znaki czasu analizowane w Poznaniu

Apokalipsa i znaki czasu

 

Poznańska księgarnia Sursum Corda jest miejscem spotkań patriotycznych i religijnych.

 

W ostatnim czasie odbyło się kilka spotkań poświęconych objawieniom maryjnym, które pozwalają nam pełniej zrozumieć Objawienie publiczne, a w szczególności Apokalipsę św. Jana w kontekście współczesnych znaków czasów.

 

Wielu ludzi przeczuwa, że świat musi się zmienić, gdyż zbyt wiele na nim jest zła oraz bezczelności i chciwości tzw. „elit”, współczesnych władców świata, dysponentów wielkich majątków i władzy gospodarczej, medialnej oraz politycznej na całym globie.

 

Na naszych oczach rozgrywa się wielka walka duchów, a także ma miejsce chyba największe starcie cywilizacji, kultur, religii, stylów życia chrześcijańskiego z pogańskim i innowierczym.  

 

Bezbożne prawa, niepohamowana pycha, skorumpowane obyczaje i niebywały wyzysk już nawet całych narodów - prowadzą do oczywistych wniosków, że Opatrzność musi zainterweniować, aby świat znów stał się boży i sprawiedliwy.

 

Chrześcijanie od połowy XIX wieku aż po dzień dzisiejszy posiadają liczne przekazy z Nieba, które zapowiadają wielkie kary i oczyszczenie świata.

Dlatego bardzo ważnym jest właściwa interpretacja znaków czasu i zapowiedzi tego wszystkiego co Bóg od założenia świata zapowiedział grzesznej ludzkości.

 

Takich właśnie ocen znaków czasów dokonał ks. Tadeusz Bachorz z Witaszyc pod Jarocinem, który uważa, że na ziemi być może już przebywają zesłani z Nieba św. Piotr i św. Paweł, Apostołowie i filary Kościoła Bożego, aby nawrócić pogrążony w błędach i w grzechach świat. Prelegent uważa, że czeka nas niebawem wielkie oczyszczenie.

 

Spotkanie z Ks. Tadeuszem Bachorzem - „Objawienia maryjne a koniec czasów”

https://www.youtube.com/watch?v=pFszyWDJUIY

 

Przed zbliżającymi karami bożymi natomiast przestrzega ks. dr Paweł Mierziński, który biblijne i prywatne proroctwa ocenił według własnego klucza i zapowiada największą wojnę dziejów pomiędzy Królestwem Bożym a królestwem szatana.

 

Ks. dr Paweł Murziński - Sursum Corda – Apokalipsa w czasach ostatecznych. (Cz. 1)

https://www.youtube.com/watch?v=MXKUPaabtSs

Ks. dr Paweł Murziński - Sursum Corda – Apokalipsa w czasach ostatecznych. (Cz. 2)

https://www.youtube.com/watch?v=RsEn9SGeCZs

 

Zapewne czas poświęcony na te wykłady nie jest czasem straconym, gdyż w tej kwestii idzie o życie wieczne każdego człowieka, który będzie coraz mocniej poddawany manipulacjom i przemocy duchów zwodzenia. Nikt z tej walki nie zostanie ani wyłączony ani też w niej oszczędzony.

 

Polem bitwy pomiędzy Bogiem a szatanem jest dusza człowieka” św. o. Pio     

 

UCZESTNICTWO W NIEDZIELNEJ MSZY ŚW. WZROSŁO DO BLISKO 40 PROC.

//www.radiomaryja.pl/kosciol/uczestnictwo-niedzielnej-mszy-sw-wzroslo-blisko-40-proc/

 

A to oznacza, że nadal 60 % Polaków żyje w grzechach i podlega władzy diabła, a więc większość naszych rodaków, gdy się nie odmieni, nie przejdzie metanoi, to pójdzie do piekła!!! Do Nieba bowiem nie wejdzie nikt kto nie jest święty!!!


 
następna.1 / 9

Niezwykły pielgrzym pojawił się w Watykanie

Niezwykły pielgrzym pojawił się w Watykanie - zdjęcia 

 

  

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej