Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
437 postów 1425 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Moje komentarze

 • @Zorion 20:24:19
  Zaiste Warszawa obecnie to ściek herezji, a nawet hedonistyczna Sodoma i Gomora i dlatego wymaga dezynfekcji. Wielka szkoda, że nie pozwolono Abp. Stanisławowi Wielgusowi zostać Arcypasterzem Stolicy.

  W Warszawie na niedzielne msze św. przybywa 10 % ochrzczonych.

  To tragedia większa niż zniszczenie Warszawy w Powstaniu, bo wtedy zniszczono architekturę a komuna i neokomuna z liberałami zatruła ducha mieszkańców "Paryża północy", stolicy "Rzymian znad Wisły".
  Księża katoliccy przeciwko podmianie ludności w Polsce
 • @kowalskijan584 18:47:29
  Ego sum Veritas (J 14, 6)
  Księża katoliccy przeciwko podmianie ludności w Polsce
 • 5*
  Dowódca mojego dziadka w Powstaniu Wielkopolskim

  Dzięki Jarek :)
  Kpt. Paluch. Zapomniany dowódca Powstania Wielkopolskiego
 • Kościoła nie można zniszczyć !
  Pan Jezus powiedział, że siły szatańskie nigdy nie przemogą Kościoła.

  Kościół katolicki to sam Chrystus Król obecny w świętych sakramentach i w Słowie Bożym.

  Zatem żadne śmierdzące spisku piekielnej zgrai nic nie zaszkodzą Kościołowi, a to, że tu czy tam gdzieś gangrena odpadnie to tylko Kościołowi na zdrowie wychodzi.

  Bajki i baśnie dla dzieci doprawką horroru nic nie mają wspólnego z prawdą.

  Króluj nam Chryste

  ps

  Biskup Rzymu może osądzić każdego, lecz papieża osądzić może tylko Bóg (Unnam sanctam Bonifacy VIII )
  Kto chciał zgładzić Papieża Benedykta XVI?
 • @Stara Baba 16:31:40
  Nie zwalam na nikogo żadnej winy, ani też nie zwalniam z odpowiedzialności za czyny.

  W KEP jest ponad 100 biskupów. Czy Pani zdaniem wszyscy to Judasze ?

  Według ks. prof. Dariusza Oko, to Judaszy nie powinno być w Kościele wiecej niż 1/12

  Może Judasze mają większe bary i silniejszy głos i dlatego są lepiej słyszalni ? ;)
  Księża katoliccy przeciwko podmianie ludności w Polsce
 • @Stara Baba 14:45:06 PYTAJ KTO ZA TYM STOI ? KOŚCIÓŁ CZY AGENTURA W KOŚCIELE ?
  Europejski dom wariatów
  Kim jest wariat? Mówiąc najprościej wariat to człowiek, który „wie swoje”, a wszyscy inni mówią mu ,że jest inaczej.  Mieszkańcy Europy zachodniej są właśnie w takiej sytuacji, oni wiedzą, że tzw. uchodźcy organizują zamachy terrorystyczne, tworzą strefy no-go i dokonują bardzo brutalnych przestępstw, a wszyscy inni- politycy, eksperci, media, mówią , że jest inaczej.
  No ale skąd właściwie wiadomo, że Europejczycy „wiedzą swoje” o skutkach imigracji z Bliskiego Wschodu i Afryki?

  W badaniu niemieckiej telewizji ZDF z początku 2016 roku aż 70% badanych wiązało bezpośrednio wzrost przestępczości z napływem imigrantów, a w badaniu Ipsos Mori z listopada 2017 roku 49% Włochów stwierdziło, że czuje się jak obcy we własnym kraju.
  Jak widać u bardzo dużej części społeczeństw zachodnich masowa imigracja wywołuje lęk, dyskomfort psychiczny, jest postrzegana jako coś złego i zagrażającego. W tym samym czasie wszyscy inni mówią im, że jest inaczej. Policja nie widzi związku między wzrostem przestępczości a imigracją, w Szwecji eksperci tłumaczą wzrost ilości gwałtów globalnym ociepleniem, bo jak sami stwierdzają nie są w stanie znaleźć innego wyjaśnienia.

  Mainstrimowi dziennikarze wmawiają z uporem maniaka, że różnorodne społeczeństwo jest bardziej pomysłowe i na masowej imigracji skorzystają wszyscy a już na pewno gospodarka, czołowi europejscy politycy twierdzą, że uchodźcy są cenniejsi niż złoto.
  W tym momencie natrafiamy na bardzo poważny problem natury psychologicznej ponieważ zachowanie Europejczyków jest zupełnie pozbawione logiki. Z jednej strony boją się imigrantów i ich nie chcą, z drugiej głosują w wyborach na kandydatów, którzy im tym imigrantów sprowadzili lub popierają w mniej lub bardziej otwarty sposób masową imigrację.

  Zachowanie takie jest niezgodne z podstawowym prawem psychologii społecznej- dysonansem poznawczym. Zgodnie z tą teorią sprzeczne informacje na dany temat powodują dyskomfort psychiczny, ponieważ ludzie dążą do tego, żeby posiadać spójnie przekonania na dany temat i żeby ich czyny były zgodne z przekonaniami.

  Jak wytłumaczyć ten fenomen? Można próbować tłumaczyć go na różne sposoby, na przykład, że obywatele postrzegają kryzys migracyjny jako problem obiektywny i nie winią za niego polityków, albo, że dolegliwości związane z napływem imigrantów nie są jednak tak dotkliwe i ważniejsze jest utrzymywanie stabilnej gospodarki i dobrobytu. Można wymyślić jeszcze inne wytłumaczenia, ale wszystkie one są co najmniej mało przekonywujące.

  Ogólnie należy stwierdzić, że europejczycy bardzo dobrze radzą sobie ze sprzecznymi informacjami i dysonans poznawczy nie daje się im bardzo we znaki. Zgodnie z teorią dysonansu poznawczego Europejczycy powinni albo uwierzyć w przekaz mainstrimu i nie bać się imigrantów albo odrzucić ten przekaz, bać się imigrantów i zagłosować w wyborach na antyimigranckie partie. Nic takiego jednak nie miało miejsca, antyimigranckie partie z kretesem przegrywają kolejne wybory w krajach UE, np. partia AFD uzyskała w Niemczech 14% poparcia, a wybory wygrała partia CDU, której liderka A. Merkel otworzyła granice i wpuściła 1,5 mln nielegalnych imigrantów destabilizując kraj.

  Być może wyjaśnianiem dziwacznych wyników wyborów jest to, że podstawowe założenia psychologii społecznej odnośnie dysonansu poznawczego po prostu są nieprawdziwe lub działają w bardzo ograniczonym zakresie. Błędne założenia psychologii można tłumaczyć tym, że eksperymenty psychologiczne są przeprowadzane w laboratoriach psychologicznych lub dotyczą bardzo niewielkiego wycinka czasu i ujmują zachowania człowieka w bardzo wąskich ramach. Wyników tych badań nie można odnosić do całościowego funkcjonowania człowieka w realnych sytuacjach społecznych.

  Drugi powód to taki, że psychologia jak poważna nauka akademicka nie może po prostu przyznać, że większość społeczeństwa funkcjonuje w irracjonalny sposób, bo nie umie sobie wyrobić zdania na określony temat. Propagowanie takiej wiedzy podkopywałoby podstawy funkcjonowania społeczeństwa jako tworu racjonalnego i zorganizowanego.

  Doświadczenia dnia codziennego pokazują, że teoria dysonansu poznawczego nie może być całkowicie błędna, ponieważ zjawisko to możemy zaobserwować w codziennym życiu, kiedy osoba o poglądach lewicowych nie chce słuchać informacji o wybrykach imigrantów twierdząc, że to prawicowa propaganda.
  Być może zjawisko dysonansu nie jest jednak tak powszechne i nie ma tak decydującego wpływu na zachowanie jak twierdzą psycholodzy.

  [Ależ oczywiście. Ludziom na ogół zupełnie nie przeszkadza, iż mają we łbach sprzeczne informacje i że ich poglądy są niespójnym bełkotem. – admin]

  Niezgodność miedzy poglądami Europejczyków a ich głosowaniem w wyborach to klasyczny przykład dwójmyślenia- zjawiska psychologicznego opisanego w klasycznej powieści G. Orwella „Rok 1984”. Dwójmyślenie, to zdolność wyznawania w tym samym czasie dwóch sprzecznych poglądów. Bohaterowie powieści jednego dnia wierzą, ze Oceania prowadzi wojnę z Eurazją, a następnego dnia wierzą, że oba te mocarstwa nigdy ze sobą żadnej wojny nie prowadziły.

  Dwójmyślenie nie jest przedmiotem zainteresowania psychologii, ten termin w ogóle nie występuje w terminologii psychologicznej, mimo, że zjawisko to można często zaobserwować w codziennym życiu kiedy np. osoba która twierdzi, że zdrowo się odżywia mówi, że i tak będzie kupować żywność GMO bo „trzeba na coś umrzeć”.
  Dla przeciętnego czytelnika „Roku 1984” dwójmyślenie wydaje się czymś niedorzecznym, jest to tylko jakaś abstrakcyjna wizja przyszłości z „fantastycznej” książki. Jednak obecnie dwójmyślenie jest podstawowym sposobem myślenia obywateli świata zachodniego. Problem ze stosunkiem do imigrantów to tylko najbardziej jaskrawy przykład, dwójmyślenie można odnaleźć nawet w oficjalnych dokumentach. Gender mainstriming ma w założeniu zapewnić równouprawnienie kobiet i mężczyzn tylko, że według doktryny gender nie ma kobiet i mężczyzn (co najwyżej jest kilkadziesiąt płci).

  Zasadniczym pytaniem jest to w jaki sposób G.Orwellowi udało się przewidzieć masowe występowanie zjawiska dwójmyślenia w społeczeństwie przyszłości. „Rok 1984” został napisany w 1949 roku , a teoria dysonansu poznawczego Festingera to 1957. Orwell jako wprawny obserwator ludzkich zachowań obserwował zapewne te dwa zjawiska (dysonans i dwójmyślenie) na długo zanim napisał swoją książkę.

  Na podstawie lektury „Rok 1984” oraz bieżących wydarzeń w świecie zachodu można stwierdzić, że dwójmyślenie jest naturalną reakcją obronną organizmu w przypadku skrajnego obciążenia dysonansem poznawczym.

  Forsowany obecnie multikulturalizm, skrajna poprawność polityczna i genderyzm wymagają tego by zaprzeczyć obiektywnej rzeczywistości.

  Ludzie poddani skrajnej propagandzie nie są w stanie na dłuższą metę znieść tak dużego obciążenia dysonansem poznawczym czyli tego, że media, eksperci i politycy wmawiają im, że jest całkowicie inaczej niż w rzeczywistości. Sprzeczne myśli rzeczywiście rodzą ból , a jak nie ma innego wyjścia to jedynym sposobem uniknięcia tego bólu jest wykształcenie zdolności dwójmyślenia.
  Niestety psychologowie nie zajmują się obecnie tematem dwójmyślenia, w sumie nie powinno to dziwić, ośrodki akademickie są bastionem myśli liberalno-lewicowej, a samo podjęcie badań nad problem dwójmyślenia wymagałoby przyznania, że w świecie zachodu istnieje propaganda, a jak wiadomo według mainstrimu propaganda może być co najwyżej prawicowa lub rosyjska.
  https://gloria.tv/article/SyEoeXGDsYxb3Eckqg9hKUAem
  Księża katoliccy przeciwko podmianie ludności w Polsce
 • Daję 5
  nic dodać ni ująć

  Pozdrawiam
  JG
  Żydowska gra resetem długu
 • Zakazać, zakazać, zakazać !
  Zabronić z definicji żydówom prowadzić tego typu kancelarii oraz zakazać żydówom występować jako pokrzywdzone i jako świadkowie.

  To są komediantki i oszustki wyuczone na Talmudzie krętaczyć i wyuczone teatralności w synagogach !!!

  Sądy są dla sprawiedliwości a nie dla żydowskich komedii !
  Bloom i Allred: Żydowskie adwokatki okarżycielek Trumpa
 • @trybeus 21:08:17
  Plan podstawowy to odmóżdżyć, wytresować niewolnika i uczynić go zadowolonym z niewolniczego stanu ! Efektem ubocznym jest atawizm czyli zdolność do zagryzienia wrogów swego pana ! Dlatego warczą i szczerzą kły.

  pozdrawiam
  Nienormalność PiSlamu !
 • @Rzeczpospolita 14:51:42
  Nie interesują mnie zbytnio sekty ! Zatem nie wiem nawet co to jest kościół żydokatolicki? Może gdzieś taki jest ? Ja jestem członkiem Świętego Rzymskiego Kościoła Katolickiego, który trudzi się dla zbawienia ludzi a nie dla realizacji jakiś doczesnych projektów politycznych.
  Święty Jan Paweł II to wielka postać w dziejach rzymskiego Kościoła, świata i Polski. Na pewno zawdzięczamy mu wielkie dzieło nowej ewangelizacji i upadek komunizmu z Polsce w wersji sowieckiej.
  Maszyny do zabijania w systemie cywilizacji śmierci !
 • @miarka 07:28:05
  W każdym razie narracja tego artykuły zmierzająca do interpretacji eschatologii w ujęciu żydowskim i protestanckim jest całkowicie pozbawiona sensu, albowiem bajki żydów i protestantów w ogóle nie zasługują na żadną uwagę i raczej są jedną z polityk mondialistycznych, które sobie uzurpuje rzekomy mesjanizm.

  Biblia prawdziwa czyli katolicka nie pozostawia żadnych niedomówień w kwestiach: kto jest antychrystem i jak działa duch antychrystów oraz skąd antychryści wyszli ?

  Wszystko co sprzeciwia się Jezusowi Chrystusowi i Kościołowi katolickiemu jest manifestacją antychrysta.

  Jedno jest pewne, że z ducha antychrystów oraz z koalicji antychrystów wyjdzie syn zatracenia Antychryst, którego Jezus Król ubije rózgą ust swoich.

  Co szatan myśli o syjonistach i protestantach?
  https://www.youtube.com/watch?v=8RA4P4R4r1A
  Jezus katolików nie jest Jezusem protestantów
  https://www.youtube.com/watch?v=f0RlKTRljrc
  Czym innym są wyobrażenia Jezusów heretyków, sekciarzy, islamistów, schizmatyków, etż niż Jezus Chrystus Bóg Człowiek, Zbawiciel
  https://www.youtube.com/watch?v=1Zcj8F5wdVM
  Jerozolima a chrześcijanie
 • @miarka 19:10:01
  Według tego co powiedział Jezus z Nazaretu, to Kościół, który został zbudowany przez Zbawiciela na 12 Apostołach, to w nim On zawsze będzie obecny. Dlatego wierzę Królowi Wieków, że siły szatańskie nie przemogą Kościoła Bożego.
  Jak rozpoznać Władcę Świata? Antychryst nadchodzi!
 • @miarka 13:27:23
  napisał Pan, że;

  Tak nawiasem mówiąc, to w samych początkach swojego pontyfikatu papież Franciszek oświadczył iż wchodzi w rachubę, że Koścół "wystąpi ze świata". Jak to się stało, że poszedł w kierunku przeciwnym?

  Moja uwaga!

  KOŚCIÓŁ TO SAM CHRYSTUS OBECNY W SŁOWIE BOŻYM I W SAKRAMENTACH A WIĘC NIE MOŻE ZBOCZYĆ ANI W LEWO ANI W PRAWO!

  To raczej problem z ludźmi świata w Kościele katolickim. W każdej epoce był taki problem i różne przyjmował postaci: herezje, schizmy, bunty, awantury, a nawet wojny, etc.

  Nihil novi !
  Jak rozpoznać Władcę Świata? Antychryst nadchodzi!
 • DO CHORYCH PSYCHIATRYCZNIE SATANISTÓW ŻADNYMI ARGUMENTAMI NIE TRAFISZ !!!!
  „Już powierzchowna znajomość psychiatrji wykazuje nam, że objawy chorób umysłowych, szczególnie ich formy łagodniejsze, są niesłychanie rozpowszechnione w ogóle, prym zaś w nich trzyma rasa żydowska. To samo dowodzi statystyka. Żydzi fizycznie odporniejsi na niektóre choroby, np. suchoty, dają ogromny procent, znacznie większy niż u chrześcjan, chorób umysłowych. Jeżeli teraz sobie wystawić, że trzy czwarte tych chorób nie dostaje się do statystyki, to można sobie wyobrazić, że nie ma wprost żyda, który byłby całkowicie normalnym. W najlepszym razie — to każdy z nich nerwowiec i histeryk. Przy początkach choroby rdzenia (lues), osobnicy tą chorobą dotknięci, odznaczają się żywością, gadatliwością, i wesołym bardzo usposobieniem. Coś podobnego możnaby również zauważyć u żydów. To co u większości aryjczyków daje się ledwo zauważyć, jako wady charakteru, np. zbyteczna pycha (pochodna od manji wielkości), subjektywizm i upór nieuzasadniony (halucynacje), uporczywość w nierealnych celach (idee fix), wreszcie pewna oschłość serca i uczuć (początki morał insanity); to wszystkie te wady u większości żydów przechodzą, już w stan chorobliwy i nienormalny, jako pycha, arogancja i megalomanja nie do zniesienia, jako obłędna wprost nienawiść do obcych, jako podporządkowanie i przekręcanie najoczywistszych faktów realnych, swoim widzimisię i zachciankom, wreszcie, jako wiara w idjotyczne pomysły o panowaniu żydów nad światem, a co najgorsza absolutny brak sumienia i litości, i uczuć człowieczych względem innych bliźnich nie— żydów. To co u jednostek aryjskich zarysowuje się, jako nienormalność, występuje u całego niemal żydowstwa już jako początki groźnych chorób: umysłu i duszy. Krotko mówiąc, żydzi, jako rasa, to kopalnia badań dla psychiatry”.


  „Choroby umysłowe nazywają się w języku polskim niedokładnie, są to właściwie choroby duszy (duchowe, Geisteikrancheiten), Obłąkany to nietylko człowiek pozbawiony zdrowego sądu i myślenia, ale przedewszystkiem pozbawiony uczuć. Mianowicie uczuć wyższych, do których ludzkość doszła żmudną drogą cywilizacji. Uczucie wstydu, sumienia, uczucia sympatyczne, altruistyczne, łagodność obyczajów i t. p. Tego wszystkiego obłąkany jest pozbawiony, czasem więcej szwankuje rozum, czasem uczucie. To ostatnie nazywa się morał insanity, jest to właściwie idjotyzm uczucia, tak jak jest idjotyzm umysłu. Świetny opis człowieka, dotknię¬tego morał insanity, dał nam Jack London w swej powieści „Wilk morski". Jego bohater kończy śmiercią na ostre zapalenie mózgu. Był to idjota uczuć. Otóż nie trzeba wielkiej obserwacji, żeby zaznaczyć, że większość żydów w znacznym stopniu, a reszta w mniejszym stopniu, dotknięta jest morał insanity, przynajmniej w stosunku do otoczenia aryjskiego. Zimny egoizm, okrucieństwo, brak wstydu, niewierność i zdradliwość. brak sumienia, rozpusta, zmysłowość-charakteryzuje w 90 procentach rasę żydowską.”
  R. Czajkowski „Żydzi czynnik nienormalny”
  http://notvip.cba.pl/biblioteczkagoja/czynnik-nienormalny-c5bcydzi.pdf

  WARIACI
  trzeba być umysłowo chorym, aby wierzyć w monolatrię i samemu mniemać, że jest się Bogiem oraz wymyślać kodeksy, których najbardziej chorzy psychiatrycznie by nie stworzyli !!!!
  http://janusz.neon24.pl/post/141270,talmud-przeciwko-dekalogowi
  http://janusz.neon24.pl/post/141221,masonski-zamach-na-dekalog
  A POETA NAPISAŁ, ŻE WARIAT NA SWOBODZIE NAJWIĘKSZĄ KLĘSKĄ JEST W PRZYRODZIE !!!

  Żydzi to wariaci, więc organizują świat jak wielki dom wariatów, w którym wszyscy mają ich obsługiwać zgodnie z ich obłąkanymi pomysłami !!!
  Obrońcy szamba sądowego
 • właśnie po to ten lewak, finansowany przez Sorosa tam siedzi, aby świat przewracać do góry nogami !!!
  ON TAM NIE ROBI TEGO PRZYPADKOWO, ALE CELOWO! Dlatego to brzmi naiwnie !!! Jakbyś nie wiedział dokąd zdąża duch czasu ze swoją ideologią!?

  NAPISAŁEŚ

  Rzecznik Praw obywatelskich z kolei chętnie angażuje się w działania podważające tradycyjne wartości społeczne i wesprze perwersyjne mniejszości jak LGBT czy prawa wynaturzonych kobiet. Odnoszę przy tym wrażenie że prawdę mówiąc nie chodzi o owe mniejszości lecz o sianie zamętu i podważanie spójności społecznej. W tym sensie cele Ministra Sprawiedliwości i RPO, mimo pozorów są zgodne.

  A WIĘC TEGO POSŁUCHAJ !!!


  Celem Marksa, Engelsa i Lenina była detronizacja Boga ks. prof. T. Guz
  https://www.youtube.com/watch?v=cnuK9kRHugc

  Celem Marksa, Engelsa i Lenina była detronizacja Boga i materializacja rzeczywistości, także animalizacja człowieka, a więc sprowadzenia człowieka wyłącznie do bytowości zwierzęcej powiedział ks. prof. T. Guz. Natomiast celem neokomunizmu czyli marksizmu współczesnego, w ramach realizowanej rewolucji kulturowej jest ontologizacja nicości i dążenie do unicestwienia wszelkiej realności jako realności.
  Obrońcy szamba sądowego
 • To są złodzieje !!! SATANISTYCZE POMIOTY W SŁUŻBIE KŁAMSTWA!
  MATOŁY W TOGACH – jak powstał system zbrodni?
  http://janusz.neon24.pl/post/117890,matoly-w-togach-jak-powstal-system-zbrodni

  Otóż Ziobro i Bodnar i tysiące innych koczowników, którzy po trupach Polaków wdarli się na szczyty parnasu i polityki, świetnie wiedzą dla jakich celów się tam znaleźli i czego od nich wymagają ich właściciele.

  Nie ulega kwestii, że są gangsterami i złodziejami. Kradną nam wszystko, ale przede wszystkim kradną nam PRAWDĘ I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

  Bez prawdy nie sposób uregulować prawidłowych relacji w państwie i w społeczeństwie. Bez prawdy również nie można ułożyć sprawiedliwych stosunków i realizować dobra wspólnego.

  Otóż złodzieje prawdy (zgodności faktów i dowodów z rzeczywistością) i sprawiedliwości (sprawiedliwość, to jest to wszystko co się każdemu należy ) Ziobro i Duda, w 2007 roku, po dwóch latach sprawowania funkcji ministerialnych w rządzie PiS 1, to oświadczyli w Radio Maryja, iż sądy w Polsce orzekają:
  1) wbrew faktom i dowodom
  2) wbrew prawu
  3) wbrew doświadczeniu życiowemu
  4) wbrew logice
  5) wbrew wskazaniom wiedzy

  Zatem sądy nie służą interesowi społecznemu i państwu, lecz jakiejś diabelskiej sarabandzie, która realizuje dywersję cywilizacyjną.

  Już wtedy jako szefom resortu, którzy nie spełniali wymagań, aby sądy działały prawidłowo, a więc sprawiedliwie, nie należało się żadne wynagrodzenie za pracę, a za nieudolność należał się tylko wyrok wraz z wszystkimi uczestnikami talmudycznej mafii sądowej.

  Dziś na koszt podatników tylko powtarzają tę samą zabawę !!! To są osobnicy z cywilizacji kłamstwa, którzy udają katolików lub osoby kompetentne. A takimi nie są, gdyż same "prawo", które działa w Polsce jest sprzeczne z cywilizacją łacińską. Prawo, aby nie było rozdźwięku między państwem a narodem musi należeć do tej samej cywilizacji co naród, w Polsce ukształtowany przez etykę katolicką.

  Bandyta ze stajni Sorosa Bodnar natomiast był zaangażowany w HFPC w zwalczanie bandytyzmu psychiatrycznego w Wielkopolsce i dotąd jeszcze nie pociągnął do odpowiedzialności karnej sprawców czynów zabrodnionych, którzy działali w antygoskiej organizacji przestępczej zwanej triumwiratem policyjno prokuratorsko sądowym!!!

  Norymberga 2 dla bandytów psychiatrycznych
  http://janusz.neon24.pl/post/130599,norymberga-2-dla-bandytow-psychiatrycznych

  TRZEBA SIĘ PRZESTAĆ BAWIĆ I ZACZĄĆ OSĄDZAĆ TYCH BANDYTÓW PRZEZ POLSKIE TRYBUNAŁY RÓWNOLEGŁE I STOSOWAĆ KARY ZA UDZIAŁ W MAFII POSŁUGUJĄCE SIĘ NIEFORMALNIE ZBRODNICZYMI KODEKSAMI Z PIEKŁA RODEM !!!


  Osobną kwestią jest to CZY CI PATOLOGICZNI OSZUŚCI SĄ ZDROWI PSYCHICZNIE, BO TO MOGĄ BYĆ TYLKO WARIACI, KTÓRZY UCHYLAJĄ SIĘ OD LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO !!!  Nie ma więc wśród Żydów w ogóle ludzi zdrowych psychicznie. Całe żydostwo ma zatrutego ducha, co wyraża się licznymi anomaliami w ich zachowaniach i celach życiowych. Uznano Żydów za nosicieli takich chorób, jak mania wielkości, mania prześladowcza, halucynacja, idee fix, moral insanity, etc.

  „… Sumarycznie wyliczymy jeszcze kilka charakterystycznych objawów chorób duszy żydowskiej.
  A) ciągłe podniecenie nerwowe, żywość nienormalna, bezustanna nienaturalna wesołość, usposobienie kpiące i cyniczne. Brak stałej powagi, którą się zastępuje wybuchami wsciekłośe i nienawiści.
  B) niesłychane zdolności naśladownicze, chytrość, podstępność, zdolności symulacyjne. Symulacja jest zasadniczą cechą histeryków i wpół obłąkanych. Szczególne zdolności symulacyjne widzimy u żydów.
  C) zmysłowość i bezwstyd, wynikające już nie tylko z zepsucia, lecz wprost z braku uczucia wstydu. 1 w tym żydzi przodują. Cywilna odwaga żydów, ich arogancja i bezczelność pochodzą właśnie z braku poczucia wstydu, i braku poczucia, że narażają się na kpiny i śmieszność. Już powierzchowna znajomość psychiatrii wykazuje nam, że objawy chorób umysłowych, szczególnie ich formy łagodniejsze, są niesłychanie rozpowszechnione, w ogóle prym zaś w nich trzyma rasa żydowska. To samo dowodzi statystyka”.
  R. Czajkowski „Żydzi czynnik nienormalny”
  http://notvip.cba.pl/biblioteczkagoja/czynnik-nienormalny-c5bcydzi.pdf


  Zatem psychiatrzy na początku XX wieku byli już zupełnie pewni tego, że Żydzi są „czynnikiem nienormalnym” i wszędzie gdzie tylko się pojawią i okrzepną przy tubylczej wspólnocie, tam też „przewracają wszystko do góry nogami” i egzystencja społeczeństw upodabnia się do życia w „domu wariatów”. Żyjąc w całym świecie, w tzw. diasporach, mieszając się w golusie z ludnością tubylczą, rewolucjonizują wszystkie stosunki społeczne i czynią życie wspólne ludzkich zrzeszeń nienormalnym i zupełnie zanarchizowanym. Stan entropii państw i narodów Żydzi osiągają przez totalne zidiocenie mas, karmiąc je kłamstwami i chorymi ideologiami, deformują charaktery przez promocję grzechów i wulgarności oraz rozpasanego naturalizmu, a także przez zaszczepianie niebywałej pychy i ducha buntu i nihilizmu. Wszystko to razem, co niesie ze sobą na cały świat rasa żydowska, prowadzi do zdiablenia ludów i narodów oraz do zbiorowego obłędu, który rezultuje zwykle krwawymi konfliktami oraz szałem niszczenia i mordowania.

  „Żydzi są czynnikiem, który zupełnie spaczył i wykoślawił myśl cywilizacji łacińskiej. (…) Wszystkie fundamenty, na których spoczywa nasza cywilizacja, wzięte historycznie, jako myśl polityczna i państwowa średniowiecza, prawo rzymian, sztuka greków, a przede wszystkim tradycja chrześcijańska, zostały wstrząśnięte i szybko zmieniają się w jakąś na wpół diabelską i na wpół obłąkańczą sarabandę. Ten nienormalny duch płynie do wszystkich narodów od Żydów. Dlaczego ? Bo jest rzeczą oczywistą, że Żydzi wzięci jako całość, są narodem na wpółobłąkanym”.
  R. Czajkowski „Żydzi czynnik nienormalny”
  http://notvip.cba.pl/biblioteczkagoja/czynnik-nienormalny-c5bcydzi.pdf
  Obrońcy szamba sądowego
 • @Bara-bar 20:28:30
  Oczywiście, że w takich kwestiach jak ta, to trudno, aby sam diabeł nie przyszedł robić komentarzy !

  apage satana vade retor satana !
  https://www.youtube.com/watch?v=3W1kJx9pwME
  MASOŃSKI ZAMACH NA DEKALOG
 • @maharaja 13:45:01
  Marksizm to ideologia powrotu do wspólnoty pierwotnej - Krzysztof Karoń.
  https://www.youtube.com/watch?v=j3Zlml3aJGo
  Walka o triumf Chrystusa Króla w Polsce!
 • @miarka 19:14:39
  X. Grzegorz Śniadoch - Pan zesłał nachodźców jako karę za pychę!
  https://www.youtube.com/watch?v=_U-Vyz1bM3s


  NIGDY NIE WOLNO DAWAĆ POSŁUCHU WARIATOM!!!

  „Żydzi są czynnikiem, który zupełnie spaczył i wykoślawił myśl cywilizacji łacińskiej. (…) Wszystkie fundamenty, na których spoczywa nasza cywilizacja, wzięte historycznie, jako myśl polityczna i państwowa średniowiecza, prawo rzymian, sztuka greków, a przede wszystkim tradycja chrześcijańska, zostały wstrząśnięte i szybko zmieniają się w jakąś na wpół diabelską i na wpół obłąkańczą sarabandę. Ten nienormalny duch płynie do wszystkich narodów od Żydów. Dlaczego ? Bo jest rzeczą oczywistą, że Żydzi wzięci jako całość, są narodem na wpółobłąkanym”.
  R. Czajkowski „Żydzi czynnik nienormalny”
  http://notvip.cba.pl/biblioteczkagoja/czynnik-nienormalny-c5bcydzi.pdf
  Ojciec Augustyn Pelanowski: PRECZ PRZEKLĘCI NACHODŹCY!
 • @kula Lis 67 14:38:43
  Żydzi nie mają logiki, lecz kabałę i dlatego cechuje ich debilizm myślenia i Iidiotyzm sądzenia oraz przewidywania, a także z powodu wyznawania lucyperianizmu są dotknięci idiotyzmem uczuć. Słusznie o nich napisał papież Leon XIII, że są "największymi pomocnikami Szatana na ziemi".
  Trudno więc od Szatana oczekiwać zarówno mądrości, lub miłości. Mądrość, miłość, prawda, pokój, etc. to są dary Ducha Świętego.
  Jezus o żydach powiedział, że są dziećmi diabła, a więc odziedziczyli po władcy piekła tylko bezwzględność, dzikość, perfidię, skłonność do kłamania i oszukiwania, "talent" do tworzenia struktur grzechów co wyraża się w zdzierstwie, paserstwie, lichwie, etc. oraz pasję torturowania, zabijania, uprowadzania, więzienia ludzi, itp.

  A TO DLA ICKÓW NA OTRZEŹWIENIE, BO TAK ROZUMUJĄ MUSLIMY CZYLI POTOMKOWIE ŻYDOWSKICH MESJANISTÓW EBIONITÓW, KTÓRZY STWORZYLI SEKTY ZWANE DZISIAJ ISLAMEM !!!


  Nie od dziś wiadomo, że wśród muzułmanów przywódca III Rzeszy cieszy się ogromnym autorytetem, zwłaszcza za to, co uczynił Żydom. 25 listopada w Sudanie podczas meczu pomiędzy drużynami Al Hilal Omdurmanu i Al Merreikh Omdurmanu muzułmańscy pojawiła się wielka podobizna Adolfa Hitlera oraz napis HOLOCAUST.
  Źródło; https://www.magnapolonia.org/muzulmanscy-kibice-oddali-hold-hitlerowi/
  MORDERCY ŻYDOWSCY WCZORAJ I DZIŚ ! (1)

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej