Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 1481 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Moje komentarze

 • rzucili granat na Cmentarzu Orląt Lwowskich
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/wybuch-na-cmentarzu-orlat-we-lwowie-ktos-rzucil-granat-w-strone-polskich-grobow-foto/

  We wtorek wieczorem na Cmentarzu Łyczakowskim doszło do eksplozji. Podejrzewa się, że w pobliżu polskich grobów wybuchł granat ręczny. Na szczęście nie doszło do uszkodzenia nagrobków. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawę bada ukraińska policja. Możliwe, że jest to kolejna prowokacja.

  Według informacji zdobytych przez portal kresy24.pl, we wtorek ok. godz. 21.15 doszło do wybuchu w pobliżu polskich kwater. Jak dotąd nie ustalono, kto podłożył ładunek. W momencie eksplozji, na terenie cmentarza przebywał stróż oraz dwóch policjantów. Żaden z nich nie ucierpiał.


  Podano, że ładunek został najprawdopodobniej przerzucony lub wystrzelony zza muru cmentarza od strony ulicy Banach. Funkcjonariusze analizują zapisy z kamer przemysłowych znajdujących się pobliżu miejsca wybuchu.

  Na stronie Vorta1 pojawiła się również informacja, że wybuch został spowodowany przez granat RDG-5. Dziennikarze powołali się na źródło pochodzące z władz miasta.

  Wybuch nastąpił w bezpośredniej odległości od grobów Orląt Lwowskich. Na szczęście żaden z nagrobków nie został uszkodzony.


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !!!
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • STATEK ŚMIERĆ WPŁYWA DO POLSKI !
  Holenderski STATEK ABORCYJNY będzie płynął Wisłą! „Zapraszamy każdą kobietę – zabieg na życzenie!”


  Już w środę 14 marca do portu w Gdańsku wpłynie statek aborcyjny pod holendersko-szwedzką banderą. To część programu inicjowanego przez Ruch Na Rzecz Wolnych Kobiet – na statku obowiązują szwedzkie przepisy – można legalnie wsiąść i dokonać aborcji na życzenie do 4 miesiąca ciąży.

  „Pomagamy każdej poszkodowanej przez nieludzki rząd kobiecie – wykorzystujemy fakt, że na statkach obowiązuje prawo kraju do którego statek należy – dzięki temu możemy wesprzeć polskie kobiety.To piękna idea” – mówi współzałożyciel fundacji Larson Svensson.

  „Z niecierpliwością oczekujemy wizyty szwedów i holendrów w Polsce – to wielka szansa dla kobiet – mogą legalnie i bezpiecznie dokonać aborcji bez ryzykowania w gabinetach podziemia, nie muszą także wydawać pieniędzy na turystykę aborcyjną” – mówi szefowa fundacji Women on Web.

  Statek popłynie Wisłą aż do Krakowa – wykonywane zabiegi będą w pełni legalne ze względu na zapisy prawa międzynarodowego, choć część osób prawicy uważa, że to łamanie przepisów i złoży oficjalne skargi. Mimo to statek uzyskał prawo wstępu na teren RP – spełnia wymogi formalne. Jeśli akcja spotka się z zainteresowaniem fundacja nie wyklucza użycia samolotów

  http://wlocie.pl/index.php/2018/03/14/holenderski-statek-aborcyjny-bedzie-plynal-wisla-zapraszamy-kazda-kobiete-zabieg-na-zyczenie/

  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !

  ZATRZYMANO MORDERCÓW JAROSZEWICZÓW ! CZY KOMUŚ PRZYJDZIE DO GŁOWY, ABY ZAKAZAĆ DZIAŁALNOŚCI SATANISTYCZNYCH KLUBÓW KARATE !

  http://nczas.com/2018/03/14/prokuratura-o-nowych-podejrzanych-w-sprawie-zabojstwa-jaroszewiczow-podali-szczegoly-ktore-mogli-znac-tylko-sprawcy/


  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/prokuratura-o-nowych-ustaleniach-w-sprawie-zabojstwa-jaroszewiczow-podali-szczegoly-ktore-mogli-znac-tylko-sprawcy/


  Prokuratura Okręgowa w Krakowie postawiła trzem mężczyznom zarzuty zabójstwa byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji. Dwaj podejrzani przyznali się do winy. Ustalenie sprawców zbrodni, dokonanej latem 1992 roku w domu małżeństwa Jaroszewiczów w warszawskim Aninie, to efekt pracy prokuratorów.

  O dokonaniach prokuratury poinformował dziś (14 marca 2018 roku) na konferencji prasowej w Krakowie Prokurator Generalny – Prokuratorzy i Policjanci dokonali przełomu w śledztwie i doprowadzili do postawienia zarzutów trzem sprawcom. Jest to wielki sukces Prokuratury i Policji – zaznaczył Zbigniew Ziobro.

  Podejrzani to członkowie tzw. gangu karateków, który w latach 1993-95 dokonał kilkudziesięciu wyjątkowo brutalnych napadów rabunkowych w całej Polsce. Wiarygodność ich wyjaśnień potwierdziły przeprowadzone z udziałem jednego z podejrzanych czynności na miejscu zbrodni.

  Sukces śledztwa

  W toku śledztwa w sprawie zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów dokonano szeregu czynności dowodowych. Analizowano także inne postępowania prowadzone przez prokuraturę, w których sposób działania sprawców był podobny, jak w przypadku zabójstwa byłego premiera PRL i jego żony sprzed 26 lat.

  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !

  Nigdy nie było tak dobrze....


  PUBLICYSTYKA
  POLSKA
  EUROPA
  WYDANIE NCZ!
  KSIĘGARNIA NCZ!
  ŚRODA, MARZEC 14, 2018
  REDAKCJA HISTORIA PRENUMERATA E-WYDANIE KSIĘGARNIA KONTAKT
  Strona główna wiadomosci Chodakiewicz: „Polska eksperymentuje z ideą korporacyjną. Elity odrzuciły amerykańskie doświadczenie historyczne z...
  wiadomosci
  Chodakiewicz: „Polska eksperymentuje z ideą korporacyjną. Elity odrzuciły amerykańskie doświadczenie historyczne z wolnym rynkiem”
  Przez Marek Jan Chodakiewicz
  Chodakiewicz Żydzi antysemityzm
  Marek Jan Chodakiewicz . / foto. youtube
  Niedawno (9-11 lutego) byłem na konferencji pt. „Transatlantycka współpraca w dziedzinie energii i obronności jako podstawa bezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej” w ramach Polish-American Leadership Summit: Poland Investment Zone w Miami na Florydzie. Moderatorem panelu był Jacek Bartosiak, a oprócz mnie uczestniczyli rumuński ambasador Ovidiu Dranga oraz ambasador ukraiński Andrij Deszczyca. Rozwinąłem swoją wypowiedź w formie artykułu.

  Naszą największą troską jest sprawienie, aby Polska i Intermarium były bezpieczne. Dlatego powinniśmy się skoncentrować na sprawie przeżycia państwa i jego regionalnych sojuszników na obszarze Trzech Mórz. Środki na przeżycie uzyskujemy głównie z gospodarki. Silna gospodarka może się objawiać nie tylko w formie prosperity jednostek i całego społeczeństwa, ale również jako zdolności militarne, niezbędne do utrzymania wolności i niezawisłości państwa.

  http://nczas.com/2018/03/14/chodakiewicz-polska-eksperymentuje-z-idea-korporacyjna-elity-odrzucily-amerykanskie-doswiadczenie-historyczne-z-wolnym-rynkiem/


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !!!
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 07:52:38
  Szatanowi wystarczy sekunda oddalenia się człowieka od Pana Boga aby zasiać destrukcje, śmierć i zniszczenie.

  "Kto nie przyjmuje Eucharystii ten czyni przysługę diabłu" św. Alfons
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 07:43:06
  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !


  PREZES KLUBU SPORTOWEGO, KRÓL BIZNESU TYTONIOWEGO, WRAZ Z OCHRONĄ I SAM UZBROJONY W PISTOLET, WDARŁ SIĘ NA BOISKO ABY ZAKWESTIONOWAĆ DECYZJĘ ARBITRÓW

  http://wolnosc24.pl/2018/03/12/patologia-w-niedzielnym-meczu-na-szczycie-ligi-prezes-klubu-wtargnal-z-pistoletem-na-boisko-video/

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ


  Po raz pierwszy w historii USA stanowisko szefa Centralnej Agencji Wywiadowczej zajęła kobieta – 62-letnia Gina Haspel. Okazuje się, że mogła brać ona udział w jednej z najbardziej mrocznych akcji w historii Agencji – zakładaniu tajnych więzień CIA w wielu krajach i torturowaniu w nich ludzi, także w Polsce.

  W 2002 r. Haspel nadzorowała jedną z „czarnych dziur” – tajne więzienie CIA w Tajlandii. Agencja zakładała takie miejsca, aby przewozić do nich potajemnie i przesłuchiwać, z użyciem tortur, osoby podejrzane o działalność w Al-Kaidzie i udział w przygotowaniu zamachów 11 września 2001 roku.

  Do „czarnej dziury” CIA w Tajlandii trafiło dwóch terrorystów – schwytany w Pakistanie Abu Zubajda oraz Abdul Rahim al-Nasziri. Stamtąd zostali oni przewiezieni potajemnie do tajnego więzienia Agencji w Polsce, znajdującego się w Ośrodku Kształcenia Kadr Wywiadu w Starych Kiejkutach.

  Tam obaj byli poddawani torturom, mającym na celu wydobycie zeznań dotyczących Al-Kaidy. Jak donosi portal fakt.pl, ich przesłuchania osobiście nadzorowała Haspel.

  Jak wyznał serwisowi informator ze służb specjalnych, Haspel nie tylko nadzorowała przesłuchania, ale brała też czynny udział w torturowaniu więźniów. Robiła to w sposób tak brutalny, że po jednej z takich „sesji” trzeba było wezwać lekarza do reanimacji przesłuchiwanego.

  Abu Zubajda podczas przesłuchań miał być wielokrotnie uderzany głową w ścianę, w trakcie tortur stracił też oko. Informator fakt.pl zeznał, że miało do tego dojść właśnie w trakcie przesłuchania nadzorowanego przez Haspel.

  Po ujawnieniu afery z tajnymi więzieniami CIA w Tajlandii, Polsce, Rumunii i na Litwie Haspel znalazła się w kręgu osób podejrzanych o stosowanie niedozwolonych metod śledczych. To wtedy właśnie, na jej polecenie, nagrania z przesłuchań z jej udziałem miały zostać zniszczone.

  W samym CIA Gina Haspel cieszy się jednak dużym autorytetem, ponieważ przed komisją śledczą broniła funkcjonariuszy Agencji zaangażowanych w torturowanie więźniów. Dzięki nominacji Trumpa stała się teraz jedną z najpotężniejszych osób świata obdarzonych też ogromną i niebezpieczną wiedzą.

  Tajne więzienie CIA w CIA w Polsce powstało bowiem na mocy nieformalnego porozumienia polskich i amerykańskich służb, za cichym przyzwoleniem ówczesnego premiera Leszka Millera i prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Było to złamanie polskiego prawa i polskiej konstytucji. Obaj politycy zaprzeczali potem, by widzieli cokolwiek na ten temat, wciąż nie zakończono też śledztwa tej sprawie które toczy się już od wielu lat.

  Całą prawdę na ten temat niewątpliwie zna Gina Haspel.
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/szefowa-cia-osobiscie-torturowala-terrorystow-w-tajnym-wiezieniu-w-polsce-szokujacy-zyciorys-giny-haspel/


  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !!!


  Tragedia w Kielcach. Przed Komendą Miejską Policji oblał się benzyną i podpalił dwudziestoparoletni mężczyzna.

  Do zdarzenia doszło przed komendą przy ulicy Wesołej. Mężczyznę ugasili kocami i gaśnicami policjanci. Został przewieziony do szpitala. Ma rozległe poparzenia ciała, ale jest przytomny. Motywy jego działania nie są znane.
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/mezczyzna-podpalil-sie-pod-komenda-policji/

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !!!


  Do zbiorowego gwałtu doszło we wsi Biedrzychowa pod Polkowicami w nocy z 10 na 11 marca. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lubinie.

  Lokalne media poinformowały o zatrzymaniu w tej sprawie sześciu mężczyzn. Jak pisze portal lubin.naszemiasto.pl, dramat rozegrał się w jednym z prywatnych mieszkań we wsi Biedrzychowa.

  „Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach natychmiast przystąpili do działań” – powiedział portalowi st. sierż. Przemysław Rybikowski. „W przeciągu kilkudziesięciu minut nasi policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn”.

  Wobec dwóch mężczyzn oskarżanych o gwałt zastosowano trzymiesięczny areszt. Wobec pozostałych czterech policyjny połączony z zakazem wszelkiego kontaktowania się z pokrzywdzoną i zakazem opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportów. Są oni oskarżeni o nieudzielenie pomocy pokrzywdzonej kobiecie.

  Prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy poinformowała, że dwójka, której dotyczy zarzut zgwałcenia to Polacy. Pozostali mężczyźni, który nie udzielili pomocy poszkodowanej młodej kobiecie to obywatele Polski i Ukrainy. Za nieudzielenie pomocy poszkodowanej grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/szesciu-sprawcow-zbiorowego-gwaltu-na-dolnym-slasku-zatrzymanych-to-polacy-i-ukraincy/

  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !


  Podejrzewany o zabójstwo i wysadzenie w powietrze poznańskiego bloku Tomasz J. zostanie dziś najprawdopodobniej przesłuchany przez prokuraturę. Mężczyzna został już wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Czeka go jeszcze badanie toksykologiczne. Przesłuchanie ma pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu zdarzeń.

  Tomasz J. jest podejrzewany o brutalne morderstwo swojej żony. Mężczyzna miał obciąć kobiecie głowę i wyryć na niej słowa „za zdradę”. Rozciął również jej bezgłowe ciało. Następnie, jak podejrzewa prokuratura, mąż zabitej spowodował wyciek gazu, który doprowadził do potężnej eksplozji.

  Podejrzany przeżył wybuch i w ciężkim stanie trafił do szpitala. We wtorek został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Lekarze obawiali się, że w wyniki poparzenia górnych dróg oddechowych nie będzie w stanie mówić. Okazało się jednak, że jest to możliwe, a mężczyzna zachowuje kontakt z otoczeniem i wie co się wokół niego dzieje.

  ZOBACZ: Morderca i sprawca wybuchu kamienicy w Poznaniu wybudzony ze śpiączki. Jest z nim kontakt

  Z tego powodu prokuratura zdecydowała się, że w środę po południu odbędzie się pierwsze przesłuchanie. By do tego doszło, niezbędne jest jeszcze badanie toksykologiczne, które ma ustalić, czy we krwi Tomasza J. znajdują się opioidy, czyli substancje zawarte w podawanych mu wcześniej lekach. Ich potencjalna obecność mogłaby uniemożliwić rozmowę z prokuratorem.

  Według obowiązującej wersji mężczyzna zdecydował się na morderstwo ze względu na konflikt z żoną, która zamierzała opuścić Polskę i udać się do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka jej kochanek. Zdaniem sąsiadów małżeństwo od dawna znajdowało się w poważnym kryzysie.

  Zamordowana Beata J. oskarżała swojego męża o próbę zamordowania ich syna. Eksplozja bloku doprowadziła do śmierci pięciu osób. W wybuchu zostało również ranne 21 osób. Tomasz J. pozostaje głównym podejrzanym.

  http://nczas.com/2018/03/14/zbrodniarz-ktory-obcial-zonie-glowe-i-wysadzil-blok-w-powietrze-zostanie-dzis-przesluchany-tomasz-j-wybudzony-ze-spiaczki/


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !!!
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Robik 14:23:09
  Wierzę, iż Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za zło karze. Wiem, że Bóg jest także najlepszym Ojcem i pedagogiem.
  Ufam, że Bóg wywyższa pokornym i strąca z piedestałów pysznych. Kościół także pamięta o świętych, pokornych, męczennikach, wynosząc ich na ołtarze.

  Biada mi jeśli bym nie głosił Ewangelii (św. Paweł z Tarsu, Apostoł Narodów)

  Kto grzeszy jest dzieckiem diabła. Komu służysz tego jesteś niewolnikiem (św. Piotr, Książę Apostołów)

  Rzeczywistość doczesna to nie wieczność. Tutaj walczymy o zbawienie.

  Nawet nie trzeba wojny, aby ludzi się mordowali i to we własnych domach.

  W Polsce 60 % ochrzczonych nie uczestniczy w niedzielnych mszach świętych a więc większość żyje pod władzą diabła.

  W Polsce tylko 19 % przystępuje do Eucharystii. Zatem 81 % nie ma życia w sobie i jest pod władzą szatana.


  SATANISTYCZNE MORDY W POZNANIU I KRAKOWIE ORAZ W SOKOŁOWIE !

  Będą się mordować nawet po domach (MB z La Salette)


  Zarzut zabójstwa matki usłyszał we wtorek 20-latek z Sokołowa Podlaskiego (Mazowieckie). Młody mężczyzna sam zgłosił się na policję, twierdząc, że zabił kobietę. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie podejrzanego.
  Jak poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim st. sierż. Dominika Rozbicka, 20-latkowi postawiono zarzut zabójstwa 52-letnij matki.
  Prokuratura wystąpiła do sądu o aresztowanie mężczyzny. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w środę.
  20-latek w poniedziałek zgłosił się na komisariat, twierdząc, że zabił matkę. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia, znalazł zwłoki kobiety z raną postrzałową głowy. Policjanci zabezpieczyli broń, z której korzystał mężczyzna.
  W chwili stawienia się na komisariacie 20-latek nie był pod wpływem alkoholu ani środków odurzających. Dla dobra postępowania policja nie informuje na razie o innych szczegółach zdarzenia.(PAP)
  Źródło; http://nczas.com/2018/03/13/tragedia-na-mazowszu-strzelil-matce-prosto-w-glowe-sam-zglosil-sie-na-policje/


  Ciała żony i trójki dzieci zostały znalezione przez męża w domu w jednej z miejscowości w gm. Skawina k. Krakowa – poinformował w środę rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.
  Policja podała, że 41-letni mężczyzna po powrocie z pracy do domu znalazł powieszone ciało 36-letniej żony, a w łóżeczkach leżały ciała trójki martwych dzieci: 12-letniego Kamila, 9-letniej Aleksandry oraz 4-letniej Nadii.
  Prawdopodobnie dzieci zostały uduszone, a później matka popełniła samobójstwo. Funkcjonariusze na miejscu prowadzą czynności śledcze. Nie podają dalszych szczegółów tragedii. Wiadomo, że 41-latek znalazł zwłoki bliskich po godzinie szóstej, jak wrócił z pracy.
  Źródło; http://wolnosc24.pl/2018/03/07/makabryczne-odkrycie-w-malopolsce-mezczyzna-znalazl-ciala-zony-i-trojki-dzieci/  Wybuch w kamienicy w Poznaniu to próba zatarcia śladów zbrodni. Znaleziono ciało kobiety z obciętą głową.

  Zebrane dotąd dowody wskazują na to, że jedna z osób, której ciało znaleziono w gruzach kamienicy w Poznaniu, mogła zostać zamordowana, a katastrofa mogła być efektem próby zacierania śladów – dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy.
  Informację tę PAP potwierdziła w trzech źródłach. „Mamy prawie stuprocentową pewność, że doszło do zabójstwa kobiety, a zabójca próbował zatrzeć ślady i spowodował wybuch. Nadal zbierane są dowody” – powiedziało źródło PAP.
  O sprawie poinformowało wcześniej wPolityce.pl. Według portalu tragiczny wybuch gazu w Poznaniu może mieć podwójne dno, ponieważ w gruzach budynku znaleziono ciało kobiety, której wcześniej ktoś odciął głowę.
  W wyniku niedzielnego zawalenia się kamienicy w Poznaniu zmarło 5 osób, 21 osób jest rannych; to nie są jeszcze ostateczne dane – poinformował w poniedziałek wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann. W szpitalach pozostaje wciąż czworo poszkodowanych.
  Do zawalenia się kamienicy przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu, prawdopodobnie wskutek wybuchu gazu, doszło w niedzielę rano. Od tego czasu nieustannie prowadzona jest akcja poszukiwawczo-ratownicza. Śledztwo wszczęła w poniedziałek poznańska prokuratura, postępowanie dotyczy sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mającego postać zawalenia się budowli, którego następstwem jest śmierć co najmniej pięciu osób. (PAP)
  ŹRÓDŁO; http://nczas.com/2018/03/05/potwierdzaja-to-trzy-zrodla-wybuch-w-kamienicy-w-poznaniu-to-proba-zatarcia-sladow-zbrodni-znaleziono-cialo-kobiety-z-obcieta-glowa/


  Caritas Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie w poniedziałek zbiórkę darów dla poszkodowanych w wyniku wybuchu gazu w kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu. W niedzielę rano w wyniku katastrofy i zawalenia się budynku zginęły cztery osoby, a ponad 20 osób, w tym kilkoro dzieci, zostało rannych i przebywa w szpitalach.
  – Skala zniszczeń jest ogromna. Mieszkańcy kamienicy stracili dosłownie wszystko. Ci, którzy wyszli z katastrofy o własnych siłach, przebywają w hotelu przy ul. Łozowej. Zapewniliśmy im posiłek oraz przekazaliśmy odzież, koce, pieluchy, środki czystości – powiedział KAI ks. Marcin Janecki.
  Dyrektor poznańskiej Caritas informuje, że od poniedziałku 5 marca w centrali Caritas przy ul. Rynek Wildecki 4 przyjmowane będą dary dla poszkodowanych. – Najbardziej potrzebna są koce, pościel, odzież, środki chemiczne, rzeczy i wyprawki do szkoły dla dzieci – wymienia ks. Janecki. Zaznacza, że w dalszej kolejności potrzebne będą też wszystkie sprzęty domów

  Zbiórka będzie prowadzona do 9 marca.

  Lokatorów zniszczonej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu można też wesprzeć, wpłacając na konto Caritas Archidiecezji Poznańskiej: 87 1600 1084 1846 4045 8000 0001, w tytule wpisując „Kamienica” lub za pośrednictwem strony http://caritaspoznan.pl/ofiara.php.

  W czterokondygnacyjnej kamienicy znajdowało się 18 mieszkań, cztery mieszkania zostały doszczętnie zniszczone. W momencie wybuchu było w niej 40 osób.
  Rodziny, które straciły mieszkania, są w hotelu przy ul. Łozowej. Kamienica nie nadaje się do zamieszkania. Na razie przyczyny wybuchu nie są znane.
  Źródło; https://ekai.pl/apel-caritas-o-dary-dla-poszkodowanych-po-wybuchu-gazu-w-kamienicy/

  Caritas Polska przekaże 50 tys. zł na rzecz poszkodowanych w wynik tragicznego wybuchu gazu w kamienicy na poznańskim Dębcu – poinformowała KAI Monika Wojtkowiak z Zespołu Prasowego Caritas Polska.
  W niedzielę 4 marca nad ranem w wyniku wybuchu gazu zawaliła się część trzypiętrowej kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. W wyniku katastrofy zginęło 5 osób, a 21 zostało rannych.
  Ponadto w poniedziałek zbiórkę darów dla poszkodowanych rozpoczęła Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
  „Skala zniszczeń jest ogromna. Mieszkańcy kamienicy stracili dosłownie wszystko. Ci, którzy wyszli z katastrofy o własnych siłach, przebywają w hotelu przy ul. Łozowej. Zapewniliśmy im posiłek oraz przekazaliśmy odzież, koce, pieluchy, środki czystości” – powiedział w niedzielę KAI ks. Marcin Janecki, dyrektor poznańskiej Caritas
  Źródło; https://ekai.pl/caritas-polska-przekaze-50-tys-zl-dla-poszkodowanych-po-wybuchu-w-poznaniu/


  KWP w Poznaniu ustaliła hipotezę, że Tomasz J. jest sprawcą zabójstwa żony i następnie rozczelnienia instalacji gazowej, co było powodem tragedii mieszkańców Poznania. Sprawca jest w stanie śpiączki farmakologicznej z powodu obrażeń. Ma 90% powierzchni poparzenia ciała i także wiele innych obrażeń spowodowanych eksplozją i katastrofą budowlaną.

  Do zawalenia się kamienicy w Poznaniu doszło prawdopodobnie po tym, jak mężczyzna, który zamordował jedną z jej mieszkanek, próbował popełnić samobójstwo i odkręcił kurki z gazem – takie są ostatnie ustalenia śledczych dowiedziała się nieoficjalnie PAP.
  Według informatora PAP sprawca przebywa w jednym ze szpitali, ma w 90-proc. poparzone ciało.
  „Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zamordowana kobieta była jego żoną. Właśnie miała wyjechać do Wielkiej Brytanii. Jej ciało – jak wyniki z wstępnych ustaleń biegłych – zostało brutalnie okaleczone” – powiedział informator PAP. Następnie – według śledczych – próbował popełnić samobójstwo i odkręcił gaz.
  Do zawalenia się kamienicy przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu doszło w niedzielę rano. Od tego czasu nieustannie prowadzona jest akcja poszukiwawczo-ratownicza. Zginęło co najmniej pięć osób, ponad 20 zostało rannych. W poniedziałek poznańska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo. (PAP)
  Źródło; http://nczas.com/2018/03/05/kolejne-sensacyjne-przecieki-z-prokuratury-w-kamienicy-w-poznaniu-doszlo-do-zabojstwa-sprawca-odkrecil-kurki-z-gazem-ale-przezyl/

  Wszystko wskazuje na to, że tragedia budowlana w Poznaniu była spowodowana chorobliwą zazdrością. Do wybuchu gazu w budynku doprowadził mężczyzna, który chwilę wcześniej zamordował kobietę, której okaleczone zwłoki znaleziono pod gruzami. W wyniku samej eksplozji i zawalania się konstrukcji zginęły cztery osoby, a 22 zostało rannych.
  Sprawcą dramatu w stolicy Wielkopolski jest zazdrosny mąż, który zamordował żonę, a później rozszczelnił instalację gazową, żeby doprowadzić do eksplozji.
  Jak nieoficjalnie dowiedzieli się nasi dziennikarze, kobieta została rozcięta nożem od pasa do mostka, oskalpowana, a na jej czole oprawca wyciął nożem krwawy napis „za zdradę” – podaje „Fakt”.
  Zabójca i sprawca eksplozji poznańskiej kamienicy został przetransportowany do szpitala. Poparzone ma 90 proc. powierzchni ciała i jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Szanse na jego przeżycie są małe.
  Jak na razie, ani policja, ani prokuratura nie potwierdzają informacji o zabójstwie i celowym doprowadzeniu do eksplozji. Oficjalna wersja zostanie podana po przeprowadzeniu sekcji zwłok ofiar.
  Źródło; http://nczas.com/2018/03/05/brutalnie-zamordowal-zone-oskalpowal-zwloki-i-wycial-jej-napis-na-czole-potem-wysadzil-budynek-nowe-szczegoly-wybuchu-w-kamienicy-w-poznaniu/

  Najnowsze informacje w sprawie tragedii w Poznaniu. Małżonek podźgał żonę nożem, a następnie obciął jej głowę. Potem widząc co zrobił zdecydował się prawdopodobnie na samobójstwo. By zatuszować swoją zbrodnię postanowił wysadzić całą kamienicę!
  Jak się okazuje mężczyzna wrócił niedawno z Anglii, po czym zamordował swoją żonę Beata J. i czworo innych lokatorów domu, którzy zginęli po zawaleniu się kamienicy. Służby ratownicze nie wykluczają, że w gruzowisku mogą znajdować się także inne ciała.
  Jak ustalili dziennikarze Fakt24 Tomasz J. od lat terroryzował swoją małżonkę. Brał narkotyki, a potem wyżywał się na swojej żonie. Maltretowana kobieta postanowiła się rozwieść.
  Jak agresywny małżonek wyjechał do Wielkiej Brytanii, kobieta wierzyła, że w będzie miała spokój i poświęci się wychowaniu syna. Jednak idylla nie trwała długo, mężczyzna miał przyjechać do Poznania w ubiegłą sobotę. Niestety doszło do tragicznej awantury, w której zamordował Beatę J.
  Jak nieoficjalnie dowiedzieli się nasi dziennikarze, kobieta została rozcięta nożem od pasa do mostka, oskalpowana, a na jej czole oprawca wyciął nożem krwawy napis „za zdradę”.
  Po zabójstwie Tomasz J. najprawdopodobniej rozszczelnił instalację gazową i próbował popełnić samobójstwo. Desperat wysadził w powietrze część kamienicy.
  Tomasz J. w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala i przebywa na specjalistycznym oddziale leczenia oparzeń.
  Ma poparzone ponad 90 proc. ciała, problemy z oddychaniem, jest utrzymywany w śpiączce farmakologicznej, a jego szanse na przeżycie są nikłe.
  Kamienica przy ul. 28 Czerwca w Poznaniu zawaliła się w niedzielę rano – prawdopodobnie wskutek wybuchu gazu. Od tego czasu nieustannie trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza. W wyniku zdarzenia 21 osób zostało rannych.
  Od poniedziałku trwa prokuratorskie śledztwo. Postępowanie dotyczy sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mającego postać zawalenia się budowli, którego następstwem jest śmierć co najmniej pięciu osób. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
  Mazur-Prus powiedziała w poniedziałek dziennikarzom, że na miejscu zdarzenia zabezpieczone zostały zwłoki trzech kobiet i dwóch mężczyzn. „One są wydobyte spod gruzów, noszą więc ślady bardzo poważnych obrażeń. Te zwłoki były poddane oględzinom i będą dalej badane podczas sekcji zwłok, które rozpoczęły się dziś w zakładzie medycyny sądowej” – powiedziała.
  Rzeczniczka przyznała, że nie można wykluczyć, że katastrofa została wywołana celowo. „Zawsze przy tego typu postępowaniach zakładane są różne wersje wydarzeń. Prokurator i policja nie wykluczają, że zdarzenie zostało spowodowane przez osoby w sposób celowy” – powiedziała.
  Źródło; http://nczas.com/2018/03/06/szokujace-informacje-w-sprawie-wybuchu-w-kamienicy-w-poznaniu-wrocil-z-anglii-by-zamordowac-swoja-zone-i-czterech-innych-lokatorow/
  Tragedia w Poznaniu – NOWE FAKTY. Przed wysadzeniem kamienicy usiłował zabić dziecko?
  Zabójca z Poznania Tomasz J., który w brutalny sposób zamordował swoją żonę Beatę J., a później wysadził w powietrze kamienicę, był wcześniej podejrzewany przez kobietę, że w Nowy Rok celowo spowodował wypadek. W jego wyniku omal nie zginął ich 12-letni syn.
  Tomasz J., miał nadużywać alkoholu i brać narkotyki. Na co dzień mieszkał w Anglii. Beata J. chciała ułożyć sobie spokojne życie bez niebezpiecznego męża. W sobotę nieoczekiwanie J. wrócił z Wysp Brytyjskich do Poznania. W brutalny sposób zamordował żonę, a później doprowadził jeszcze do śmierci czterech innych osób przez wysadzenie w powietrze kamienicy, w której dokonał mordu. W wyniku wybuchu gazu i zawalenia się budynku rannych zostało jeszcze ponad 20 osób.
  Zwyrodnialec wcześniej zostawił rodzinę. Znajomi pary wyznali w rozmowie z „Faktem”, że mężczyzna nadużywał alkoholu i brał narkotyki. Kobieta wniosła pozew rozwodowy, wymieniła zamki w drzwiach. Tomasz J. był bardzo niebezpieczny. Ostatnio miał chcieć doprowadzić do śmierci 12-letniego Kacpra – własnego syna!
  „W Nowy Rok Tomasz J. wziął Kacpra na przejażdżkę samochodem. Rozpędził samochód do ok. 120 km/godzinę. Na prostej drodze pod Poznaniem auto uderzyło w drzewo. Tomasz J. wyszedł z wypadku jedynie ze złamanym nosem, jego syn był w stanie krytycznym” – podaje „Fakt”. Chłopak przez kilka dni był w śpiączce, a lekarze walczyli o jego życie. W szpitalu jest do tej pory, przechodzi rehabilitację.
  „Beata mówiła, że zrobił to specjalnie, bo był bardzo dobrym kierowcą, a samochód uderzył w drzewo akurat tą stroną, po której siedział Kacper” – mówił „Faktowi” dobry znajomy kobiety.
  „Beata chciała, żeby Tomasz dał pieniądze na rehabilitację syna. Być może właśnie pod takim pretekstem pojawił się niespodziewanie u niej w ostatnią sobotę. Musiała sama go wpuścić do środka. Na 100 procent nie miał klucza” – powiedziała z kolei sąsiadka zamordowanej.
  Źródło; http://wolnosc24.pl/2018/03/07/tragedia-w-poznaniu-nowe-fakty-przed-wysadzeniem-kamienicy-usilowal-zabic-dziecko/
  Nowe informacje ws. tragedii w Poznaniu. Tomasz J. podejrzewany o brutalne zamordowanie żony i spowodowanie eksplozji w poznańskiej kamienicy, jak się okazuje doprowadził już wcześniej do łez swoich bliskich. 1 stycznia spowodował tragiczny wypadek w którym okropnie ucierpiał jego syn. Bólu i kalectwa dziecka jego żona Beata nigdy już mu nie wybaczyła.
  Przypomnijmy, że do tej tragedii doszło w Poznaniu w niedzielę. Wszystko wskazuje na to, że zazdrosny o swoją żonę Tomasz J. okaleczył i zamordował swoją żonę a następnie w celu popełnienia samobójstwa, bądź zakamuflowania swej okrutnej zbrodni doprowadził do eksplozji. Bilans tej tragedii to pięć ofiar śmiertelnych i ponad 20 rannych.
  Ciało Beaty J. zostało znalezione bez głowy, z ranami kłutymi i ciętymi. Jak donoszą lokalne media, na ciele zamordowanej znajdował się wycięty napis „za zdradę”.
  Jak się okazuje podczas wybuchu Beata J. wcale nie miała znajdować się w tej kamienicy. Miała wtedy siedzieć w samolocie i lecieć do Anglii. O wyprowadzenie i nakarmienie psa miała poprosić swoja przyjaciółkę. Jak pisze „Głos Wielkopolski” gdy eksplodowało mieszkanie na pierwszym piętrze Beata J. była w nim i już nie żyła. Jej znajoma zginęła próbując dostać się do środka. Przeżyli mąż tej kobiety, pies, oraz bezlitosny sprawca tej tragedii.
  Beata J. zginęła jeszcze przed eksplozją. Z rąk męża, z którym chciała się rozwieść. I że wtedy, w ogóle nie powinno jej być w mieszkaniu. Dlatego w budynku znalazła się jej przyjaciółka, która miała klucze.
  Koleżanka nie wiedziała, że w sobotę do domu niespodziewanie przyjechał mąż Beaty – Tomasz J. Z informacji „Głosu” wynika, że kobieta poszła sama do mieszkania Beaty. Pod budynkiem, w samochodzie miał czekać jej mąż.
  – „Kobieta nie była w stanie otworzyć drzwi, więc poprosiła swojego męża o pomoc. Ten miał wtedy się pojawić. Ostatnią rzeczą, którą pamięta mężczyzna jest to, że znajdował się przed drzwiami mieszkania” – cytuje „Głos Wielkopolski” jedną z osób znających sprawę.
  Gdy para mocowała się z kluczami nastąpił wybuch. Znajoma Beaty J. zginęła na miejscu. Jej mąż – jak wynika z informacji dziennikarzy – przeżył. Miał na chwilę odzyskać przytomność i opowiedzieć lekarzom, co pamięta. Trafił do szpitala w Nowej Soli.
  Jak informują media pani Beata nie mogła temu potworowi, który dokonał tych strasznych rzeczy, wybaczyć jednego. Tego, że gdy prowadził samochód doznał wypadku, według niej umyślnego, kiedy wiózł ich syna.
  Mężczyzna miał wyraźnie przekraczać prędkość, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto zostało kompletnie zniszczone.
  Tomasz J. złamał jedynie nos, jednak syn Kacper po wypadku walczył o życie. Jego stan był bardzo poważny. Miał liczne obrażenia wewnętrzne i wiele złamań. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe śmigłowcem zabrało go do szpitala.
  Życie chłopca udało się uratować, ale wciąż przebywa w szpitalu i istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie mógł chodzić.
  „W Nowy Rok Tomasz J. wziął Kacpra na przejażdżkę samochodem. Rozpędził samochód do ok. 120 km/godzinę. Na prostej drodze pod Poznaniem auto uderzyło w drzewo. Tomasz J. wyszedł z wypadku jedynie ze złamanym nosem, jego syn był w stanie krytycznym” – podaje „Fakt”.
  Chłopak przez kilka dni był w śpiączce, a lekarze walczyli o jego życie. W szpitalu jest do tej pory, przechodzi rehabilitację.
  -„Beata mówiła, że zrobił to specjalnie, bo był bardzo dobrym kierowcą, a samochód uderzył w drzewo akurat tą stroną, po której siedział Kacper” – mówił „Faktowi” dobry znajomy kobiety.
  -„Beata chciała, żeby Tomasz dał pieniądze na rehabilitację syna. Być może właśnie pod takim pretekstem pojawił się niespodziewanie u niej w ostatnią sobotę. Musiała sama go wpuścić do środka. Na 100 procent nie miał klucza” – powiedziała z kolei sąsiadka zamordowanej.
  Poznańska prokuratura przesłuchała do tej pory w charakterze świadków i poszkodowanych ponad 30 osób.
  Źródło; http://nczas.com/2018/03/07/wybuch-w-poznaniu-nowe-informacje-sprawca-tragedii-zamordowal-zone-tuz-przed-jej-wyjazdem-do-anglii-wczesniej-chcial-zabic-syna-w-tym-aucie/  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • ZERWANY KŁOS
  https://gloria.tv/video/N2Regc78ojdf6ikvRELsS3aRT
  Cały film pt ZERWANY KŁOS można obejrzeć pod tym adresem
  „Zerwany kłos” i dziedzictwo bł. Karoliny
 • Na koniec dodam!
  Patrząc na poczynania Dudy, Ziobro, Wassermaniaków, Gowina, etc, a także lewaków od Ćwiąkalskiego po Majchrowskiego i tym podobnych, to rzeknę tylko "Krakówek nie ma elit wcale". To są raczej przypadki psychiatryczne czyli elitki kobierzyńskie ;)

  Jestem już zmęczony życiem pod jednym dachem z wariatami. I mniejsza o to czy to żydzi, hitlerowcy, stalinowcy, banderowcy i tym podobni.

  PO PROSTU JA ICH W POLSCE NIE CHCĘ !!!
  Dwa gangi ubeków, masy, władza i Kisielewski
 • Sprawa kundla Judy !
  Rezydent belwederski ma bardzo poważne problemy z tożsamością. Identycznie jak ofiary genderowego prania mózgów.
  W zasadzie trudno powiedzieć kim ów Juda PADlinojad jest w istocie ?
  Czy to PZPRowiec, UBowiec, NKWDzista, nazista, Niemiec, Żyd, gangster, zwolennik handlu żywym towarem, protestant, etc. ?
  Skoro bowiem Juda przeprasza za NKWDowską i UBecką prowokację i zbrodnię na żydach w Kielcach, to rzecz jasna musi być jakimś NKWDzistą i UBekiem w jednej osobie. Żaden Polak, który nie jest związany z NKWD i UB nie ma powodu do przepraszania.
  Jeśli Juda przeprasza za zbrodnie mające miejsce pod okupacjami niemiecką i sowiecką, to musi być chyba jakimś Niemcem i Sowietem w jednej osobie. Prawo międzynarodowe czyni okupanta winnym tego wszystkiego co dzieje się na okupowanym terytorium. Polacy natomiast sami siebie nie okupowali, aby mieli odpowiadać za skutki okupacji.

  Jeśli Juda opowiada idiotyzmy w rodzaju, że Polaków wiążą wspólne dzieje od Abrahama ibn Jakuba, to rzecz jasna PAD musi być zwolennikiem handlu niewolnikami jak ów żyd średniowieczny co obracał żywym towarem i pamiętają o jego osiągnięciach nawet w Muzeum Polin. I o zgrozo! CZCZĄ !

  Nazywanie Jana Kochanowskiego protestantem to koszmarne nieuctwo i kompromitujący Belweder obłęd.

  Przepraszać za walki frakcyjne w PZPRze może tylko idiota, albo jakiś komuch z "wyrzutami sumienia" ? Jeśli starzy Judy byli w PZPR to niech przepraszają w imieniu swoim a nigdy Polaków.

  A tak poza tym, to nawet warto zacytować "Traktat moralny"; 'ZAISTE WARIAT NA SWOBODZIE NAJWIĘKSZĄ KLĘSKĄ JEST W PRZYRODZIE"
  Dwa gangi ubeków, masy, władza i Kisielewski
 • Ładnie napisane, dałem 5, i mam tylko jedno ale...
  To ale odnosi do kwestii "panowie". Bo czyż godzi się do kramarzy i zbrodniarzy, heretyckich ideologów, oszustów intelektualnych i złodziei mówić "panowie" ? Panowie szlachta czyli panowie rodowcy jest właściwym zwrotem. Jednakże słowo "pan" do przybłędów, to nadużycie. Wszystko jedno czy będziemy mówić do frakcji chamów czy żydów, ale zapewniam, że się nie godzi, by mówić do takich "pan". Chyba, że w ujęciu tego greckiego demona "pana", od ktorego pochodzi słowo panika.

  W ujęciu łacińskim pan pochodzi od prawdziwego Pana czyli od Kiriosa a więc od Chrystusa Pana. Dlatego niekatolik lub farbowany katolik, katolewak, etc. przenigdy panem nie jest i nie będzie. Nawet wtedy gdy będzie miał mnóstwo ochrony osłaniającej juchtę i szyby pancerne w oknach domów, w których ich potomków będą bony z całego świata, tak jak dziś się dzieje, uczyć po 5 języków obcych, aby w przyszłości mogły wejść na salony globalnej złodziejskiej "elity".

  My koroniarze z Polski właściwej zawsze ceniliśmy pańskie czyli skromne życie, a królewięta kresowi, co od bojarstwa się wywodzili, to żyli z wyzysku i ucisku oraz ich pańskość była funta kłaków warta. Szybko się więc cudzoziemczyli i chamieli. Pochłaniała ich turańszczyzna, bizantynizm i także żydzieli jak kundle.

  "Musimy się odżydzić, albo zginiemy marnie w zażydzieniu". (prof. Feliks Koneczny "Cywilizacja żydowska")
  Dwa gangi ubeków, masy, władza i Kisielewski
 • @Janusz Górzyński 18:42:28 AZARI ZNÓW ATAKUJE I WYWOŁUJE DUCHY
  "ŻYDZI TO DEMONY A KTO WSPIERA DEMONY TEN GRZESZY"

  Ambasador Izraela znowu atakuje! „Wiem jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie”

  Wyrzucenie Żydów z Polski było rozkazem całkowicie moralnie nielegalnym; chciałabym, by patrzenie na historię było otwarte i uczciwe – mówiła w czwartek ambasador Izraela w Polsce Anna Azari, podczas obchodów 50. rocznicy Marca’68 na Dworcu Gdańskim.

  „Przez ostatnie półtora miesiąca już wiem jak łatwo w Polsce obudzić i przywołać wszystkie demony antysemickie – nawet, kiedy w kraju prawie nie ma Żydów. Są ludzie, którzy mówią, że wtedy nie było Polski” – mówiła Azari.

  „Można przypisać Związkowi Radzieckiemu zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Rzeczywiście wszystkie kraje bloku komunistycznego oprócz Rumunii zrobiły to” – dodawała.

  „Jednak marzec 68. zdarzył się tylko w Polsce. Ciekawe jest to, że wyrzucenie Żydów z Polski nie pomogło Gomułce i partii w rozwiązaniu problemów społecznych” – dodała ambasador Izraela.

  „Chciałabym, żeby patrzenie na historię było otwarte i uczciwe” – powiedziała. „Prawda pomaga nie tylko zrozumieć przeszłość, pomaga także tworzyć dzisiaj demokratyczne i tolerancyjne społeczeństwo” – dodała Azari.

  Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari bierze w czwartek udział w obchodach 50. rocznicy Marca’68 na Dworcu Gdańskim w Warszawie.
  http://nczas.com/2018/03/08/ambasador-izraela-znowu-atakuje-wiem-jak-latwo-w-polsce-obudzic-i-przywolac-wszystkie-demony-antysemickie/
  Biskupi o marcu 1968 r
 • @kula Lis 67 14:09:04
  KOLEJNE WARIACJE I SERWILISTYCZNE KAJANIE SIĘ JUDY DUDUSIA REZYDENTA BELWEDERSKIEGO

  – Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć – wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie – żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma – powiedział prezydent Andrzej Duda w związku z 50. rocznicą wydarzeń Marca’68.

  – Jestem tu, aby złożyć pokłon i oddać wyrazy szacunku wszystkim tym, którzy o wolną i niepodległą PL walczyli – mówił prezydent. – To była walka o niepodległość bez cenzury. Wszyscy, którzy zasłużyli się wielką odwagą w 1968 r. są postaciami pomnikowymi dla polskiej wolności. Za ludzi pomordowanych przez komunistów dzisiejsza PL, moje pokolenie, nie ponosi odpowiedzialności, ale z wielkim żalem pochylamy głowę. Tym, którzy zostali wtedy wypędzeni i rodzinom tych, którzy zginęli chcę powiedzieć – proszę, wybaczcie ówczesnej Polsce – oświadczył PAD.

  Prezydent dodał także, że patrząc „na tę naszą Polskę dzisiejszych czasów, XXI wieku, myślę sobie co za żal”. – Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy – ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. – że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro – podkreślił Andrzej Duda.

  Nasz komentarz: Adam Michnik może juz spokojnie pozdrowić brata. W końcu sam prezydent poprosił go o wybaczenie za „wypędzenie”. Kto wie? Może Stefan Michnik wybaczy? A może nie? Może PAD powinien pofatygować się do niego osobiście i klęknąć na progu? Może tyle wystarczy? A może nie? Może trzeba bardziej stanowczo walczyć z antysemityzmem? Może to wystarczy? A może nie?

  Panie Prezydencie Duda, nie chce nam się z Panem gadać!

  Źródło: prezydent.pl


  http://wprawo.pl/2018/03/08/prezydent-duda-prosi-o-wybaczenie-marzec68/


  CHYBA BELWEDER NIE MA DOSTĘPU DO WIEDZY I NAWET DO INTERNETU, ŻE UPRAWIA TAK OB(R0ŻYLIWĄ NARRACJE !!!
  Ciekawe, że Duduś nie zna senatora prof. Żaryna ?

  Mandela o marcu 68
  http://wolnosc24.pl/2018/03/07/tylko-u-nas-mandela-o-antysemickim-marcu-68-to-dobrze-rozpoznawalny-ale-najslabiej-zbadany-okres-w-powojennej-historii-polski-video/
  "W marcu '68 i grudniu '70 system komunistyczny się skompromitował" - Prof. Jan Żaryn
  https://www.youtube.com/watch?v=zBTKVo0AFyM
  Biskupi o marcu 1968 r
 • o.Augustyn Pelanowski OSPPE - Czy Jezus przebaczył Kajfaszowi
  https://www.youtube.com/watch?v=Rvy7zfriVFw

  Ten ksiądz z zakonu paulinów wyjaśnia jak nas morduje żydowski sanhedryn !

  OSZCZERCY, WYZYSKIWACZE, ZŁODZIEJE, TWÓRCY PRAW POWODUJĄCYCH PAUPERYZACJE I ŻYCIE NIEZNOŚNE, A TAKŻE ODGRYWANIE ROLI OFIARY, ABY ZABIĆ RZEKOMEGO KRZYWDZICIELA.TO SĄ MORDERCY !!!

  Dziś w Polsce teologia moralna pozwala nam wprost nazwać morderców żydowskich i ich pachołków PISowskich po imieniu !!!
  MORDERCY PO STOKROĆ MORDERCY !!!
  Nie obwiniajmy Żydów ani Izraela!
 • Lista zbrodni jest dłuższa !
  //Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać, jest cała masa kur, które możecie szczać prowadzać, a zajmowane dziś przez was miejsca zajmą tacy, którzy na widok zmarszczonego czoła Netanjahu czy innego krętacza nie będą popuszczać w gacie.//

  Weźmy sobie dla przykładu takiego Ziobro i niekończące się reformowanie wymiaru sprawiedliwości i przedawnianie zbrodni sądokracji.
  A sądokracja to żydzi ! Nie można zreformować Talmudu ! Talmud i talmudystów trzeba odrzucić i osądzić!

  Talmudyści mają na rękach polską krew ! Zwłaszcza krew polskich katolików ! Bo mordują Polaków z pasją i z szatańskim sadyzmem.

  PiS jest poplecznikiem talmudystów !

  Choćby za to Ziobro i Jaki do paki !!!
  Nie obwiniajmy Żydów ani Izraela!
 • ŚP. prof. B. Wolniewicz O OSACZANIU POLSKI !
  https://www.youtube.com/watch?v=wKIDtQqrB88
  Polska jest nie do pokonania!
 • ŻYDZI ZDRADZALI POLSKĘ W 1939 ROKU I KOLABOROWALI Z OKUPANTAMI!
  https://codziennik24.pl/2018/02/20/wstrzasajace-kulisy-pierwszych-dni-wojny-w-polsce-oto-co-wtedy-robili-zydzi/
  POLSKO NIGDY NIE ZAPOMINAJ O ZDRADACH ŻYDOWSKICH I ZBRODNIACH ŻYDOWSKICH !!!
  Polska jest nie do pokonania!
 • Żydowscy rabini bronią Polski przed syjonistyczną agresją !!!
  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/
  Manifestacja żydów w obronie Polski przed ambasadą w Izraelu.
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”
 • Są jeszcze żydzi, którzy czytają Torę a nie talmudyczny bełkot!
  W Izraelu demonstracja ortodoksyjnych żydów w obronie… Polski
  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/

  Widać wierzą Mojżeszowi a nie syjonistom i dlatego mają honor i sumienie.
  Polska jest nie do pokonania!
 • @MacGregor 14:09:43
  https://www.youtube.com/watch?v=qT87DWSlThE
  Żydzi idą po Polin ! (dr Z. Kękuś )
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”
 • @provincjał 09:51:39
  https://www.youtube.com/watch?v=qT87DWSlThE
  Z. Kękuś "żydzi idą po Polin" !
  Polska jest nie do pokonania!
 • Brawo !
  //No cóż, monopol pewnie mają, ale na bycie agenturą amerykańsko-żydowską, tak jak kryminaliści z PO mają monopol na bycie agenturą niemiecką tudzież paleo-komuchy na bycie agenturą rosyjską.

  Jeśli Polska ma przetrwać (a jeśli przetrwa, to będzie w niedalekiej przyszłości prosperować dobrobytem jej mieszkańców!), to w kolejnych wyborach władzę polityczną muszą zdobyć ci, dla których ostatecznym oparciem są i będą wyłącznie Polacy.

  NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!

  BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!


  PS

  Proponuję na początek utworzyć RUCH ROZWALANIA POMNIKÓW SMOLEŃSKICH, aby marsz katolickiego Narodu Polskiego ku Niepodległości (i władzy Polaków w Polsce w interesie Polaków) mógł być realizowany z impetem i bez fałszywych flag oraz bez obcych ideologii i komisji typu "kombrud" !!!

  A co zrobimy z żydowskim Disneylandem ? Bo w Sejmie tylko poseł Winnicki się temu sprzeciwiał ! Zaorać ???

  WYPUŚCIĆ PISKORSKIEGO ARESZTOWAĆ JONIEGO ! ;)
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej