Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
449 postów 1520 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Moje komentarze

 • @amadeusz2006 03:28:12
  O. Prof. Józef I.M. Bocheński OP„...polski katolicyzm powinien odrzucić zarówno Maritainowską koncepcję państwa liberalnego, jak neopogańską koncepcję państwa totalnego, atoli jednak opowiedzieć się za państwem "jednokierunkowym", tzn. takim, w którym "uobecnia się określony ideał narodowy i katolicki". Polska "nie może być pojmowana jako wspólny dach dla komunistów, hitlerowców i tym podobnych. Polska ma określoną misję katolicką, tę misję spełnić ma naród polski, w imię tej misji naród polski rządzi Polską, nie inni. Tamci mogą być tolerowani, o ile nie szkodzą. Nic więcej". http://pl.netlog.com/januszgorzynski NIGDY WIĘCEJ Z ŻYDAMI SZATAŃSKIMI DROGAMI ;) Polecam moją stronę ;) DOBRE FILMY I ANALIZY;)
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @circ 02:58:03 ale jaja ;)
  "Naród ma być ważniejszy niż państwo- nie wolno przenosić ciężaru grzechu urzędników panstwa na podatnika".

  NARÓD MOŻE POWSTAĆ TYLKO W CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ prof. Feliks Koneczny, a więc -* w myśl tej diagnozy - geniusza z Krakowa, to turańcy, bizantyńcy, żydzi, etc, - nie są żadnymi narodami, ale ludami - "bydłem chwyconym za mordę" ;) - np. w Rosji, w Germanii, w żydolandach ;) przez rządzące mafie. W cywilizacji łacińskiej natomiast rządzić może tylko "sługa sług".

  Naród to zbiorowość społecznie solidarna połączona tradycją, językiem, kulturą, religią, moralnością, sumą swoich przeżyć. /prof. Florian Znaniecki/

  Państwo to wspólny dach dla zgodnie podążających do celu obywateli (Pius XII)


  MYLISZ POJĘCIA, ZNACZENIA, I WYCHODZI Z TEGO BEŁKOT, A WIĘC MOWA LUDZKA NIE MAJĄCA SENSU!!!!


  //Lewica narobiła milion razy więcej błędów, prawica ma więc prawo pobłądzić. W razie niewiedzy jest zawsze miłosierdzie.//

  ETYKA TOMISTYCZNA UWAŻA NIEKOMPETENCJE ZA GRZECH!!!

  MIŁOSIERDZIE, TO NAJWIĘKSZY PRZYMIOT BOGA, KTÓRY ODNOSI SIĘ DO SKRUSZONYCH WIELKICH GRZESZNIKÓW!!!!

  Używasz religijnych hiperboli do spraw, których nie ocenia się pojęciami teologicznymi. Wygląda to wręcz - w świetle stosowanej przez Ciebie semantyki - na co najmniej postawę wariata, który mówi do mechanika, że "w imię miłosierdzia zgadzam się na to, abyś zepsuł mi samochód"


  WYBACZ, ALE JA PIEPRZĘ TAKIEGO MAJSTRA ;)

  Majster to ten co się zna na fachu, a nie ten co ukradnie warsztat ;)
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @circ 02:39:05 No wybierzmy ;)
  NAJPIERW ZAŁÓŻ ORGANIZACJĘ NARODOWĄ A POTEM PRZYJMIJ ZASADĘ, ŻE "KADRY DECYDUJĄ O WSZYSTKIM" ;)

  Kogo chcesz wybierać jeśli nikogo nie znasz ? ;)

  Panstwa giną wtedy gdy nie odróżniają ludzi dobrych o złych ;) - jak głosił grecki myśliciel :)
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @amadeusz2006 02:33:25 DEMOKRACJA I SOCJALIZM TO ZŁO NAJGORSZE Leon XIII
  Królestwo wewnętrznie skłócone nie może się ostać!!!!
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @Asadow 02:03:53 JAREMA WIŚNIOWIECKI NABIJAŁ HULTAJSTWO NA PAL!!!!!
  Z BANDĄ SIĘ NIE DYSKUTUJE, A WEDŁUG KSIĘCIA JAREMY HULTAJ TO NIE POSEŁ ;)

  Komunizm, masonizm, socjalizm, nazizm, faszyzm, liberalizm, to ideologie heretyków służące rabusiom i mordercom!!!!

  HERETYKÓW I LICHWIARZY WIESZAĆ!!! Św. Tomasz z Akwinu
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @drhumor 22:16:12 LISTY WROGÓW I GODNYCH
  LISTY WROGÓW TO NAZWISKA NA "W"

  A LISTA GODNYCH TO NAZWISKA NA "G"

  Od czegoś trzeba zacząć, jak się śmiejemy to na całego!!! ;)

  MOŻNA NA PRZYKŁAD LOSOWANIE ROBIĆ NA CHYBIŁ TRAFIŁ - GODNY NIEGODNY ;)


  MOŻE JEDNAK POWAŻNIEJSZE KRYTERIA I METODY ????

  A czy "Adam Człowiek" nie zna nazwisk wszystkich wrogów Polski ? ;)

  albo jasnowidz Jackowski ? ;)
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @circ 01:16:43 ROZUMIEM, ŻE POWINNAŚ UGOTOWAĆ OBIAD, ale polityką to lepiej się nie zajmuj ;)
  ZWŁASZCZA WIZJONERSTWEM ;) I "DIAGNOZAMI POLITYCZNYMI" ;)

  Iza ..... proszę, poczytaj dobrych autorów zamiast sama pisać ;)
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @circ 01:16:04 TEN SYSTEM POLEGA WŁAŚNIE NA ZORGANIZOWANEJ PRZESTĘPCZOŚCI!!!!
  I NA NIETYKALNOŚCI ŻYLI NALEŻĄCYCH DO SPISKU ŁOTRÓW ;)

  Stalin rozpoczynał od napadów na banki, a potem skończył na napadach na państwa i narody ;)

  STALINOWCY TO TO SAMO CO SZEF, ALE W RÓŻNYCH WYMIARACH....

  Czyżby Iza chciała karać tylko złodzieja w banku działającego "na wydrę", bo organizacja złodziejska to już system, a więc bezkarna ;) ?????
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @circ 01:13:23 bo kucharz francuski z szefem kuchni niemieckiej ma teraz konkurencję ze strony rodzimych kuchareczek ;)
  "WIZJONERKA" IDEALNIE PASUJE DO ŻYDOWSKIEGO STOŁU SZECHTEROWCÓW, BO APRIORYCZNIE SOBIE ZAŁOŻYŁA, ŻE "PAŃSTWO POLSKIE" * - WEDLE JEJ KONCEPCJI - NIE BĘDZIE MIAŁO WROGÓW ;) I BASTA!!!! A KTO BY WIDZIAŁ WROGÓW PAŃSTWA I NARODU TEN PEWNIE "WRÓG LUDU" I WRÓG PAŃSTWA ? ;) ORAZ WRÓG IZY NAJGORSZY ;) A TO JUŻ BRZMI JAK BANICJA ALBO WYROK ŚMIERCI ;) DLA HERETYKA !!!! ;)

  MAM WIĘC ROZUMIEĆ, ŻE DOTYCHCZASOWI NASI WROGOWIE, JAKICH ZNAMY Z TYSIĄCLETNIEJ HISTORII POLSKI, ZARÓWNO CI ZEWNĘTRZNI, JAK I CI WEWNĘTRZNI - TO BYLI WROGAMI UROJONYMI???

  ONI NIE CHCIELI WIĘC ANI POLSKI I POLAKÓW OKRAŚĆ, ANI TEŻ PODBIĆ, ZNIEWOLIĆ, WYNARODOWIĆ, ETC, ???? WYDAWAŁO SIĘ TO TYLKO RÓŻNYM HISTORYKOM, KTÓRZY BADALI TEMATY WOJEN CYWILIZACYJNYCH, KOLONIZACJI POLSKI I ANTYPOLONIZMU ??? ;)

  JAK TO FAJNIE BYĆ KUCHARKĄ W DOMU A POTEM DOPAŚĆ INTERNET I NAPISAĆ W NIM KUPĘ BZDUR I SIĘ "DOWARTOŚCIOWAĆ" JAKO "INTELEKTUALISTKA" ORAZ "PATRIOTKA", A TAKŻE "BOHATERKA NARODU" ORAZ "WIZJONERKA".

  Przecież tego nie można czytać bez niesmaku, albo z mokrymi pampersami.

  IZA..... uspokój się bo to zakrawa na jakiś obłęd!!!!

  LUDZIE OSZCZĘDŹCIE DZIEWCZYNĘ, BO SOBIE JAJA ROBICIE I Z SIEBIE I NIEJ ..... hahahahahaha
  Możemy rozpisać własne wybory i zdetronizować władzę demokratycznie
 • @koniecPOLSKI PIENIĄDZE, TO NIE WSZYSTKO!!!
  „Królestwo Boże to nie sprawa tego co się je i pije, ale to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. ”(14,17 List do Rzym.)

  Przed każdym z nas wcześniej czy później stanie pytanie: Jaką wartość ma dla mnie Królestwo Boże ? Zatroskanym o sprawy tego świata ciągle grozi zagubienie się w doczesności. Współczesne środki publicznego przekazu tzw mass media robią wszystko by nas zain-teresować sprawami materialnymi. Producenci wytwarzają coraz to więcej towarów, a reklamy je ogłaszają i człowiek jest kuszony by je nabywać i tak człowiek staje się niewolnikiem stworzonych sztu-cznie potrzeb. Już nie ma ochoty i czasu na zajęcie się istotą swego powołania życiowego - życiem wiecznym. Pomocą nam przychodzą wielcy świeci i wielkie postacie Kościoła. Jedni mieli łaskę - może również i my w większości spośród tu obecnych - że ta rzeczywi-stość nadprzyrodzona była nam przekazana przez rodzinę. Tak było z wielu świętymi, jak św. Teresa z Lisieux. Inni odkrywali podczas długich zmagań życiowych jak św. Augustyn, Pascal czy Newman. Czasem Królestwo Boże napada na człowieka niespodziewanie, jak to było ze Szawłem pod Damaszkiem. Jest to nagłe uderzenie łaski: „Panie do mam robić?”
  Jeżeli Królestwo niebieskie jest takim drogocennym skarbem, najwyższym dobrem, wartością radością, to nie tylko trzeba nam całym życiem dążyć do jego osiągnięcia, podporządkować temu celowi wszystkie inne plany życiowe, ale powinniśmy także dzielić się tym dobrem z innymi. Bonum diffusivum sui jak mówi przysłowie Dobro się rozlewa, promienieje. Pan Jezus zachęcał swoich słuchaczy: ”Wy jesteście solą ziemi.... Wy jesteście światłem świata. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie”. (Mt 5, 13-16.) Aby to królestwo osiągnąć „Oddajmy siebie w całości nie jako równowartość, ale po prostu dlatego, że nie mamy nic więcej” św. Augustyn.
  http://www.dziekanowice.pl/index,72,81.html

  DLATEGO DOCELOWYM PROGRAMEM DLA SŁOWIAŃSKICH POLAKÓW-KATOLIKÓW, JEST OCZYWIŚCIE CYWILIZACJA MIŁOŚCI I WSPÓLNY DACH DLA ŚWIĘTEGO LUDU BOŻEGO, KATOLICKIEGO NARODU POLSKIEGO, JAKIM BYĆ MUSI - WIELKA POLSKA KATOLICKA, KTÓRA PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ PRZYJMIE POSTAĆ UPORZĄDKOWANEGO ŚWIĘTEGO KATOLICKIEGO KRÓLESTWA POLSKIEGO JEZUSA KRÓLA POLSKI I MARYI WNIEBOWZIĘTEJ KRÓLOWEJ POLSKI - A WIĘC PAŃSTWA OPARTEGO NA SOLIDARNOŚCI STANOWEJ I DEKALOGU ORAZ NA AUTORYTECIE BOGA W TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ.

  Panie koniecPolski, w Świętym Katolickim Królestwie Polskim lichwiarzy i heretyków nie będzie, albowiem zostaną powieszeni. Pierwsi, bo są mordercami ciał, a drudzy bo są mordercami dusz. KARA ŚMIERCI BĘDZIE TEŻ ZA KORUPCJĘ!!!! Za idee korupcji myśli i prawa także ;)

  Zatem o posiadaniu pieniędzy, w tym także konsumenckich, należnych każdemu, będzie decydował parlament i Polski Bank Narodowy.

  A własność wróci do Narodu Polskiemu, wyrwiemy ją ze szponów żydów i meteków ;)

  TERAZ CZAS PRZEBUDZENIA NARODU, CZAS ODRODZENIA DUCHA W BOGU, CZAS ODRZUCENIA HEREZJI, A POTEM PRZYJDZIE CZAS NA REALNE ROZWIĄZANIA SŁUŻĄCE DOBRU WSPÓLNEMU!!!!

  Z Polski wyjdzie przykład dla świata jak rozgromić judeo-satanistów z ich nazistowskimi, faszystowskimi, socjalistycznymi, komunistycznymi, syjonistycznymi, globalistycznymi pomysłami z piekła rodem.

  PADNĄ OD TEJ SAMEJ BRONI CO LUCYFER W NIEBIE, BO PRZECIEŻ WIZJA BYŁA KATEGORYCZNA "WIDZIAŁEM SZATANA SPADAJĄCEGO Z NIEBA JAK BŁYSKAWICA"

  Amen


  PS

  Co im po pieniądzach, jak najemnicy nie nadają się do długiej wojny!!!
  SZYBKO SIĘ ZDEGENERUJĄ ;)
  Internet chce delgalizacji SLD. Rzecznik partii wzywa władze na pomoc
 • NIE SŁUCHALI STARSZYCH, KRADLI DOWODY BABCIOM I TERAZ POZOSTAŁA KULE W ŁEB ;)
  http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=9T6HlMU8vn4&NR=1
  Dla mediów centroprawicy również jesteśmy antysemitami!
 • LIDERÓW SIĘ NAMASZCZA I NIE BIORĄ SIĘ Z POWIETRZA ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=xQl0kv2Pqj8&feature=relmfu
  Niemiecka prasa: Tusk nie może wrócić z Brukseli jako przegrany
 • MAŁA GRUPA CWANIAKÓW BYDŁEM KRĘCI ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=Oazk8Omh5XU
  Niemiecka prasa: Tusk nie może wrócić z Brukseli jako przegrany
 • ŚWIAT CZEKA NA TRIUMFALNY POWRÓT ZDECHLAKA ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=TCjWhIA8mX4&feature=relmfu
  Niemiecka prasa: Tusk nie może wrócić z Brukseli jako przegrany
 • KOŚCIÓŁ OTWARTY NA ZŁO
  Powyższy wpis zacząć się miał od tego filmiku!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=PFc6b3ClW6Q&feature=player_embedded

  Tymczasem dla tych, którzy nie odróżniają Kościoła Bożego od towarzystw filantropijnych lub psychoterapeutycznych, “Kościół otwarty” to taki, który zapiera się swego pochodzenia od Chrystusa, wyrzeka się wiary i Ewangelii, tworzy jakąś mieszankę ze wszystkimi innymi wyznaniami, religiami i stowarzyszeniami, idzie na kompromisy z laicyzmem i powątpiewa w Bóstwo Chrystusa, jego Założyciela. O jaką więc otwartość chodzi?
  http://teoria-spisku.blog.onet.pl/Spor-o-kosciol-otwarty-ks-prof,2,ID403414868,n

  .”.Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku. Syn Boży objawił się po to, aby zniszczyć dzieła diabła. Każdy, kto narodził się z Boga, nie grzeszy, gdyż trwa w nim nasienie Boże; taki nie może grzeszyć, bo się narodził z Boga."
  1L. Jana 3:4-9
  Internet chce delgalizacji SLD. Rzecznik partii wzywa władze na pomoc
 • SKĄD SIĘ BIORĄ MILCZĄCE PSY ???
  http://www.youtube.com/watch?v=PFc6b3ClW6Q&feature=player_embedded

  POWYŻSZY FILMIK, NA KTÓRYM WIDZIMY ABP. GĄDECKIEGO Z SZYDERCĄ BŁ. JANA PAWŁA II - SIWCEM, w towarzystwie licznej rzeszy rabinów, TYLKO DOWODZI, ŻE MILCZĄCE PSY WYWODZĄ SIĘ Z TEJ SAMEJ STAJNI AUGIASZA, W KTÓREJ CZCI SIĘ W JARMUŁKACH NA GŁOWACH LUCYFERA JAKO BOGA!!!

  Czyż więc może nas nie dziwić milczenie tego psa Kościoła Chrystusa, w Poznaniu, który nawet na tak szatańskie wybryki w podległym mu dekanacie milczy jak mumia w grobowcu faraona???

  CZARNA MSZA W WIELKI CZWARTEK W ŚRODZIE WLKP.
  http://www.aferyprawa.eu/Afery/Czarna-msza-w-Wielki-Czwartek-w-Srodzie-Wlkp-1426

  ÓW "ARCYBACA" KOŚCIOŁA POZNAŃSKIEGO RÓWNIEŻ MILCZY NA BANDYTYZM, KTÓRY ROZWINĄŁ SIĘ NA OKULTYSTYCZNYM PODGLEBIU DUCHOWYM, GDZIE OPRAWCY ŻYDOWSCY Z POLICJI KATUJĄ I NISZCZĄ POLSKIE RODZINY WE WSPÓŁPRACY Z SZATAŃSKĄ MAFIĄ OŚWIATOWĄ I SĄDOWĄ!!!!!!!

  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=227:mafia-szatana-&catid=35:polska&Itemid=58

  Antykościół w Kościele
  Innych też nie brakuje w służbie ANTYKOŚCIOŁA i piekielnej zgrai, co działają jak abp. Gądecki - którzy nawet podczas licznych zgromadzeń kościelnych, w tym na nabożeństwach pogrzebowych - z dużą rzeszą wiernych, i nawet filmowani -potrafią publicznie pokazywać znak Bestii.

  TYM ZNAKIEM ÓW BISKUP RÓWNIEŻ UDOWODNIŁ KIM JEST W ISTOCIE!!! https://www.youtube.com/watch?v=JesyoqglhH0 20 minuta i 51 sekunda JARECKI POKAZUJE ZNAK BESTII!!! A WIĘC- JAK WIELU SUPONUJE, TO MASON ŻEGNAŁ MASONA!!!
  http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/09/21/666-biblijna-liczba-bestii/

  PRZYPOMNIJMY TEŻ TO, ŻE BP. JARECKI POPIERAŁ WEJŚCIE DO JUDE-UE I ZWALCZAŁ PUBLICZNIE RADIO MARYJA!!! Opisał to również dr Stanisław Krajsk w tekście pt. "Bp Jarecki przeciwko Radiu Maryja"
  http://www.krajski.com.pl/jarecki.htm

  ALE NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!!!

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/warszawski-biskup-rozbil-samochod-byl-pijany,1,5283440,region-wiadomosc.html
  CIEKAWE TYLKO W TEJ SPRAWIE....??? CZYŻBY W TEN SPOSÓB PAN BÓG POKARAŁ BISKUPA DLA OPAMIĘTANIA...???? CZY BYŁY TEGO WYDARZENIA INNE JESZCZE PRZYCZYNY ????


  Nie daj się zwyciężyć Złu!!!!
  DLATEGO W DOBIE BABILOŃSKIEGO POMIESZANIA SZCZEGÓLNE CIESZĄ TAKIE POSTAWY BISKUPÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, JAK TA - KLAROWNA I KATEGORYCZNA PRZECIWKO ZŁU W POLSCE!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=oj2j6Ch6b60


  IDZIE WIĘC BÓJ O POLSKĘ ZAATAKOWANĄ PRZEZ BESTIĘ OD WSCHODU, ZACHODU I OD ŚRODKA PAŃSTWA I KOŚCIOŁA!!!!!

  Telefon do Radio Maryja
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CaGF56H97aI
  WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!

  RAJ JUDEJSKI CZYLI... WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE
  http://trybeus.nowyekran.pl/post/77692,raj-judejski-czyli-was-polakow-nie-bedzie

  Ks. Prof. J. Kruszyński pisze m.in.:
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)
  "[Żydzi] z ludnością krajową mieli styczność o tyle, o ile wymagały tego względy handlowe" "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)
  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)
  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)
  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)
  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)
  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan. Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  PAPIEŻ KATEGORYCZNIE ZABRONIŁ BRATAĆ SIĘ ZE ZŁEM!!!!
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogid=202705#comments
  NIGDY WIĘCEJ Z ŻYDAMI SZATAŃSKIMI DROGAMI!!!
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski !

  "Ja nie walczę z ofiarami zła, tylko ze złem" Bł. ks. Jerzy Popiełuszko.
  http://www.youtube.com/watch?v=0U_8dfebTlY&feature=related

  NIGDY NIE USTAWAJ W WALCE O PRAWDĘ, A PAN BÓG BĘDZIE WALCZYŁ O CIEBIE (Księga Syracha)
  Internet chce delgalizacji SLD. Rzecznik partii wzywa władze na pomoc
 • STOJ KOMUCHU - OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=Cn0QO1Qpv0A

  WSZYSCY PAMIĘTAMY TEN OBRAZEK Z WYDARZENIA W KALISZU!!!!

  Filmik ten przypomina nam jak przewrotna była rodzina pijaka Kwaśniewskiego, wywodząca się z ludobójczej i megazłodziejskiej żydokomuny. Kwaśniewski, który przed kamerami telewizji ze swoją żydowską żoną prawili o entuzjazmie dla geniuszu i świętości bł. Jana Pawła II, zmieniali natychmiast front, gdy tylko tych kamer dla ludu już nie było. Wówczas wychodziła z nich prawdziwa diabelska natura i szyderczy śmiech szatana, który kpił ze wszystkiego co święte.

  Jak pamiętamy, to właśnie Kwaśniewskiego - aferzystę, agenta i pijaka - odpowiedzialnego za szkodzenie Polsce i również szkodzenie wizerunkowi Polski jako państwa katolickiego narodu - dwukrotnie "wybierano (lub wybierały służby szatana) na prezydenta wszystkich Polaków". (Wszak wiadomo, że zgodnie z opinią satanisty Stalina vel Demonoszwili - nie ważne jak głosują, ale kto głosy liczy!!!! BO O SPRAWIE DECYDUJĄ SŁUŻBY PUŁK. ARONA PALKINA i leninowskie kadry "decydujące o wszystkim")

  Coś się zmienia!!!
  TERAZ DZIĘKI MŁODYM POLAKOM I ICH INICJATYWOM ORAZ DZIĘKI INTERNETOWI MOŻEMY SIĘ POLICZYĆ I ROZLICZYĆ SZATAŃSKIE LEWACKIE BANDY WYSŁUGUJĄCE SIĘ SANHEDRYNOWI ZŁA!!!!

  Brawa dla młodych narodowców!!!!

  Skala bandytyzmu lewackiego jest potężna i sięga w zasadzie diagnozy papieża Klemensa XII, który wskazał w swoich antymasońskich dokumentach na wywrotowy charakter buntowników i ich trucicielskich nauk!!!! Niestety świat ulegał duchom lewackiego zwodzenia i popadał w coraz większe herezje i w niewolę satanistów czego ukoronowaniem był nazizm, komunizm i globalny syjonizm.

  TO, ŻE KOMUCHY I POSTKOMUCHY SĄ POTĘPIEŃCAMI ŻYJĄCYMI POD KOŚCIELNĄ EKSKOMUNIKĄ PRZYPOMINA RÓWNIEŻ - DIAGNOZUJĄCA SYSTEM LEWACKIEGO ZŁA - ENCYKLIKA O BEZBOŻNYM KOMUNIZMIE


  To powinno wystarczyć każdemu, aby odciąć się od tej szatańskiej i zbrodniczej zgrai, która narzuciła światu rządy złodziejstwa, terroru i ludobójstwa. Dlatego pozostaje wielką tajemnicą dla nas sama kwestia wyboru SLD do gremiów politycznych i do uzyskania większości parlamentarnej - co zaskutkowało patologicznymi rządami Belki i Millera oraz dwukrotnym wyborem oszusta i pijaka Kwaśniewskiego na urząd prezydenta RP.

  Grzechu nie karać jest grzechem!!!
  To wystarcza również do postawienia pytania czy księża domagają się wyspowiadania z grzechu poparcia dla lewaków ???
  A także czy czerwonym i liberalnym złodziejom przychodzącym do Kościoła katolickiego przypominają o zasadzie św. Agugustyna, że GRZECH NIE BĘDZIE ODPUSZCZONY PÓKI WZIĄTEK NIE ZWRÓCONY!!!

  Skandal kaliski.
  PRZEPRASZAJĄCY ZA KOMUNIZM KOMUCH KWAŚNIEWSKI NIE UCZYNIŁ TEGO SZCZERZE, ALBOWIEM KOMUCHY BYŁY I SĄ WINNE LUDZIOM ZADOŚĆUCZYNIENIA ZA POPEŁNIONE ZBRODNIE I KRZYWDY!!!!

  WYDARZENIE NA LOTNISKU W KALISZU ODSŁONIŁO PRZEWROTNY PYSK LIBERALNEGO LEWAKA PRZYWÓDCĘ POLITYCZNYCH LIBERAŁÓW, LEWAKÓW, KOMUCHÓW I PIJACZKÓW -TOW. OLKA!!!!

  Wybierający przyszłość dla Polski stał się - jak potwierdzają to jego dzieła oraz bandy politycznej do jakiej należał, że był po prostu oszustem, albowiem "WYBRAŁ PRZYSZŁOŚĆ", lecz tylko DLA UB-eków, realizując ją znów na krzywdzie katolickiego Narodu Polskiego, ograbionego z majątku i przyszłości.

  Przytulanie się do papieża przez Kwaśniewskich było koniunkturalne, albowiem czyny Kwacha i Siwca potwierdzają tylko, że w głębi duszy szydził i kpił z bł. Jana Pawła II i jego nauk.

  Pytanie retoryczne!!!
  CZY ZATEM OSZUŚCI MOGĄ DZIAŁAĆ W POLITYCE BEZKARNIE??
  Czy mogą bezkarnie oszukiwać naiwny lud katolicki ???

  OCZYWIŚCIE, ŻE NIE MOGĄ!!! OSZUSTÓW SKAZUJE SIĘ W MYŚL KODEKSU KARNEGO NA KARY WIĘZIENIA NA PODSTAWIE ART. 286 KK.

  SKORO DETALICZNI OSZUŚCI PODLEGAJĄ TEJ KARZE, A WIĘC TYM BARDZIEJ OSZUŚCI ZORGANIZOWANI W BANDY POLITYCZNE WINNI PODLEGAĆ TAKIEJ SAMEJ OCENIE KARNEJ!!!!

  STĄD INICJATYWA MŁODYCH JEST SŁUSZNA I POWINNA BYĆ POŁĄCZONA NIE TYLKO Z POTRZEBĄ DELEGALIZACJI LEWACKIEJ ORGANIZACJI PRZESTĘPCZEJ, ALE TAKŻE Z ZATRZYMANIEM I SKAZANIEM KRYMINALISTÓW POLITYCZNYCH SZKODZĄCYCH POLSCE!!!!

  Stój obywatelskie zatrzymanie!!!
  DLATEGO AKCJI MŁODYCH NARODOWCÓW POWINNO TOWARZYSZYĆ DZIAŁANIE - aby wesprzeć również kulturę czynu i stosowania - egzekwowania - ustanowionych praw - STĄD MÓJ POSTULAT NA KOLEJNĄ AKCJĘ - "STÓJ KOMUCHU!!!! OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE!!!!"

  Resztę powinna zrobić niezależna i kompetentna oraz bezstronna prokuratura. A gdyby jej nie było to musimy taką powołać! ABY NIE CZCZE SŁOWA LECZ PRAWA DECYDOWAŁY O PORZĄDKU W WIELKIEJ POLSCE KATOLICKIEJ!!!!

  Milczące psy!!!
  ZADANIEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO JEST RÓWNIEŻ DOPROWADZIĆ DO SKAZANIA KWAŚNIEWSKIEGO I SIWCA ZA PODŻEGANIE DO PRZESTĘPSTW PRZECIWKO BOGU I KOŚCIOŁOWI ORAZ NAMIESTNIKOWI KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I ICH POPEŁNIANIE PRZEZ MINISTRA NA POLECENIE PREZYDENTA RP.

  Nie ulega kwestii, że w celu poniżenia papieża, który z należą czcią witał ziemie polską, jaką Polakom dał Pan Bóg, to pijak i szyderca oraz chamita bez kindersztuby, Kwaśniewski, który również w umęczonym Katyniu w stanie wskazującym na upojenie alkoholowe - deptał groby i pamięć polskich bohaterów - to ewidentnie w Kaliszu, na lotnisku, nakazał swojemu niewolnikowi ministrowi Siwcowi całować ziemię w celu wyszydzenia gestu papieża.

  W TYM STANIE RZECZY NALEŻY SCIGAĆ KWAŚNIEWSKIEGO I SIWCA;

  1) za szydzenie z wiary katolickiej i kpienie z Ojca św., który nauczał szacunku dla dzieł Boga - wszystkich polskich katolików, w tym wdzięczności Bogu za daną Polakom Ojczyznę.

  2) za uczynienie przez Kwaśneiwskiego z Siwca swojego niewolnika, który wypełniał jego nikczemne polecenia. Jak widać, to mason Kwaśniewski stosował w praktyce masońską zasadę próby wobec Siwca RAZ KURWA ZAWSZE KURWA - co dowodzi, że ministrami mogli zostać w jego gabinecie ludzie skurwieni, o miękkich kręgosłupach.

  3) Skurwionego Siwca - należy natomiast ścigać - za wstąpienie do organizacji przestępczej, która wymuszała skurwienie charakteru i za realizowanie bez sprzeciwu kurewskich rozkazów Kwaśniewskiego.

  Oczywiście, to nie wyczerpuje wszystkich zarzutów kryminalnych i politycznych w tej sprawie.

  Paś baranki i owce moje!!!!
  WOBEC TYCH FAKTÓW, KOŚCIÓŁ NIE MOŻE MILCZEĆ, A WIĘC SKORO DOŚĆ GŁOŚNO NIE SZCZEKAJĄ W TEJ SPRAWIE PSY HIERARCHICZNE TO POZOSTAJE ZASZCZEKAĆ OWCOM!!!!

  Zatem dziś szczekamy - Kwaśniewski i Siwiec, bójcie się kary !!! Nie tylko Bożej!!!!

  Wzywam każdego do akcji!!!

  STÓJCIE PARCHATE KOMUCHY!!!!

  bowiem sprawiedliwości musi się stać zadość, a więc;

  AKCJA OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE!!!!

  Mamy do wyboru błogosławieństwo i życie, albo przekleństwo i śmierć.

  Nigdy więcej satanizmu na ziemiach polskich i piekielnej zgrai.

  APAGE SATANA VADE RETOR SATANA!!!
  Internet chce delgalizacji SLD. Rzecznik partii wzywa władze na pomoc
 • PAŃSTWOWE SZKOLNICTWO TO WYTWÓR SZATAŃSKIEGO PROTESTANTYZMU
  "Błogosławiony człowiek,
  który nie idzie za radą występnych.
  Nie wchodzi w drogę grzeszników
  i nie zasiada w gronie szyderców (Ps 1,1).


  Masoneria jest odpowiedzialna za powstanie buntu satanistów w Kościele Chrystusa, który był efektem masowej konwersji żydów do Kościoła katolickiego w Niemczech, zwłaszcza poza granicami limesu rzymskiego, gdzie Germanie przyjęli katolicyzm nieszczerze. To właśnie żydowscy sataniści, skonwertowani na katolicyzm - według ks. prof. Michała Poradowskiego - są odpowiedzialni za ducha buntu w Kościele katolickim i za promocję takich kreatur jak heretyccy liderzy rewolucji protestanckiej m. in. Marcin Luter, Kalwien, Zwingli, etc.
  LUTER NIE TYLKO OGŁOSIŁ, ŻE "KAŻDY MOŻE BYĆ PAPIEŻEM", ALE TAKŻE TO, IŻ "BÓG ZANIM STAŁ SIĘ DOBRY MUSIAŁ BYĆ NAJPIERW DIABŁEM".

  Rozumowanie Lutra jest oczywiście zgodne z myśleniem satanistów, którzy deifikują diabła, a także siebie samych, a więc ludzi diabelskich, pełnych pychy, których Boży porządek świata w ogóle nie interesuje, albowiem wolą być "sobą" niż dziećmi bożymi.

  STĄD RÓBCIE CO CHCETA, A MY PAŃSTWOWI ILUMINARZE NOWEGO ŁADU WAM W TYM POMOŻEMY, ALBOWIEM TA REWOLUCJA SZATAŃSKA JEST NICZYM INNYM JAK BUNTOWI PRZECIWKO WOLNOŚCI JAKO WYBÓR DOBRA, JAKIE ZAOFEROWAŁ NAM SAM BÓG!

  Do wolności wyzwolił nas Chrystus, a więc nie bierzcie na siebie jarzma niewoli!!! - głosił Apostoł.

  WOLNOŚĆ PRAWDZIWA JEST W BOGU, ALBOWIEM TYLKO BÓG DAJE LUDZIOM PRAWDZIWY CEL I SENS EGZYSTENCJI!!!

  Sataniści nie chcą żyć w Miłości, ale chcą się wyżyć ze swoimi pożądaniami
  i swoją swawolą.

  ŚLEPI PROWADZĄ ŚLEPYCH!!!!

  Nie ulega kwestii, że protestantyzm wprowadził przymus szkolny i wychowanie ideologiczne w służbie panstwu, które na skutek myślenia heretyckiego - fałszywej statolatrii - STAŁO SIĘ BOGIEM!!!!

  W cywilizacji łacińskiej społeczeństwo jest właścicielem państwa, które służy prawdzie i rzeczywistej wolności jako wyborowi dobra, zarówno pojedynczego człowieka jak i wspólnoty.

  PROTESTANTYZM NATOMIAST NIE OCENIA RZECZYWISTOŚCI REALISTYCZNIE, LECZ KIERUJE SIĘ UROJONYMI ILUZJAMI JAKIE PRZYJMUJĄ POSTAĆ ZWARTYCH IDEOLOGII.

  Musimy więc doprowadzić do tego, aby obalić dyktaturę heretyckim myśli, które zniewalają umysły poprzez zastosowany przymus rozumowania narzucony przez instytucje, jakie służą państwowemu błędowierstwu.

  PROTESTANTYZM JAKO RELIGIA BUNTOWNIKÓW, TO DZIEŁO MASONERII, KTÓRA CZCI DIABŁA I NARZUCA IDEOLOGIĘ KSIĘCIA TEGO ŚWIATA MASOM WEDLE ZASADY, ŻE DIABEŁ STANIE SIĘ DOBRY, LECZ MUSICIE MU ZAUFAĆ, BO WYSTARCZY JAK KWAŚNIEWSKI ODRZUCIĆ PRAWDĘ I WRAZ Z NIM "WYBRAĆ PRZYSZŁOŚĆ", A WÓWCZAS PO PIJAKU BEZBOLEŚNIE STOCZYĆ SIĘ DO PIEKŁA!!!!

  Szkoły przemocy służą piekielnej zgrai, która nie chce ludzi wolnych, pragnących życia bez grzechów indywidualnych i społecznych.

  TAK DŁUGO JAK POZWOLIMY NA TO, ABY DIABEŁ KIEROWAŁ PAŃSTWAMI ZA POMOCĄ SWOJEJ ZGRAI TAK DŁUGO BĘDZIE ŚWIAT ZATRUWANY FAŁSZYWĄ WIEDZĄ I BĘDĄ ISTNIEĆ INSTYTUCJE WYMIERZONE PRZECIWKO BOGU, CZŁOWIEKOWI, RODZINOM, NARODOM, ETC.

  Każda polityka ma swoje zakorzenienie w teologii albo w antyteologii,
  a więc wybór jest na osi czy chcemy należeć do Królestwa Bożego czy królestwa szatana????

  INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!!!!


  "Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum i zdjęła Go litość nad nimi; byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać" (Mk 6, 34).
  „Nasza cywilizacja jest barokowym pałacem, do którego wtargnęła kudłata zgraja”
  / Mikołaj Gomez Davila/
  „Jesteśmy dziećmi Narodu, który od tysiąca z górą lat oddaje chwałę Bogu w Trójcy Jedynemu” /ks. Jerzy Popiełuszko/
  Pan Jezus rzekł Żydom: "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego". (J 8, 44)

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/58782,wielkanocne-ostrzezenie-jak-dziala-mafia-szatanska-w-polsce


  Dokąd i z kim pod tym sztandarem?
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ks-prof-Czeslaw-S-Bartnik-Twarz-Unii-Europejskiej-bez-makijazu-rozwazania-o-Jude-UE-i-planach-masonow-i-syjonistow-Biblioteka-wielkiej-mysli-2193


  http://www.youtube.com/watch?v=ZTVPYsEjc10&feature=related


  Abp Stanisław Wielgus potępia zmiany w Polsce po 89. r
  http://www.youtube.com/watch?v=qaeYIlQyTkQ
  ks. abp. Prof. S. Wielgus - Nowa ideologia zła – cz. 1 z 8
  http://www.youtube.com/watch?v=TZ1qZ_STuNg&feature=related

  16 Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 17 Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście (1 List do Koryntian rozdz. 3 wers 16-17)
  Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist
  Odstąpcie ode mnie wszyscy parszywi heretycy, pomiocie diabelski, i zarazo dusz. Ze wstrętem brzydzę się wami, i z Kościołem Bożym wyklinam was.

  KATOLICY DO BOJU!!!!

  1 Biada pysznej koronie pijaków Efraima, więdnącemu kwieciu jego wspaniałej ozdoby, którą żyzna dolina [nosi] na szczycie! [Biada] zamroczonym winem! (…)
  Księga Izjasza 28: 1 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/28.php

  Mowa przeciw kapłanom i fałszywym prorokom
  7 Również i ci chodzą chwiejnie na skutek wina,
  zataczają się pod wpływem sycery.
  Kapłan i prorok chodzą chwiejnie na skutek sycery,
  wino zawróciło im w głowie,
  zataczają się pod wpływem sycery,
  chodzą jak błędni, miewają zwidzenia,
  potykają się, gdy odbywają sądy.
  8 Zaiste, wszystkie stoły są pełne zwymiotowanych brudów;
  nie ma miejsca [czystego].
  9 "Kogo to chce on uczyć wiedzy?
  Komu chce dawać naukę? -
  Dzieciom ledwie odstawionym od mleka,
  niemowlętom odsadzonym od piersi!
  10 Bo: Saw lasaw, saw lasaw; kaw lakaw, kaw lakaw;
  zeer szam, zeer szam".
  11 Zaprawdę, wargami jąkałów
  i językiem obcym przemawiać będzie do tego narodu
  12 Ten, który mu powiedział:
  "Teraz, odpoczynek! Dajcie wytchnąć strudzonemu!
  A teraz, spokój!"
  Ale nie chcieli Go słuchać.
  13 Wtedy będzie do nich mowa Pana:
  "Saw lasaw, saw lasaw; kaw lakaw, kaw lakaw;
  zeer szam, zeer szam",
  żeby szli upadli na wznak, i rozbili się,
  żeby uwikłali się w sieci i byli schwytani.
  Księga Izjasza 28: 7-13


  Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
  a jej mieszkańcy odpokutowują;
  dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
  i mało ludzi zostało.
  Księga Izjasza 24:6 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/24.php

  jak spiekota na suchym stepie.
  Ty uśmierzysz wrzawę pysznych;
  jak upał cieniem chmury,
  tak pieśń ciemięzców zostanie stłumiona.
  Księga Izjasza 25:5 http://www.nonpossumus.pl/ps/Iz/25.php

  Raymond de Souza: Katolicy do boju!
  http://www.youtube.com/watch?v=VsSqq0Xsff8&feature=plcp


  „I wezmę sobie prawo za miarę, a sprawiedliwość za pion". (Księga Izjasza 28: 17)

  „Odstąpcie ode mnie wszyscy, którzy czynicie nieprawość" (Łk 13,25-27)

  „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10)

  „A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga»” - Apok 21, 6

  „Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje” -Apok 22, 15

  Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga. - Obj. 21,8

  „Idźcie precz ode mnie przeklęci, w ogień wieczny, albowiem łaknąłem, a nie nakarmiliście mię", itd. (Mt 25,41-46).


  POLITYCY SATANISTYCZNI SĄ JAK HEROD I DLATEGO BOJĄ SIĘ DZIECI!

  JEZUS POWIEDZIAŁ "NIE ZABRANIAJCIE DZIECIOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE"

  JEZUS POWIEDZIAŁ RÓWNIEŻ, ŻE KTO NIE BĘDZIE JAK DZIECKO NIE WEJDZIE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO!!!!
  Dlaczego politycy boją się dzieci?
 • JEST TO DOWÓD NA LUDOBÓJCZY CHARAKTER WŁADZY!!!!
  KRYMINALIŚCI NA STANOWISKACH RZĄDOWYCH, SĄDOWYCH, PROKURATORSKI, POLICYJNYCH, RESORTOWYCH, SAMORZĄDOWYCH!!!! CZY TO JESZCZE JEST PAŃSTWO CZY MELINA PRZESTĘPCZA ???

  Skoro mówimy o takiej skali samobójstw, to zachodzą na siebie dwie odpowiedzialności społeczne, prócz indywidualnych, a mianowicie;

  1) kształtowanie polityki państwa wobec własnego narodu, w ten sposób, że zagraża to jego istnieniu, a więc kształtowanie stosunków prawnych, ekonomicznych i kulturalnych w sposób, że życie staje się nieznośne.

  2) egoistyczne postawy społeczne, które powodują, że ludzie pozostawieni sami sobie ze swoimi problemami nie widzą nadziei na dalsze życie

  JEDNO I DRUGIE JEST SKANDALICZNE!!!!

  CHCIAŁBYM TEŻ W TEJ SPRAWIE USŁYSZEĆ GŁOS KOŚCIOŁA CO UCZYNIŁ, ABY DOSTRZEC POTRZEBY BLIŹNICH, ALBOWIEM BŁ. JAN PAWEŁ II NAUCZAŁ, ŻE NIE MOŻNA TWIERDZIĆ, ŻE WIERZY SIĘ W BOGA JEŚLI NIE DOSTRZEGA SIĘ BLIŹNIEGO, KTÓRY JEST OBOK NAS!!!
  Szokujący wzrost liczby samobójstw w Polsce
 • CHAZARIA III NA TRUPIE POLSKI I DEPOPOLACJI NARODU POLSKIEGO
  Przy takim sposobie rozumowania, to nigdy nie odzyskamy ani niepodległości, anie też wpływu na instytucje działające w interesie Narodu Polskiego oraz w oparciu o metody cywilizacji łacińskiej, która - jako jedyna na świecie - szanuje prawdę, godność jednostki i byt wolnego narodu. Personalizm wyznacza nam bowiem powód do tego, abyśmy się organizowali i bronili. Braun proponuje, aby nie tylko wokół Kościoła, ale także wokół strzelnicy, która winna być posadowiona obok parafii katolickiej i polskiej szkoły. Nasi wrogowie muszą mieć świadomość, że więcej w Polsce GRUBYCH KRESEK NIE BĘDZIE!!!!

  AUTOR TEKSTU NAPISAŁ W KONKLUZJI TEKSTU, ŻE
  //W przypadku rodzimej Temidy jedynym wyjściem jest zmiana kraju, w którym się mieszka.

  Przynajmniej na razie…//

  NIE WIEM TYLKO CZY PRZEZ AUTORA TEKSTU PRZEMAWIA NAIWNOŚĆ CZY RACZEJ NIEZNAJOMOŚĆ CELÓW ORAZ DĄŻEŃ MASONERII W POLSCE I NA ŚWIECIE ???

  Ks. Prof. Józef Kruszyński Dlaczego występuję przeciwko Żydom?
  Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]
  (s. 11), że w Polsce było 4,2 mln Żydów, czyli blisko 14% ogółu ludności. Wstępne wyniki spisu ludności z grudnia 1921 r. były znane już przed 1923 r., a więc przed pierwotną publikacją broszury.
  "W prasie żydowskiej oczerniano nas o pogromy, których wcale nie było" (s. 34).
  Wstęp autorstwa Edwarda Zajączka, dyrektora okręgowego Towarzystwa "Rozwój" na województwo kieleckie". We wstępie do broszury czytamy m.in.: "...na progu odrodzeniowej pracy stanęliśmy wobec nowego niebezpieczeństwa, idącego ku nam, od wroga, którego nie będziemy szukali w sąsiednich państwach, bo go mamy wśród siebie, z nim żyjemy... Wrogiem tym jest całe żydostwo. Powiadam o całe, bo jeżeli chodzi o wrogi stosunek do Polski, to cechuje on wszystkich bez wyjątku Żydów na całym świecie." (s. 3).
  Ks. Prof. J. Kruszyński pisze m.in.:
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)
  "[Żydzi] z ludnością krajową mieli styczność o tyle, o ile wymagały tego względy handlowe" "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)
  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)
  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)
  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)
  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)
  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan. Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  REKTORZY
  KATOLICKIEGO UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO

  Ks. Józef Kruszyński (1877-1953)
  Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
  w latach 1925-1933
  Ks. Prof. Józef Kruszyński Dlaczego występuję przeciwko Żydom?
  Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

  Tysiące ludzi zniszczonych przez system prawny w Polsce
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/79203,tysiace-ludzi-zniszczonych-przez-system-prawny-w-polsce


  PSALM 54(53)
  Wybaw mnie, Boże!
  1 Kierownikowi chóru. Na instrumenty strunowe. Pieśń pouczająca. Dawidowa. 2 Gdy Zifejczycy przybyli do Saula, mówiąc: "Oto Dawid u nas się ukrywa".
  3 Boże, zbaw mnie, w imię swoje,
  swoją mocą broń mojej sprawy!
  4 Boże, słuchaj mojej modlitwy,
  nakłoń ucha na słowa ust moich!
  5 Bo powstają przeciwko mnie pyszni,
  a gwałtownicy czyhają na moje życie;
  nie mają Boga przed swymi oczyma.
  6 Oto Bóg mi dopomaga,
  Pan podtrzymuje me życie.
  7 Niechaj zło spadnie na moich przeciwników
  i przez wzgląd na Twą wierność zniwecz ich!
  8 Będę Ci chętnie składać ofiarę,
  sławić Twe imię, bo ono jest dobre,
  9 bo wybawi mię z wszelkiej udręki,
  a moje oko ogląda hańbę moich wrogów

  WOJNA CYWILIZACJI W EUROPIE
  http://pl.netlog.com/go/out/url=http%3A%2F%2Fww...-

  CO TO JEST PRAWO? Wszystkim bandytom prawa dedykuję!!!!
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  DOŚĆ DESTRUKTORÓW CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ W POLSCE
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/78149,dos...

  10 LAT PRZEŚLADOWANIA NA OCZACH OPINII PUBLICZNEJ!!!! BANDY NIC SIĘ NIE BOJĄ, ALE ....
  UKRYTE SEKTY RZĄDZĄ POLSKĄ I PRZYBIERAJĄ RÓŻNE POSTACI OD PALIKOCIARNI PO TRADYCJONALIZM. SIEWCY NIEZGODY, KŁAMSTWA I ZAMĘTU!!!
  UKRYTA WŁADZA PRZECIWKO POLSCE - WOJNA CYWILIZACJI JEST FAKTEM!!!!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_em...

  Protest p-ko państwu szatana atakującemu Polaków-katolików - WOJNA CYWILIZACJI NA TERYTORIUM POLSKI PRZECIWKO ŁACINNIKOM
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  PROTEST PRZECIWKO BEZPRAWIU PRAWNIKÓW
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  DOŚĆ DESTRUKTORÓW CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ W POLSCE
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/78149,dos...

  DEPOPULACJA POLSKI PRZEZ UKRYTĄ WŁADZĘ SATANISTÓW!!!!
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  KONTROLA UMYSŁU - SYSTEMOWE OGŁUPIANIE I DEMONIZOWANIE POLAKÓW PRZEZ MAFIĘ SZATANA
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  WŚCIEKLIZNA SSO OWCZARKA!!!! DLA PSÓW OWCZAREK JEST NAJWAŻNIEJSZY!!!!
  http://wolnyczyn.nowyekran.pl/post/77855,24-pa...

  TERRORYZM I OSZUSTWA SSO DAMIANA OWCZARKA!!!
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/77811,rdz...
  http://www.aferyprawa.eu/Sady/Rdza-niszczy-zel...

  ODWIECZNI WROGOWIE POLSKI
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  Ważny tekst wraz z komentarzami, który demaskuje metody i terror oraz złodziejski i satanistycznych charakter mafijnego państwa zwanego III RP
  PONIŻSZY TEKST DEMASKUJE MAFIĘ OSZCZERCÓW, OSZUSTÓW, TERRORYSTÓW, KŁAMCÓW, MANIPULANTÓW, ZŁODZIEI, ZNIEWOLICIELI, BANDZIORÓW, SATANISTÓW, ETC. !!!!
  http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/07/afer...

  WIĘCEJ O BANDYTYZMIE SZATAŃSKIEGO PAŃSTWA NA NETLOG
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski

  WYKŁADY NA TEMAT SYSTEMU NADUŻYĆ WŁADZY W POLSCE I SATANISTYCZNEGO CHARAKTERU PAŃSTWA POLSKIEGO
  Janusz Górzyński o nadużyciach w prawie i psychaiatrii
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/62430,o-n...

  Jak działa mafia szatańska w Polsce? Części I i II
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/58782,wie...

  44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa (Ewangelia św. Jana rozdział 8 werset 44).
  „Dwie cechy wybitnie charakteryzują świat sza¬tański: kłamstwo i morderstwo. “Kłamstwo unicestwia życie duchowe; morderstwo życie cielesne... Nieustannie unicestwiać: oto taktyka sił szatańskich" (A. Mager OS .
  LEGALNY BANDYTYZM W POLSCE!!!!
  Mafia szatana czyli spisek bandytów i okultystów, zboczeńców i szyderców!!! MOCNE DOWODY SPISKU ZBIRÓW W PANSTWIE AWS, UW, SLD, PiS, PO zwanym III RP
  http://infonurt3.com/index.php?option=com_cont... olska&Itemid=58
  Janusz Górzyński w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich – TERRORYŚCI I LICHWIARZE – OSZUŚCI I ZŁODZIEJE WE WSZYSTKICH WŁADZACH!!!!
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=...
  Komanda śmierci w „polskich” aresztach? Akcje w obronie prześladowanych dziennikarzach Krystyny i Janusza Górzyńskich!!! O PAŃSTWOWYCH MORDERSTWACH I SADYSTYCZNYCH SZYKANACH CHAZARÓW!!!!
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/s...
  Janusz Górzyński - Krystyna Górzyńska Środa Wlkp. 06 maj 2006 rok Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości ZAWIADOMIENIE O DZIAŁALNOŚCI ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ DZIAŁAJĄCEJ W PAŃSTWOWYCH STRUKTURACH TRUMWIRATU POLICYJNO-PROKURATORSKO-SĄDOWEGO - ZBIGNIEW ZIOBRO MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI RP Prokurator Generalny RP
  http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl...
  Sprawa Janusza Gorzynskiego
  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=14252
  Powrót państwa policyjnego
  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=4252&am...
  Dokąd i z kim pod tym sztandarem?
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ks-prof-Czes...
  Prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej - Jerzy Jachnik - w odpowiedzi dla red. Wojciecha Wybranowskiego w sprawie rodziny Górzyńskich.
  http://www.aferyprawa.eu/Interwencje/Prezes-St...
  Policja zabijała i zabijać będzie
  http://visitor.nowyekran.pl/post/72617,rodzina...
  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/6...
  O tym, jak mafia załatwiała przez 10 lat Janusza Górzyńskiego
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/1861,o-ty...
  RODZINA GÓRZYŃSKICH POKRZYWDZONA PRZEZ SATANISTÓW!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_em...
  ZBRODNIE SATANISTYCZNEJ MAFII STASZAKA I GRZEŚKOWIAKA, TERRORYSTÓW, OSZUSTÓW, LUDOKRADÓW, SADYSTÓW!!!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_em...
  Prawo sitwy – z organizatorką protestu przed Ministerstwem Sprawiedliwości – Krystyną Górzyńską rozmawia Bogdan Goczyński, dziennikarz AP.
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  Informacja o przebiegu protestu w dniu 4.11.2008 r. przeciwko fałszywemu oskarżeniu Janusza Górzyńskiego oraz bezpodstawnemu wydaniu nakazu aresztowania i listu gończego.
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  PROTEST PRZECIWKO FAŁSZYWEMU OSKARŻENIU JANUSZA GÓRZYŃSKIEGO I BEZPODSTAWNEMU WYDANIU NAKAZU ARESZTOWANIA I LISTU GOŃCZEGO – Dowody wieloletnich prześladowań pokrzywdzonego! (przekrojowe – najważniejsze dowody prześladowania i fabrykowania dowodów)
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  Górzyński – funkcjonariusze policji i (bez)prawia, czyli polskojęzyczne „gestapo” bije nawet dzieci i kobiety, zamyka ludzi, łamie prawo obywateli…
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  hhhhhhhhhhhh
  Janusz Górzyński – Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości – przez stronniczość funkcjonariuszy sądowo – prokuratorskich stracił wszystko – z cyklu jak urzędnicy władz niszczą polskie firmy…
  http://aferyprawa.eu/Interwencje/Janusz-Gorzyn...
  hhhhhhhhhhhhhh
  MAFIA OSZUKUJE POKRZYWDZONYCH KONSUMENTÓW I DOWODY OSZUSTWA OBRACA PRZECIWKO OSZUKANYM
  Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości oraz Stowarzyszenie przeciwko Bezprawiu
  pod patronatem prasowym „Afer Prawa” PRZECIWKO FAŁSZYWEMU OSKARŻENIU JANUSZA GÓRZYŃSKIEGO (Komputer)
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  Janusz Górzyński – ZAWIADOMIENIE O PRZESTĘPSTWIE Do wiadomości: Posłowie Prawa i Sprawiedliwości – Prokuratura Apelacyjna w Poznaniu – Paweł Korbal
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...
  Posłowie Prawa i Sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro Minister Sprawiedliwości Zawiadomienie o Rażącej Obrazie Przepisów Prawa PRZEZ SSR URSZULĘ MROCZKOWSKĄ ZE ŚRODY WLKP.
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty%2...

  NAPADY I OSZUSTWA KOMORNICZE „PRAWNE I LEGALNE” ZNÓW POKRZYWDZENI PRZEZ OSZUSTÓW I ZDZIRCOW NADUŻYWAJĄCYCH WŁADZY ZOSTAJĄ FAŁSZYWIE OSKARŻENI
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Dariusz Karasiński i jego asesorzy: Leszek Wietchy i Sebastian Żurek – dowody oszustw komorniczych.
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?dzial=komo...
  Górzyński – Historia „błędów” rozliczenia jednej egzekucji, czyli co nie jest zdaniem sędziów poznańskich działalnością bezprawną…
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?dzial=zyci...

  SPRAWIEDLIWOŚĆ PO eSBecku - UNIEWINNIENI OD NIEWINNOŚCI, ALE CO Z PRAWDZIWĄ KRZYWDĄ ????

  Sprawiedliwy wyrok po latach
  http://blogmedia24.pl/node/40658
  Prokurator Przybylska-Michalak nie powinna kierować prokuraturą
  http://blogmedia24.pl/node/37352
  O tym, jak generał Rapacki posłowi Dornowi odpowiedział .
  http://konserwatysta100.salon24.pl/221028,o-ty...
  Napisałam do Ministra | Blogmedia24
  http://blogmedia24.pl/node/35506
  Jak Sąd w Pszczynie zażalenia na zatrzymanie przez 7 miesięcy nie zbadał
  http://blogmedia24.pl/node/37435
  Bielska psychuszka. Psychiatryczni łowcy skór | Jurczyk i Zając
  http://blogmedia24.pl/node/28789
  Aferyprawa - ŻĄDAMY NATYCHMIASTOWEGO UWOLNIENIA JANUSZA I KRYSTYNĘ Górzyńskich.
  http://www.aferyprawa.eu/Interwencje/ZADAMY-NA...
  Aferyprawa - Komanda śmierci w „polskich” aresztach? Akcje w obronie Janusza i Krystyny Górzyńskich.
  http://www.aferyprawa.eu/Zycie/Komanda-smierci...
  Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości . - o przestępcach w mundurach, w togach i w białych kitlach czyli o terrorystach i oszustach z mafii w wymiarze sprawiedliwości RP.
  http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl...

  „Ostatnia instancja” w telewizji POLSAT.NEWS Program został wyemitowany w dniach1-go i 3-go maja br. Uczestnicy programu redaktor „Afer prawa” Janusz Górzyński i prof. H. Gajewska Kraczkowska oraz poseł Jerzy Kozdroń z PO, a także red. Krystyna Górzyńska (Rebeliantka), mecenas Maciej Zubek, ekspert Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka dr Piotr Kładoczny (WARTO OBEJRZEĆ!!!)
  http://www.ipla.tv/VOD,2958/Wiadomosci,2991/Os...

  „Nasza cywilizacja jest barokowym pałacem, do którego wtargnęła kudłata
  zgraja”./Mikołaj Gomez Davila/
  „Jak na zbójcę wyszliście z mieczami i kijami, aby mnie pochwycić?” (Mt,14.49)

  Żądamy natychmiastowego uwolnienia Janusza i Krystyny Górzyńskich
  http://aferyprawa.com/index2.php?p=teksty%2Fsh...
  ALERT: BLOGOWICZE GRYPA666 BRUTALNIE ZAATAKOWANI
  http://grypa666.wordpress.com/2010/02/18/alert...
  Zatrzymanie i psychiatryk
  http://konserwatysta100.salon24.pl/159471,zatr...
  Władza w Polsce aresztuje obywateli za niewinność « Dołująca strona o ...
  http://dół.sejny.pl/?p=2877
  Kompromitacja bielskiej policji. Trzy osoby rodziny Górzyńskich w szpitalach -
  http://nowyporzadekswiata.blogspot.com/2010/02...
  Kim są oprawcy Górzyńskich?
  http://grypa666.wordpress.com/2010/02/19/kim-s...
  "Gestapo to okreslony typ mentalnosci..."
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=...
  Czym to się różni od czasów Bieruta i NKWD? « Dziennik gajowego.
  http://marucha.wordpress.com/2010/02/18/czym-t...
  Włącz się w sprawę Górzyńskich !!! To konieczne
  http://nowyporzadekswiata.blogspot.com/2010_02...
  W OBRONIE PRZEŚLADOWANEGO PRZEZ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI JANUSZA GÓRZYŃSKIEGO
  http://blogmedia24.pl/node/25078

  Aresztowanie Krystyny Górzyńskiej
  http://wsercupolska.org/joomla/index.php/wiado...
  Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu - Janusz Górzyński potrzebuje medycznej pomocy - kto i dlaczego ukrywa ślady przemocy?- Afery i Bezprawie
  http://www.aferyibezprawie.org/index.php?menu=...
  Groźne obrażenia Górzyńskiego, brak obdukcji, wątpliwe leczenie
  http://konserwatysta100.salon24.pl/160003,groz...
  Brutalna interwencja policji – trzy osoby w szpitalu - Netbird.pl.
  http://polska-wiadomosci.netbird.pl/a/37451
  Radio Pomost Dariusz Wernicki - Prośba o pomoc w sprawie Janusza Górzyńskiego
  http://www.radiopomost.com/index.php?option=co...
  Żądamy natychmiastowego uwolnienia Janusza Górzyńskiego ! ! !
  http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty%...
  Komanda śmierci w „polskich” aresztach? Akcje w obronie prześladowanych Krystyny i Janusza Górzyńskich!!!
  http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty%...
  Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski Włącz się w sprawę Górzyńskich !!! To konieczne
  http://www.soirp.iap.pl/index.html?id=wiadomos...
  Sprawa Górzyńskich na forum Kielce
  http://forum.www.kielce.pl/viewtopic.php?p=371...

  Wielka Środa. Zapraszamy na rozprawę Górzyńskiego do Gostynia
  http://konserwatysta100.salon24.pl/166322,wiel...

  PRZYCZYNY WOJNY CYWILIZACYJNEJ W POLSCE, KTÓRA JEST FAKTEM!!!
  http://pl.netlog.com/januszgorzynski/blog/blogi...-

  Dokąd i z kim pod tym sztandarem?
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Ks-prof-Czes...
  Prezes Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej - Jerzy Jachnik - w odpowiedzi dla red. Wojciecha Wybranowskiego w sprawie rodziny Górzyńskich.
  http://www.aferyprawa.eu/Interwencje/Prezes-St...

  POLSKA LIGA ANTYBANDYCKA
  Dość ukrywania bandytów!!! (Danuta Olewnik)

  NIE CHCEMY W SŁUŻBACH PAŃSTWOWYCH BANDYTÓW!!!
  Powołać w Sejmie Komisję ds. nadużyć w wymiarze sprawiedliwości
  http://lubczasopismo.salon24.pl/rebeliantka/po...
  Rozliczyć to tak, jak uczyniła Komisja Mazura!
  http://pl.wikisource.org/wiki/Raport_komisji_M...
  BANDY POLITYCZNE ZBRODNICZO ŁAMIĄ POWSZECHNĄ DEKLARACJĘ PRAW CZŁOWIEKA Z 1948 ROKU.
  http://www.halat.pl/humanrights.html
  Zamiast spotkania z ministrem psychiatryk
  http://www.aferyprawa.eu/Sady/Zamiast-spotkani...
  http://www.aferyprawa.eu/Sady/Czy-Gowin-boi-si...

  RAPORTY O NADUŻYCIACH PSYCHIATRYCZNYCH!!!
  "Polityka" RAPORT NA WARIATA
  http://archiwum.polityka.pl/art/na-wariata,397...
  PSYCHUSZKA W DEMOKRACJI
  http://hotnews.pl/artpolska-687.html
  Psychuszka w demokracji - jak zamknąć zdrowego
  http://anty-psychiatria.blogspot.com/2012/10/p...

  PATOLOGIE – KORUPCJA W PSYCHIATRII
  W OCENIE INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH
  Skorumpowana psychiatria w służbie legalnego bezprawia sądowego
  Fakt ten jest świetnie znany instytucjom międzynarodowym, które w swym raporcie o korupcji w polskim wymiarze sprawiedliwości zawarły diagnozę;
  „Przykładowo w procesach karnych jedną ze stron jest instytucja państwowa zwana prokuraturą, która w każdym czasie na życzenie tego organu może wystąpić o opinię, natomiast oskarżony (choć teoretycznie jest uznawany za równoprawną stronę postępowania) takiej możliwości nie ma, bowiem musi przekonać organ procesowy, ażeby zgodził się na powołanie biegłego. Sprzyja to uznaniowości, nieprzejrzystości, oraz uniemożliwia skuteczne przeciwdziałanie patologiom korupcyjnym, bowiem ewentualne zwalczanie fałszywych opinii wystawionych przez skorumpowanych biegłych jest wysoce utrudnione”.
  W tym samym raporcie jest mowa o;
  Patologicznej działalności biegłych sądowych spowodowanej;
  W obecnie obowiązującym stanie prawnym biegłymi sądowymi zostają głównie osoby, które same zgłaszają swój akces do tego zawodu licząc na korzyści, które może im przynieść jego wykonywanie. Brak jest przy tym realnych możliwości weryfikacji poziomu fachowości tych osób, bowiem jedyną formą sprawdzenia jest zasięgnięcie opinii ich zakładu pracy lub organizacji zawodowej, a posiadane wiadomości specjalne wykazuje się tylko dokumentami. Poza tym ocena, czy posiadane wiadomości specjalne zostały dostatecznie wykazane należy do prezesa sądu okręgowego, który z natury rzeczy nie posiada dostatecznej wiedzy w danej dziedzinie, ażeby dokonać merytorycznej oceny biegłego. ( W jaki sposób więc prezes podejmuje decyzje? Na piękne oczy? Za łapówkę? Itd..??
  Nienależyte sprawowanie nadzoru nad działalnością biegłych oraz brak mechanizmów weryfikacyjnych powoduje, że powszechny jest niski poziom świadczonych przez te osoby usług
  Ponadto brak realnej odpowiedzialności biegłego za przedstawienie nieprawdziwej opinii powoduje, że czują się oni bezkarni w swojej działalności, przez co w tej sferze najczęściej dochodzi do korupcji
  Wymiar sprawiedliwości w Polsce
  Sądownictwo w Polsce nie cieszy się opinią wolnego od korupcji. W polskim społeczeństwie istnieje przekonanie o powszechności szerzącego się w sądach zjawiska korupcji rozumianej jako wykorzystywanie władzy publicznej do celów prywatnych (korupcja postrzegana jest nie tylko jako łapówkarstwo, ale przede wszystkim jako wykorzystywanie znajomości towarzyskich, rodzinnych, biznesowych czy zawodowych w celu załatwienia określonej sprawy).
  Do najbardziej korupcjogennych sfer występujących w działaniu polskiego wymiaru sprawiedliwości należy:
  1. Działalność biegłych sądowych;
  2. Pomoc prawna dla uczestników postępowania sądowego (działalność adwokatów oraz radców prawnych);
  3. Działalność pracowników obsługi sądowej;
  4. Działalność sądownictwa dyscyplinarnego zawodów prawniczych;
  5. Sporządzanie protokołów z czynności procesowych.

  Należy przy tym wskazać, że korupcji w sądownictwie sprzyjają również takie mechanizmy jak: wadliwe funkcjonowanie nadzoru sądowego nad postępowaniem przygotowawczym, niedostateczna kontradyktoryjność procesu karnego, brak unormowanych zasad dostępu do akt w postępowaniu sądowo- administracyjnym, nieskuteczność sądownictwa administracyjnego z uwagi na brak możliwości wydawania (przesąd administracyjny) orzeczeń, co do istoty sprawy, brak realnych możliwości usunięcia z procesu stronniczego sędziego.
  Źródło;
  „Globalny Raport Korupcji Transparency International Polska
  - korupcja w sądownictwie w Polsce”.
  http://www.egospodarka.pl/22270,Korupcja-w-Pol...

  O polskiej psychiatrii powiedziano w Polsce negatywnie i krytycznie

  „Obrońcy praw człowieka alarmują: do szpitali psychiatrycznych trafia dziś więcej zdrowych osób niż w czasach PRL. Prokuratury i sądy wysyłają na obserwację psychiatryczną ludzi, zbadanych przez biegłych w sposób skandalicznie niezgodny z lekarską rzetelnością i etyką zawodową. Dwie, trzy minuty badania – i sześć tygodni pobytu w zamkniętej celi z agresywnymi chorymi. Taki los może spotkać każdego, kto bierze udział w sprawie karnej. Polski wymiar sprawiedliwości nad wyraz chętnie korzysta z opinii biegłych o niskich kwalifikacjach zawodowych i lekceważących etykę lekarską. Dlaczego?”
  Źródło; PSYCHUSZKA W DEMOKRACJI
  (...) Poziom psychiatrii jest miarą poziomu demokracji. Wystarczy spojrzeć na Niemcy hitlerowskie czy ZSRR. Nie przypadkiem tak źle było pod tym względem w Rumunii, gdzie dwóch chorych kładziono na jednym łóżku. Nasza psychiatria to psychiatria posttotalitarna. Do psychiatrów swoje dołożył wymiar sprawiedliwości z małych miasteczek, niezwykle wyczulony na obrazę czci własnej, zaś mniej na cudzą krzywdę – mówi Michorzewski

  Andrzej Marek Michorzewski „Dzień, w którym wybiło szambo, czyli nadużycia w psychiatrii”.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Michorzew...
  Przez siedem lat był dyrektorem Szpitala Psychiatrycznego w Świeciu i biegłym sądowym.
  Zrezygnował ze stanowiska twierdząc, że wstydzi się być psychiatrą w Polsce!!!
  Wielokrotnie karany sądownie, m.in. za zarzucenie polskiej psychiatrii stosowania nazistowskich metod, za odmowę sporządzenia opinii sądowej oraz za oskarżenie sądów i prokuratury o nieprzestrzeganie prawa

  PRAWDZIWY STAN POLSKIEJ PSYCHIATRII – „Sierota polskiej medycyny”
  http://www.gpmedia.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...

  Stan opieki psychiatrycznej w Polsce jest bardzo zły - ocenia NIK
  http://www.rp.pl/artykul/127728.html
  (Rzeczpospolita 29-04-2008, ostatnia aktualizacja 29-04-2008 17:15)
  Stan opieki psychiatrycznej w Polsce jest bardzo zły. Dotychczas nie został stworzony system kompleksowej opieki nad chorymi z zaburzeniami psychicznymi. Nie podjęto też działań na rzecz przywrócenia chorych do funkcjonowania w społeczeństwie. Pod tym względem Polsce jest bardzo daleko do przyjętych rozwiązań w krajach Unii Europejskiej - taką opinię wyraził NIK.
  Żaden z 16 skontrolowanych szpitali psychiatrycznych nie spełniał w pełni wymogów w zakresie warunków fachowych i sanitarnych - powiedział dyrektor delegatury NIK we Wrocławiu Andrzej Mytra. W salach leży za dużo osób, nie ma dostępu do łóżek pacjentów z trzech stron, a zły stan szpitali powoduje pogorszenie stanu zdrowia pacjentów.
  Tylko 26 procent szpitali psychiatrycznych w Polsce ma rzecznika praw pacjenta. Jest to spowodowane brakiem dofinansowania ze strony Ministerstwa Zdrowia.
  Kontrolą zostały objęte 24 zakłady opieki psychiatrycznej, w tym 16 szpitali i 8 poradni zdrowia psychicznego w latach 2005- 2007.
  Źródło : Polskie Radio

  Sprawa Teodora Kudły
  http://www.ruchnarodowy.pl/spr_TK_001.html
  Sprawa dotyczy sprzeciwu pana Teodora Kudły wobec oficjalnej wersji tak zwanego pogromu kieleckiego w 1946 r. Sprawa prowadzona jest przez Prokuraturę Rejonową w Kielcach (sygn. akt 3 Ds 2060/01). Teodor Kudła oskarżony jest o to, że w dniu 1 maja 2001 r. w Kielcach: - odczytał apel o treści antysemickiej; - znieważył miejsce pamięci; - usiłował rozbić za pomocą młotka tablicę ku czci Żydów "pomordowanych przez mieszkańców Kielc". T. Kudła przebywał w areszcie od 6 czerwca 2002 r. do 20 sierpnia 2003 r., z tego część na obserwacji psychiatrycznej. W kwestii zarzutu "antysemityzmu" T. Kudła podkreśla, że swoje ataki kieruje przeciwko żydowsko-syjonistycznej mafii, która okrada Polaków i rozpowszechnia kłamstwa skierowane przeciwko narodowi polskiemu - jak te dotyczące Kielc.

  „Płomienna zemsta” RYBNIK. Stanisław Urban, dyrektor Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych obawia się o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje. Najpierw próbowano włamać się do jego domu, później ktoś podpalił stojący przed nim samochód. W lipcu dyrektor Urban rozpętał burzę, w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach złożył doniesienie w sprawie nieprawidłowości związanych z wydawaniem w rybnickim szpitalu opinii sądowo-psychiatrycznych. Od lat, na polecenie sądu doświadczeni psychiatrzy diagnozowali tu stan zdrowia psychicznego aresztantów podejrzewanych nieraz o popełnienie najcięższych przestępstw, określali też stopień poczytalności aresztanta w chwili popełnienia przestępstwa. Przed dwoma laty „badano” tu np. „Krakowiaka” domniemanego szefa największego gangu, jaki do tej pory działał na Śląsku. Stanisław Urban głośno mówił o zaskakujących nieprawidłowościach, na które natrafił przeglądając szpitalną dokumentację.- Funkcjonowało tu coś w rodzaju fabryki fałszywych dokumentów.
  http://www.nowiny.rybnik.pl/index.php?me=a&amp...
  Dziś dr Stanisław Urban, biegły psychiatra sądowy, były dyrektor psychiatrycznego szpitala w Rybnku jest załatwiany przez „układ” identycznymi metodami jak
  dr Andrzej Marek Michorzewski, były biegły psychiatra sądowy i były dyrektor szpitala psychiatrycznego w Świeciu oraz autor znanego tekstu do głośnego przeboju Kobranocki „Kocham Cię jak Irlandię” oraz autor głośnej książki o patologii systemu;
  „Dzień, w którym wybiło szambo, czyli nadużycia w psychiatrii”.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Michorzew...

  „ Art. 203 bramą do piekła - Świecie”
  http://ww2.tvp.pl/558,20070109443524.strona
  Kraj obiegły zatrważające sceny ze Szpitala psychiatrycznego, gdzie zdrowi ludzie poddawani niezasadnej obserwacji psychiatrycznej przebywali na oddziale wraz z ciężko chorymi, taplającymi się w ekstrementach i w urynie. Chorymi nie troszczono się w ogóle. Jedzenie dostarczano chorym wbrew zasadom opisanym w procedurze HACCP
  Szerzej na ten temat można przeczytać w Newsweek-u art. pt. „Sześć tygodni w piekle”

  W naszej psychiatrii "pogłębia się kryzys, być może dojdzie do większego skandalu, a ten wreszcie poruszy opinię publiczną" – powiedział Andrzej Michorzewski.
  PRAWDZIWY STAN POLSKIEJ PSYCHIATRII – „Sierota polskiej medycyny”
  http://www.gpmedia.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...

  (...) istnieje u nas dziwna asymetria – biegłych może powoływać sąd i prokurator, a nie ma tego prawa obrona. To oznacza uzależnienie biegłych od sądów i prokuratury, które wymagają, żeby pisali opinie szybko, najlepiej w 15 minut. Jeśli nie będą tak robić, nie dostaną następnego zlecenia – opowiada doktor Michorzewski.
  Źródło; „Psychoobrona” - „Gazeta Polska” (P. Lisiewicz)

  (...) Prokuratura i sąd mogą wykorzystywać obserwację psychiatryczną jako formę pozaprawnej szykany. W przypadku, gdy przed biegłym psychiatrą staje osoba pokrzywdzona, która badanie odbiera jako kolejne represje, rozmowa często przeradza się w pyskówkę, a w jej wyniku zdesperowany biegły wysyła badanego na obserwację psychiatryczną. (Andrzej Michorzewski)
  Podobnie rzecz ocenia Adam Sandauer, prezes Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere: – Biegli psychiatrzy to po prostu część naszego systemu, jak policja czy sądy. Kto ma układy, ten jest lepszy – mówi Sandauer. Michorzewski i Sandauer zgadzają się, że gdy chodzi o psychiatrię, zmiany są konieczne – i to od zaraz.
  Źródło; „Psychoobrona” - „Gazeta Polska” (P. Lisiewicz)

  (...) Poziom psychiatrii jest miarą poziomu demokracji. Wystarczy spojrzeć na Niemcy hitlerowskie czy ZSRR. Nie przypadkiem tak źle było pod tym względem w Rumunii, gdzie dwóch chorych kładziono na jednym łóżku. Nasza psychiatria to psychiatria posttotalitarna. Do psychiatrów swoje dołożył wymiar sprawiedliwości z małych miasteczek, niezwykle wyczulony na obrazę czci własnej, zaś mniej na cudzą krzywdę – mówi Michorzewski
  Źródło; „Psychoobrona” - „Gazeta Polska” (P. Lisiewicz)

  WYROK TK Sygn. akt SK 50/06 – najważniejsze wnioski

  Trybunał Konstytucyjny orzekł, że
  - art. 203 § 1 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks postępowania karnego w zakresie, w jakim nie stwarza wystarczających gwarancji procesowych zapewniających sądową weryfikację zgłoszonej przez biegłych konieczności połączenia badania psychiatrycznego oskarżonego z obserwacją w zakładzie leczniczym, jest niezgodny z art. 41 ust. 1 w związku z art. 30, art. 31 ust. 3 oraz art. 2 Konstytucji.
  - art. 203 § 2 w związku z art. 203 § 3 powyższej ustawy w zakresie, w jakim nie wskazuje maksymalnego czasu trwania obserwacji psychiatrycznej w zakładzie leczniczym, jest niezgodny z art. 41 ust. 1 w związku z art. 30, art. 31 ust. 3 oraz art. 2 Konstytucji.
  Trybunał Konstytucyjny – pełne uzasadnienie wyroku - art.203 kpk niekonstytucyjny
  WYROK z dnia 10 lipca 2007 r. Sygn. akt SK 50/06*

  Trybunał Konstytucyjny – treść wyroku z uzasadnieniem WYROK z dnia 10 lipca 2007 r. Sygn. akt SK 50/06*- art.203 kpk niekonstytucyjny.

  …Sprawiedliwy porządek społeczeństwa i państwa jest centralnym zadaniem polityki. Państwo, które nie kierowałoby się sprawiedliwością zredukowałoby się do wielkiej bandy złodziei.(…) Sprawiedliwość jest celem, a więc również wewnętrzną miarą każdej polityki…” Benedykt XVI encyklika „Deus caritas est” n.28
  „Jak odnaleźć nadzieję w beznadziejności? Trzeba dać świadectwo sprzeciwu i cierpienia. Zdolność do cierpienia z miłości do prawdy jest miarą człowieczeństwa”
  (Benedykt XVI "Spe salvi&quot

  STRONY Z POPARCIEM DLA PROTESTU PRZECIWKO NISZCZENIU CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ W POLSCE
  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/78149,dos...
  Napisali na portalu www.wpolityce.pl
  http://wpolityce.pl/artykuly/39615-glodowka-im...
  MUSIMY OBRONIĆ CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ W POLSCE!!!!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_em...
  Na NE jest już kilka tekstów na ten temat:

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/78149,dos...

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/78510,osw...

  http://circ.nowyekran.pl/post/78516,w-obronie-...

  Nawet pokazał się piękny wiersz;
  http://kaz47.nowyekran.pl/post/78531,do-rebeli...

  Jest też stanowisko Fundacji Nowego Ekranu:
  http://dosc.nowyekran.pl/post/78501,mocne-slow...

  http://akwedukt.nowyekran.pl/post/78230,szanow...

  Prof.Dakowski
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_conte...

  CEL SATANISTÓW - WYTĘPIĆ PRAWDĘ, DOBRO I SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!
  ROBERTO DE MATTEI - DYKTATURA RELATYWIZMU

  Marsz w kierunku totalitaryzmu rozkłada się na trzy etapy.
  Pierwszym jest negacja istnienia prawa i prawdy obiektywnej, czego konsekwencję stanowi zrównanie dobra i zła, grzechu i cnoty.
  Drugim – instytucjonalizacja dewiacji moralnych objawiająca się w przemianie prywatnej niegodziwości w publiczną cnotę.
  Trzecim wreszcie – wprowadzenie ostracyzmu społecznego i prawnej karalności dobra.
  Do tego momentu właśnie doszliśmy. Żyjemy w społeczeństwie hołdującym swoistemu antydekalogowi, w którym dozwolone jest wszystko poza publicznym deklarowaniem wierności zasadom porządku naturalnego i chrześcijańskiego.
  Jest to zarazem ostatni moment, aby przeciwstawić się dyktaturze relatywizmu.

  Prof. Roberto De Mattei (ur. 1948) jest wiceprezydentem Włoskiej Narodowej Rady Badań Naukowych, kieruje katedrą historii nowożytnej na Uniwersytecie Cassino. Ponadto jest założycielem i przewodniczącym Centrum Kulturalnemu Lepanto – stowarzyszenia katolików świeckich w obronie cywilizacji dziedzictwa chrześcijańskiego oraz redaktorem naczelnym prestiżowego włoskiego miesięcznika „Radici Christiane”.

  "Prawo ludzkie ma o tyle moc obowiązującą, o ile jest zgodne z właściwymi zasadami. Wobec tego jest rzeczą oczywistą, że powinno się ono wywodzić z prawa wiecznego. O ile więc odchyla się od tych właściwych zasad, jest prawem niesłusznym; nie posiada ono wtedy cech prawa, lecz raczej jest jego pogwałceniem” /Św. Tomasz z Akwinu /

  „ Stoimy w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżywała ludzkość (...) Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem i anty-Kościołem, Prawdą i anty-Prawdą, Ewangelią a jej zaprzeczeniem (...) jest to czas próby(...) w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację chrześcijańską, z wszystkimi jej konsekwencjami; ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów” (Kardynał Karol Wojtyła, potem Jan Paweł II)

  Jan Paweł II do Polaków - Proszę Was o to...

  ...l dlatego - zanim stąd odejdę, proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię „Polska", raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością - taką, Jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym,
  - abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili,
  -abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy. Proszę was:
  -abyście mieli ufność nawet wbrew każdej swojej słabości, abyście szukali zawsze duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało,
  - abyście od Niego nigdy nie odstąpili,
  - abyście nigdy nie utracili tej wolności ducha, do której On „wyzwala" człowieka
  Krzywda …

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej