Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 1481 komentarzy

W obronie cywilizacji łacińskiej przed bandytami i obłudnikami

Janusz Górzyński - Quis et deus? – KTÓŻ JAK BÓG! Discedite a me omnes pessimi haeretici, filii diaboli, et pestes animarum: vos detestor, et abominor, et cum Ecclesia Dei anathematizo. Jan kard. Bona O Cist

Moje komentarze

 • O prawdziwej czystości - ks. Sławomir Kostrzewa
  https://www.youtube.com/watch?v=XGPrfzc-bLg
  „Zerwany kłos” i dziedzictwo bł. Karoliny
 • @Rzeczpospolita 14:04:21
  https://www.youtube.com/watch?v=_4k9D01RsoQ
  Człowiek może być albo boży albo diabelski. Człowiek albo może być miłośnikiem prawa Boga, albo zwolennikiem praw diabelskich.
  Każdy ma prawo sprzeciwiać sie wszystkiemu i każdej władzy, która sprzeciwia sie prawu Boga i etosowi Boga oraz nakłania lub zmusza do czynienia zła.
  TALMUD PRZECIWKO DEKALOGOWI
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  Brytyjski dziennik Sunday Mirror ujawnia kolejne makabryczne szczegóły największego pedofilskiego skandalu w Wielkiej Brytanii. Działające przez ponad 40 lat gangi zmuszały do prostytucji nawet 11-letnie dziewczynki.

  Ponad 1000 dziewczynek padło ofiarą gangów działających w brytyjskim mieście Telford. Ofiary były, bite, zastraszane, narkotyzowane i zmuszane do prostytucji.

  Gangi, złożone głównie z muzułmanów, których, by zwieść oponie publiczną nazywa się Azjatami, polowały nawet na 11 letnie dziewczynki. Władze, pracownicy opieki społecznej przez blisko 40 lat ignorowały doniesienia, a policja tuszowała śledztwa. Zajęła się nimi na poważnie dopiero w 2007 roku, choć pierwsze skargi pojawiły się jeszcze w latach 80-ych XX wieku.

  Sunday Mirrorr dotarł do złożonych na policji zeznań ofiar, a także bezpośrednio do niektórych z nich. Jedna z nich, jako nastolatka ąż sześć razy zachodziła w ciążę. Za każdym razem zmuszano ją do aborcji, a tuż po zabiegu do świadczenia usług pedofilom.

  Inna mówi, że niemal co dwa dni brała pigułki antykoncepcyjne. W klinice, w której je dawano nikt nie zadawał żadnych pytań.

  Następna z ofiar opowiada o tym, iż jako nastolatka została zgwałcona grupowo przez 9 mężczyzn. Nie doniosła wtedy na policję z obawy o życie najbliższych. Jej koleżanka Lucy zginęła wraz z matka i siostrą , w mieszkaniu podpalonym przez członka gangu Azhara Ali Mehmooda.

  Zobacz też: Gwałty, zabójstwa, zmuszanie do prostytucji. Przez 40 lat gangi zwyrodnialców terroryzowały dziewczęta z brytyjskiego miasta

  Kolejna z nich, teraz już 47-letnia kobieta wskazała na 70 swych oprawców. Sama policja z Telford informuje, że w wyniku opreacji Chalice zidentyfikowano ponad 250 pedofilów i gangsterów. Zaledwie 9 z nich udało się skazać – najczęściej na kilkuletnie kary więzienia.

  Mimo operacji, rozpoczęty w latach 80-ych proceder trwał nadal. Przez dziesięciolecia schemat był ten sam. Gangi polowały na młode – nawet 11-letnie dziewczynki. Były one narkotyzowane, doprowadzane do nałogu i zmuszane do prostytucji. Zastraszano je przy każdej próbie oporu.

  Kilka dziewcząt i ich matki, czy siostry zostało zabitych. Nie wiadomo ile dokładnie zmarło z powodu narkotykowego nałogu. Wiadomo o co najmniej dwóch przypadkach śmierci z powodu przedawkowania. Dziewczynki ginęły też w „wypadkach”.

  Gangi ostrzegały ofiary przed współpracą z policją podpalając im mieszkania, czy grożąc śmiercią najbliższym. Jedna z ofiar, z którą rozmawiał dziennik twierdzi, że proceder trwa nadal.

  Oprócz samych makabrycznych szczegółów brytyjska opinię publiczną szokuje również to, iż ohydny proceder mógł trwać nawet 40 lat. Według Sunday Mirror są dowody na to, iż policja tuszowała śledztwa.

  O sprawie wiedzieli pracownicy opieki społecznej, opieki medycznej, lokalne władze, a nawet nauczyciele. Jak się okazuje, wszyscy byli sparaliżowani strachem o oskarżenie o rasizm. Cały proceder odbywał się w z zamieszkałej głównie przez muzułmańskich imigrantów dzielnicy 170-tysięcznego Telford.

  http://nczas.com/2018/03/16/kolejne-makabryczne-szczegoly-najwiekszego-pedofilskiego-skandalu-w-wielkiej-brytanii-ponad-1000-ofiar-muzulmanskich-gangow/

  nigdy nie było tak dobrze jak teraz !

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ !  Sprawa Tomasza Komendy – NOWE FAKTY. Znamy nazwiska prokuratorów i sędziów którym zawdzięcza swój koszmar


  Sprawa skazania Tomasza Komendy, który niewinnie spędził w więzieniu 18 lat za gwałt i zabójstwo, których dokonał kto inny, zszokowała Polskę. Kto odpowiada za koszmarną pomyłkę, która zniszczyła życie młodemu mężczyźnie? Do prokuratorów, biegłych i sędziów którzy prowadzili sprawę Tomasza Komendy dotarli reporterzy „Gazety Wrocławskiej”.

  Wczoraj Tomasz Komenda opuścił więzienie. „GW” dotarła do trójki z czwórki prokuratorów, którzy zajmowali się zbrodnią w Miłoszycach, gdzie w Sylwestra 1996 roku została zgwałcona i zamordowana 15-letnia Małgosia.

  Ciało zamordowanej znaleziono 1 stycznia 1997 na posesji w Miłoszycach. Następnego dnia prokurator Renata Procyk z Oławy wszczęła śledztwo. Dziś jest szefową tej prokuratury – pisze gazeta.

  Już 4 stycznia 1997 pojawił się w sprawie Ireneusz M., faktyczny sprawca zbrodni. Zeznawał wówczas jako świadek, jednak jego zeznania wskazywały, że mógł brać udział w przestępstwie. Z grona podejrzanych wyeliminowały go ekspertyzy, zlecone przez prokuratora Marka Janczyńskiego, wówczas prokuratora Prokuratury Wojewódzkiej we Wrocławiu, a obecnie Okręgowej.

  Opinię, z której wynikało, że Ireneusz M. z pewnością nie był człowiekiem, który ugryzł ofiarę zbrodni podpisał w 1998 doktor Jerzy Kawecki z Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Również tam powstała ekspertyza genetyczna z której wynikało, że włosy z czapki, znalezionej na miejscu zbrodni, nie należą do Ireneusza M. To właśnie te opinie – dziś wiadomo, że całkowicie błędne – doprowadziły do skazania Tomasza Komendy.

  Tomasz Komenda pojawił się w sprawie w listopadzie 1999 roku wskazany przez sąsiadkę na podstawie publikowanego w mediach portretu pamięciowego. Śledztwo w tym czasie przejął prokurator Stanisław O., którego nazwiska GW nie podaje, gdyż został później skazany za korupcję przy innej sprawie. O. powiedział wcześniej dziennikarzom, że nie zdążył przeczytać akt, gdy przyszedł do niego policjant z informacją, że są ekspertyzy obciążające Tomasza Komendę i wtedy podpisał nakaz jego zatrzymania. Ekspertyzą tą była tzw. wstępna opinia dotycząca śladów ugryzienia.

  Prokurator O. sprawę stracił w styczniu 2001 roku z z powodu skarg rodziców zamordowanej Małgorzaty. Trzy miesiące później prokurator Tomasz Fedyk napisał akt oskarżenia, który trafił do Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

  Jak pisze Gazeta Wrocławska, prokuratura oskarżyła Tomasza Komendę o gwałt ze szczególnym okrucieństwem a nie zabójstwo uznając, że nie ma dowodów na to, że chciał zabić. Sąd jednak skazał również za nie.

  Paradoksalnie to właśnie ta decyzja umożliwiła Tomaszowi wyjście na wolność. Przestępstwo gwałtu jest już bowiem przedawnione i jego sprawca nie byłby więcej poszukiwany. Tymczasem przestępstwo zabójstwa przedawnia się po 25 latach i policjanci wciąż szukali drugiego uczestnika zbrodni. Tak trafili na dowody wskazujące na winę Ireneusza M. i jednocześnie potwierdzające niewinność Komendy.

  Sąd Okręgowy wydał wyrok na Tomasza Komendę 14 listopada 2003 roku w pięcioosobowym składzie; trzech ławników i dwojga sędziów zawodowych. Przewodniczącym składu był sędzia Mariusz Wiązek, drugim sędzią była Beata Kinstler. Wyrok brzmiał; 15 lat więzienia, o trzy lata więcej, niż wnioskował prokurator.

  Apelacja miała miejsce przed Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu w czerwcu 2004 roku, złożona przez obie strony. Adwokat Tomasza Komendy domagał się jego uniewinnienia, rodzina zamordowanej Małgorzaty i ich pełnomocnik surowszego wyroku. Wyrok został zaostrzony do 25 lat. Sędziowie całkowicie uwierzyli ekspertyzom.

  Z trzyosobowego składu, który wydawał ten wyrok, żaden z sędziów już nie pracuje. Jedna osoba nie żyje, a dwie – w tym sędzia sprawozdawca Andrzej Krawiec – są na emeryturze – pisze GW.

  12 maja 2005 roku odbyła się rozprawa kasacyjna przed Sądem Najwyższym. Analizowano czy Sąd Apelacyjny mógł zaostrzyć karę z 15 do 25 lat więzienia. Sędziowie Henryk Gradzik, Tomasz Grzegorczyk i Małgorzata Gierszon uznali, że tak. To była decyzja, która odbierała nadzieję Tomaszowi Komendzie, ze kiedykolwiek doczeka się sprawiedliwości. Aż do teraz.

  http://nczas.com/2018/03/16/sprawa-tomasza-komendy-nowe-fakty-znamy-nazwiska-prokuratorow-i-sedziow-ktorym-zawdziecza-swoj-koszmar/
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/uniewinnienie-tomasza-komendy,artykuly,424680,1.html?utm_source=insider&utm_medium=webpush&utm_content=newsweekpl&utm_campaign=redakcja#webPushId=MzQ0OQ==
  WYSZEDŁ PO 18 LATACH ZA NIEWINNOŚĆ !!!

  KTO JEST WINIEN ZBRODNI POZBAWIENIA WOLNOŚCI NA LAT 18 ?

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ...... ?

  Sprawa wyboru Jacka Kurskiego na prezesa TVP nie jest zakończona. Nie należy wykluczyć, że obecny prezes może pożegnać się ze stanowiskiem. O tym prawdopodobnie zadecyduje sąd.

  Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieście uchylił postanowienie Prokuratury Okręgowej w Warszawie o odmowie wszczęcia dochodzenia lub śledztwa w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa w związku z wyborem prezesa TVP Jacka Kurskiego jesienią 2016 r. Prokuratura tym samym została zmuszona ponownego do zbadania okoliczności przeprowadzenia konkursu.
  http://wolnosc24.pl/2018/03/15/kurski-w-opalach-moze-stracic-prezesure-w-tvp/

  nigdy nie było tak dobrze jak teraz ....


  Arabia Saudyjska rozpoczyna oficjalny marsz w kierunku atomu. Saudyjski następca tronu Muhammad ibn Salman w czasie rozmowy z amerykańską stacją zapowiedział, że jego kraj chce wykorzystywać energię do celów pokojowych. Stwierdził jednak, że możliwa jest budowa saudyjskiej bomby atomowej. Wszystko zależy od Iranu.

  Arabia Saudyjska nie chce pozyskać bomby nuklearnej, ale niewątpliwie, jeśli Iran rozwinie bombę nuklearną, pójdziemy w jego ślady tak szybko, jak to będzie możliwe – powiedział ibn Salman podczas wywiadu dla stacji CBS.

  Aktualnie kraj wprowadza reformy, które mają zmniejszyć zależność jego gospodarki od ropy naftowej. W tym celu planuje się budowę reaktorów atomowych. O kontrakty walczą firmy z USA, Korei Południowej, Rosji, Francji i Chin.

  http://nczas.com/2018/03/15/kolejne-arabskie-panstwo-bedzie-mialo-bron-jadrowa-wszystko-zalezy-od-iranu/

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ

  Wiemy jak zabija rak
  http://wlocie.pl/index.php/2018/03/14/koniecznie-zobacz-co-tak-naprawde-wywoluje-raka/

  Wiemy jak zabija stres
  https://podaj.to/post/7393,1,zaniki-pamici-przez-stres-to-jest-czstsze-zjawisko-ni-mogoby-si-wydawa.html?utm_source=push&utm_medium=referral&utm_campaign=push_podaj&utm_content=14.03_1_link_&utm_expid=81432882-16.7sNnL54_Thy_X9svS2e2CQ.0&utm_referrer=https%3A%2F%2Fpodaj.to%2Fsw.js


  Coś z kosmosu spadło nad Oklahomą i Teksasem. Słyszano głośny grom dźwiękowy
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cos-z-kosmosu-spadlo-nad-oklahoma-i-teksasem-slyszano-glosny-grom-dzwiekowy  Jan Paweł II komentuje teorie Hawkinga
  Stephen Hawking po raz pierwszy był w Watykanie już w roku 1981 na zaproszenie Jana Pawła II. Jak opisuje „Corriere della Sera”,, naukowiec powiedział wtedy w swym wykładzie, że Wszechświat nie miał konkretnego początku, a zatem nie mogło być żadnego stworzenia. Podobno zażartował wówczas mniej więcej tak: Jakie to szczęście, że papież nie słyszał mojego wystąpienia, bo inaczej skończyłbym jak Galileusz…

  Włoska gazeta, powołując się na świadków, pisze również, że przy innej okazji Jan Paweł II miał skomentować teorie Hawkinga tym zdaniem: „Biblia nie uczy, jak powstało niebo, ale jak idzie się do nieba”.

  Znany naukowiec jest przekonany, że świat mógł powstać spontanicznie, sam z siebie, z niczego, zgodnie z logiką praw fizyki, bez stwórczego aktu Boga.

  https://pl.aleteia.org/2016/11/30/gdy-najwazniejszy-katolik-spotyka-najwazniejszego-agnostyka-stephen-hawking-w-watykanie/?utm_campaign=Web_Notifications&utm_source=onesignal&utm_medium=notifications

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ ....

  wIESZAĆ wieszać wieszać
  http://nczas.com/2018/03/15/napisal-na-twitterze-dostawic-szubienice-i-powiesic-cale-po-teraz-sad-nakazal-prokuraturze-zajecie-sie-sprawa/

  Napisał na Twitterze: „dostawić szubienice i powiesić całe PO.” Teraz sąd nakazał prokuraturze zajęcie się sprawą

  PUBLICYSTYKA
  POLSKA
  EUROPA
  WYDANIE NCZ!
  KSIĘGARNIA NCZ!
  CZWARTEK, MARZEC 15, 2018
  REDAKCJA HISTORIA PRENUMERATA E-WYDANIE KSIĘGARNIA KONTAKT
  Strona główna wiadomosci polska Napisał na Twitterze: „dostawić szubienice i powiesić całe PO.” Teraz sąd nakazał...
  wiadomoscipolska
  Napisał na Twitterze: „dostawić szubienice i powiesić całe PO.” Teraz sąd nakazał prokuraturze zajęcie się sprawą
  Przez Redakcja
  Schetyna PO Prezydent weto
  Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. / fot. PAP/Jan Karwowski
  Łomżyńska prokuratura będzie musiała wszcząć śledztwo w sprawie twitterowego wpisu ze zdaniem „dostawić szubienice i powiesić całe PO” – miejscowy sąd okręgowy uwzględnił bowiem w środę zażalenie PO na postanowienie o odmowie wszczęcia tego postępowania.

  Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa kierowania gróźb łomżyńska Platforma Obywatelska złożyła do prokuratury w listopadzie ub. roku. Napisała w nim, że kilka dni wcześniej radny z Nowogrodu k. Łomży Karol Wyszyński, który otrzymał mandat z listy PiS, zamieścił na swoim koncie twitterowym wpis o treści: „Zgadzam się z tym. Potrzebna reakcja. Dostawić szubienice i powiesić całe PO”.

  Była to jego odpowiedź na wpis rzecznika PO Jana Grabca, dotyczący manifestacji narodowców w Katowicach. Ci na atrapach szubienic zawiesili zdjęcia europosłów PO, którzy zagłosowali za rezolucją Parlamentu Europejskiego ws. praworządności w Polsce.

  W swym twitterowym wpisie Grabiec żądał natychmiastowej reakcji ministrów: sprawiedliwości oraz spraw wewnętrznych i administracji. „Zgadzam się z tym. Potrzebna reakcja. Dostawić szubienice i powiesić całe PO” – napisał w odpowiedzi Karol Wyszyński.

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ ....


  JAK DOBRA ZMIANA STAŁA SIĘ WSZYSTKIM PO STAREMU W KWESTIACH POLSKIEGO WĘGLA
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22507&Itemid=44


  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ ...
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  "Cisza w obliczu ekstremizmu, która płynie ze strony najlepiej finansowanych grup działających na rzecz praw muzułmanów i z wielu meczetów w Ameryce, jest absolutnie ogłuszająca”

  Innym z zarzutów o „islamofobię” wobec nowego szefa Departamentu Stanu jest to, że miał powiedzieć, iż radykalni muzułmanie chcą „zmieść chrześcijan z powierzchni Ziemi”. Pompeo, gorąco wierzący chrześcijanin, chciałby, żeby amerykańska polityka uwzględniała tą perspektywę. Zarzuty o tyle mogą budzić zdziwienie, że zarówno Al Kaida, jak i Państwo Islamskie wielokrotnie określały swoją walkę jako walkę z „krzyżowcami”, a w doktrynę islamu jest wpisana wizja wyznawania tej religii na całym świecie.

  Pompeo podobnie jak Donald Trump jest przeciwnikiem zawartej przez poprzedniego prezydenta Baracka Obamę umowy z Iranem w sprawie irańskiego programu nuklearnego. Pełniąc funkcję dyrektora CIA Pompeo nie wahał się przed porównaniem Iranu do ISIS.
  https://medianarodowe.com/antyislamista-bedzie-odpowiadal-za-polityke-zagraniczna-usa/


  „Jedność Polski i Węgier jest źródłem siły; jeśli Polska jest silna, Węgry nie zginą, a jeśli Węgry są silne, mogą pomóc polskim przyjaciołom”

  http://nczas.com/2018/03/15/jednosc-polski-i-wegier-jest-zrodlem-sily-jesli-polska-jest-silna-wegry-nie-zgina-a-jesli-wegry-sa-silne-moga-pomoc-polskim-przyjaciolom/


  Abp Józef Górzyński zaprasza Polaków 30 czerwca do sanktuarium w Gietrzwałdzie na celebrację „Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej”, która skoncentrowana będzie wokół sakramentu pokuty i pojednania. Metropolita warmiński mówił o tym podczas 378. zebrania plenarnego KEP w Warszawie.
  Abp Górzyński przypomina, że „w dotkniętych brakiem wolności Polakach coraz wyraźniej dojrzewała świadomość, że zniewolenie zewnętrzne narodu poprzedziło jego wewnętrzne zniewolenie”. W tej sytuacji w XIX stuleciu stopniowo dojrzewała świadomość wad narodowych i grzechów zniewalających całą narodową społeczność. Wyjaśnia, że wówczas uświadomiono sobie, że „na drodze do wolności nie wystarczy tylko walka z zaborcą, ale musi być także walka duchowa ze swoimi słabościami, połączona z duchową przemianą, czyli nawrócenie”.

  Wydarzeniem, które wpisało się niezwykle mocno w proces odrodzenia duchowego i moralnego Polaków były objawienia Matki Bożej w Gietrzwałdzie na Warmii, trwające od 27 czerwca do 16 września 1877 r. W związku z tym – jak proponuje obecny metropolita warmiński: „w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości pragniemy przywołać gietrzwałdzkie orędzie Maryi, a w szczególności Jej wezwanie do modlitwy i do walki ze słabościami i wadami zniewalającymi naród (…) Pragniemy, aby dzisiaj przypominało nam ono na czym polega prawdziwa wolność i jak należy jej strzec”.

  Dodaje, że „w świetle Maryjnego napomnienia sprzed 140-laty chcemy zapytać czy nie narażamy wolności Polski i wolności osobistej przez nasze wewnętrzne zniewolenia”.

  W związku z tym, 30 czerwca w Gietrzwałdzie odbędzie wspólna celebracja sakramentu pokuty i pojednania poprzedzona rachunkiem sumienia, przeżyta w świetle gietrzwałdzkich objawień, pod hasłem: „Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej”.

  „Wierzę, że pomoże nam to przeżyć świętowaną rocznicę niepodległości na miarę chrześcijanina, który historię naznaczoną Bożym działaniem uobecnia, by dzisiaj dać Bogu należną odpowiedź” – dodaje abp Górzyński.
  https://ekai.pl/gietrzwald-100-lecie-niepodleglosci-pod-znakiem-pokuty-i-pojednania/


  Matka Kurka dla Frondy: PiS zamienia patriotyzm na filosemityzm
  http://www.fronda.pl/a/matka-kurka-dla-frondy-pis-zamienia-patriotyzm-na-filosemityzm,107693.html


  Próg wytrzymałości prawicowego wyborcy jest systematycznie przez rządzących polityków przesuwany. Chciałbym napisać, że jest testowany, ale czegoś takiego w świetle faktów napisać się nie da, bo to nie testy, ale fakty.

  Po serii kontrowersyjnych decyzji ministra Glińskiego, który polską kulturę pomylił z żydowskim cmentarzami i muzeami, czym powinien zajmować się żydowski, nie polski minister, mamy kolejne kwiatki. Przeprosin Andrzeja Dudy za marzec 1968 wygłoszonych w imieniu Rzeczypospolitej i Polaków, nie jest w stanie zrozumieć nawet umiarkowany filosemita, a co dopiero Polak, który z wewnętrzną rozgrywką PZPR nie ma nic wspólnego.

  Równie niezrozumiałe są histeryczne i chaotyczne spotkania ze środowiskami żydowskimi, na każde pstryknięcie tych środowisk i co więcej wbrew woli niektórych z nich, jak to miało miejsce w Izraelu. Grupa robacza, która udała się na spotkanie do Izraela wręcz wyżebrała tę wizytę, bo po przeciwnej stronie wcale nie było zainteresowania, przeciwnie Żydzi się śmiertelnie obrazili, że nie będą mogli oskarżać Polski o holokaust. Za bolesne kuriozum trzeba uznać spotkanie wiceministra MSZ Magierowskiego z argentyńskimi Żydami, ci z kolei obrazili się na pozew przeciwko lewackiej gazetce, która puściła kłamliwy artykuł ze zdjęciem ilustrującym żydowską zbrodnię na Polakach, a nie polską na Żydach. Wreszcie ostatnia i chyba najbardziej druzgocąca informacja z początku tygodnia. Polska wycofuje się z projektu restauracji „Cmentarza Orląt Lwowskich”, po sprzeciwie ze strony ukraińskiej. Dzieje się to po wspaniałomyślnym wypłaceniu, przez ministra Glińskiego, 150 milionów złotych na cmentarz żydowski w Polsce.

  Przestaje być śmiesznie, właściwie nigdy nie było i takie przesuwanie granicy wytrzymałości prawicowego wyborcy, nie może się skończyć dobrze. Szczególnie, że każde ustępstwo Polski spotyka się z następną prowokacją ze strony Żydów. Ambasador Izraela urodzona w ZSRR w tym samym czasie, gdy Andrzej Duda przepraszał Żydów, obwieściła światu, że takiego antysemityzmu jak w Polsce nie było i nie ma nigdzie. W muzeum „Polin” wybudowanym za pieniądze Polaków, pojawiła się skandaliczna wystawa, na której wpis Magdaleny Ogórek, zamieszczony na portalu Twitter, został pokazany jako przejaw antysemityzmu. Ogórek nie pisała nic o Żydach, ale o stalinowskich zbrodniarzach i ich dzieciach z PZPR, wcielających się w rolę moralizatorów. Uznanie za antysemityzm przypomnienia, że ktoś się nazywał Berman, a teraz Borowski to tylko pozornie jest obłęd. W rzeczywistości jest to wieloletnia tresura i zamykaniu ust każdemu, kto wspomni o stalinowskich zbrodniarzach pochodzenia żydowskiego.

  Polacy w 95% nie polują na Żydów i nie prowadzą wojen z „międzynarodowym żydostwem”, tym się parają ekstremalne grupki, ale każde przegięcie wajchy musi kiedyś odbić. Jeśli PiS nie zmieni tego fatalnego kursu, kompletnie bezrefleksyjnego filosemityzmu, wynikającego z kompleksów i strachu, to kwestią czasu pozostaje, kiedy na prawo od PiS wyrośnie ruska partia „narodowa”, jakich w Europie powstało wiele. Pomiędzy filosemityzmem i antysemityzmem, czyli skrajnościami, istnieje gigantyczny obszar normalności, na którym PiS powinno prowadzić politykę zagraniczną. Prawdę mówiąc coś takiego, jak polityka zagraniczna w wykonaniu PiS chyba nie istnieje. Powszechnie krytykowany Waszczykowski przynajmniej miał odwagę przeczołgać publicznie Timmermansa, co robi w MSZ Czaputowicz, to sam Czaputowicz nie wie.

  Sprawy zaszły za daleko, rozdźwięk pomiędzy patriotycznymi i momentami buńczucznymi deklaracjami PiS i rzeczywistymi działaniami, przybiera formę groteski. Zawołania bojowe: „Polska wstaje z kolan”, w świetle ostatnich wydarzeń i przede wszystkim niemal oficjalnego stanowiska, że Polska musi się z nowelizacji ustawy o IPN wycofać, staje się najczęściej powtarzanym dowcipem. PiS nie prowadzi żadnej polityki zagranicznej, wszystko opiera się na „przyjaźni z USA”, która miała nas chronić przez UE i Rosją. Tymczasem przyjaciele zmierzają do polskiej kieszeni, po 60 miliardów dolarów dla żydowskich kancelarii i fundacji występujących o zwrot mienia wysadzonego w powietrze przez Niemców i znacjonalizowanego, między innymi, przez Bermana.

  Matka Kurka (Piotr Wielgucki)

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ ....


  Kilka tygodni temu na tych łamach dość krytycznie wypowiadałem się na temat rządowego projektu reprywatyzacji, wedle którego ograbieni przez Polskę Ludową właściciele mieli odzyskać maksymalnie „do 25 proc.” wartości zabranego im mienia (tekst „Ustawa reprywatyzacyjna PiS-u”). Oczywiście, jako realista stoję na stanowisku, że lepszy rydz niż nic i gdy mamy do wyboru „do 25 proc.” albo nie mamy dostać kompletnie nic, to trzeba brać to, co dają.

  Niestety, dziś już wiemy, że poszkodowani nie dostaną nawet tych nędznych „do 25 proc.” (co zresztą często stanowiłoby wielomilionowe kwoty), które oferowała im projektowana ustawa. Media donoszą bowiem, że Prawo i Sprawiedliwość chyłkiem wycofuje się z jakiejkolwiek reprywatyzacji. Dzieje się tak nie dlatego, że politycy tej partii zmienili zdanie co do samej potrzeby minimalnego choćby zwrotu tego, co zagrabione, lecz z powodu obaw przed Stanami Zjednoczonymi.

  Otóż przypomnijmy, że projekt ustawy obejmował wyłącznie obywateli polskich, nie obejmując między innymi mieszkających w USA Żydów mających polskie korzenie, lecz nie posiadających polskiego obywatelstwa. To wykluczenie nie wynikało zresztą z jakichkolwiek względów antysemickich, lecz z tego, że bez cenzusu obywatelstwa ustawą objęci zostaliby także Niemcy na Ziemiach Odzyskanych, co oznaczałoby przekreślenie pozytywów, jakie mamy z przejęcia tych terenów.

  Spór wokół nowelizacji ustawy o IPN ujawnił nie tylko polonofobię części środowisk żydowskich zamieszkałych w Stanach Zjednoczonych, lecz także i głośne stały się roszczenia finansowe wobec Polski wysuwane przez Światowy Kongres Żydów za tzw. mienie bezspadkowe, czyli mienie obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, którzy zwykle – z racji masowego charakteru Holokaustu – nie pozostawili po sobie żadnych prawnych spadkobierców.
  http://nczas.com/2018/03/15/wielomski-koniec-reprywatyzacji/

  nigdy nie było tak dobrze jak teraz.....
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  W nocy z 14 na 15 marca około godz. 1 22-letni mieszkaniec gminy Jarocin wszedł do domu jednorodzinnego w Cerekwicy Starej w gminie Jaraczewo i zaatakował nożem czworo śpiących domowników.

  Małżeństwo 59-latków zginęło na miejscu, ich dwie córki w wieku 22 i 25 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Jarocinie.

  25-latka była w 37. tygodniu ciąży, a domniemany napastnik to jej były partner.

  Dyrektor medyczny jarocińskiego szpitala Włodzimierz Budzyński powiedział PAP, że kobieta ciężarna „doznała licznych ran kłutych macicy, dlatego niezwłocznie trzeba było zrobić cesarskie cięcie”. Zdaniem lekarza, kobieta jest w stanie wstrząsu, obecnie jest w stanie śpiączki farmakologicznej i pozostanie w nim przez dwie doby.

  Siostra ciężarnej ma ranę ciętą twarzy w okolicy żuchwy i policzka. Jej stan oceniono jako dobry.

  Dziecko po cięciu cesarskim natychmiast przewieziono do ostrowskiego szpitala na oddział noworodkowy.

  Rzeczniczka jarocińskiej policji Agnieszka Zaworska powiedziała PAP, że mężczyzna w chwili zatrzymania miał 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

  „Wcześniej nie był notowany i nigdy nie było skarg na niego ze strony zaatakowanej rodziny” – powiedziała Zaworska.

  Zgodnie z decyzją prokuratora okręgowego w Ostrowie Wlkp., śledztwo w sprawie ataku nożownika w Cerekwicy Starej przejął wydział śledczy miejscowej prokuratury.

  Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler sekcję zwłok małżeństwa 59-latków zaplanowano na czwartek w Poznaniu. „Prawdopodobnie dziś zostaną postawione zarzuty” – poinformował prokurator Meler. (PAP)
  http://nczas.com/2018/03/15/po-ataku-nozownika-noworodek-ma-niedotlenienie-mozgu-nie-wiadomo-czy-przezyje-dwie-osoby-nie-zyja-matka-i-jej-siostra-ranne/


  Będzie gorąco

  Prezydent Turcji Recep Erdogan, który w 2016 roku ubił doskonały interes z Unią Europejską otrzymując 3 miliardy euro w zamian za przyjmowanie i utrzymywanie na terenie swojego państwa nielegalnych imigrantów, którzy przestali płynąć do Europy w tak ogromnych ilościach. Okazuje się, że prezydent Turcji może dostać dodatkowe 3 miliardy euro na pomoc dla uchodźców i imigrantów dzięki aprobacie na rozmowy w sprawie przystąpienia do Unii Europejskiej.

  Oznaką ustępstw Erdogana ma być wypuszczenie na wolność Deniza Yucela – dziennikarza niemieckiej gazety „Die Welt”, który przebywał od roku w tureckim więzieniu. To bardzo mała cena za gigantyczne finansowe wsparcie dla Ankary, do którego będzie musiał dołożyć się także nasz kraj. Spośród kolejnych 3 miliardów euro, jeden pochodziłby z unijnego budżetu, a kolejne 2 miałyby przekazywać poszczególne kraje członkowskie, w tym Polska. Jak wynika z notatki Komisji Europejskiej, do którego dotarło “Politico”, Bruksela doskonale zdaje sobie sprawę, że Warszawa – w obliczu trwającej procedury przeciwko Polsce – nie będzie chciała się dołożyć do pomocy finansowej dla Turcji.

  Ale co z tego, skoro gdy Polska powie „nie”, Unia znów postraszy sankcjami?

  https://wrealu24.pl/erdogan-wysunal-swoje-zadania-dotycza-rowniez-polski/

  Julia Skripal, a nie jej ojciec, była prawdziwym celem ataku. Twierdzi tak najbliższa rodzina szpiega i jego córki. Atak miał nastąpić z inspiracji matki narzeczonego Julii, która była przeciwna planowanemu przez parę małżeństwu.

  Victoria Skripal, kuzynka Julii uważa, że to nie były oficer GRU Siergiej Skripal był celem ataku, do którego wykorzystano niezwykle trujący środek chemiczny.

  W rozmowie z brytyjskimi mediami kobieta wyznała, że Julia Skripal pozostawała w związku z Rosjaninem, którego matka ma zajmować wysokie urzędnicze stanowisko w strukturach bezpieczeństwa.

  Kiedy chłopak Julii powiadomił swoją matkę o zamiarze ślubu z córką byłego agenta i brytyjskiego szpiega ta wpadła w szał. Według relacji Victorii Skripal, matka chłopaka, jako rosyjska urzędniczka i patriotka nie wyobrażała sobie, że jej syn wyjdzie za córkę osoby, która zdradziła ukochaną ojczyznę i wydała we wrogie ręce dziesiątki szpiegów.

  http://nczas.com/2018/03/15/to-nie-agent-siergiej-skripal-byl-celem-ataku-w-salisbury-nowa-szokujaca-teoria-kuzynki-ofiar-ataku/


  Michael Joseph Schudrich – naczelny Rabin RP szczerze opowiedział o sytuacji polskich Żydów na łamach czasopisma „Times of Israel”. Jego wypowiedź szokuje.

  ”Marzec 68’ rokrocznie budzi w Polsce kontrowersje, Polacy wzajemnie przerzucają się oskarżeniami o antysemityzm – lubią poruszać ten temat – łatwo zbić na nim kapitał polityczny i zbudować zainteresowanie mediów” – czytamy.

  ”Co tak naprawdę działo się z naszym narodem w Polsce w okresie PRL?” – pyta żydowski publicysta.

  ”Nasz naród nie bez powodu jest nazywany „wybranym”. My – niezależnie od kraju i sytuacji politycznej potrafimy się odnaleźć. Także za żelazną kurtyną. Ludzie byli gotowi oddawać majątki za śpiwór w Nowym Jorku, ci, których faktycznie wydalano z kraju (nie nas Żydów) trafiali jako nędzarze na Syberię.

  Ale nie my – myśmy sami wysyłali swoich tam gdzie było lepiej, gdzie za darmo otrzymywali od państwa pomoc w postaci mieszkań, świadczeń socjalnych i darmowej nauki. Nasi ludzie w PZPR jak np. Jerzy Urbach czy Aleksander Kwaśniewski istotnie przyczyniali się do tego.” – mówi Rabin.

  ”Jak to możliwe, że wszyscy uwierzyli w nagonkę Gomułki?”

  „Odpowiedni ludzie naszego środowiska starannie zaplanowali tę akcję – przecież nie chcieliśmy aby to wyszło wtedy na jaw. Zajmowaliśmy kierownicze funkcje w MO, sądach czy prokuraturach. Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że różnego rodzaju naciski umożliwiające podporzadkowanie sobie polskiej polityki i później biznesu szły od naprawdę wpływowych Żydów na całym świecie. Udało się i bardzo dobrze, że uratowaliśmy od ciężkiego PRL-u tak wielu rodaków – wielu z nich piastuje teraz ważne funkcje w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Belgii. Reszta znakomicie działa w biznesie, a w Polsce nasza społeczność także ma się dobrze.”

  Insynuacje na ten temat istniały od dawna – teraz wszystko stało się jasne – Żydzi wyjeżdżali kiedy chcieli i zawsze trafiali w miejsce, w którym od razu otrzymywali istotną pomoc.

  http://wlocie.pl/index.php/2018/03/15/szokujace-slowa-zyda-o-marcu-1968-nasi-ludzie-w-rzadzie-rp-to-zrobili/

  „Myślę przede wszystkim o nieprzewidywalności polityki Federacji Rosyjskiej. Rosja pokazuje, że jest gotowa sięgnąć do siły militarnej, aby osiągnąć swoje cele, świadomie łamie przy tym prawo międzynarodowe, co przecież było niespotykane w Europie od czasu zakończenia II wojny światowej. To niebezpieczne dla nas, dla wszystkich sąsiadów Rosji, wreszcie dla całej społeczności międzynarodowej” – powiedział prezydent.

  „Co więcej Rosja – co pokazały ostatnie ćwiczenia Zapad’17 – ćwiczy pełnoskalowy konflikt z NATO, którego areną miałaby być m.in. Polska, ale także i państwa bałtyckie. To wymusza od nas podjęcie konkretnych działań wzmacniających potencjał obronny” – dodał Andrzej Duda.

  Jak mówił, m.in. dlatego polecił szefowi BBN przygotowanie rekomendacji do nowej Strategii Bezpieczeństwa Narodowego, które zostaną przekazane wkrótce Ministerstwu Obrony Narodowej. „Na ich podstawie ministerstwo przygotuje projekt strategii, którą następnie będę mógł zatwierdzić” – dodał prezydent. (PAP)
  http://nczas.com/2018/03/15/prezydent-duda-rosja-cwiczy-pelnoskalowy-konflikt-z-nato-ktorego-arena-ma-byc-polska/


  Do Głównej Komisji Badania Zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu wpłynęła już niemal pół setka doniesień o złamaniu ustawy o IPN. Jedno z nich dotyczy brytyjskiej stacji BBC.

  Złożono już 44 doniesienia na podstawie nowej ustawy o IPN. Jedno dotyczy brytyjskiego nadawcy – informuje „Rzeczpospolita”

  Każde doniesienie będzie osobno analizowane przez prokuratorów, którzy dostaną konkretne sprawy. Śledztwo z urzędu wszczyna prokurator.

  Czytaj też: Szokujące doniesienia dziennikarza: IPN ukrył informacje o żydowskim zbrodniarzu by nie drażnić Izraela

  Ogromna większość doniesień dotyczy obraźliwych wypowiedzi, niektóre z nich wypowiedziano w filmach.

  Wśród nich znajduje się produkcja BBC „Auschwitz – fabryka śmierci” – serial, nakręcony, aby upamiętnić 60. rocznicę wyzwolenia obozu. W nim pada określenie „polskie getto żydowskie”.

  Autorem filmu i scenarzystą jest brytyjski historyk Laurence Rees, autor kilku książek na temat II wojny światowej. Grozi mu do 3 lat więzienia.

  Zmieniona ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej weszła w życie 1 marca 2018 r. i obowiązuje. Prezydent podpisał nowelę, ale odesłał ją do TK.

  Źródło: „Rzeczpospolita”
  http://wolnosc24.pl/2018/03/15/44-doniesienia-o-zlamaniu-ustawy-o-ipn-wsrod-nich-jest-brytyjski-serial/

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, porównał Unię Europejską do zaborców, z których łapsk Polska wyrwała się w pierwszej połowie XX wieku po 123 latach.

  https://wrealu24.pl/mocne-slowa-andrzeja-dudy-o-ue-lewica-dostala-szalu/


  Trzy osoby poszkodowane w wybuchu, do którego doszło w czwartek rano w bloku przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi. Ewakuowano 20 lokatorów, ale już mogą wrócić do mieszkań.

  Lokatorka mieszkania, w którym doszło do wybuchu, doznała poparzeń i została odwieziona do Centrum Urazowego – poinformował Adam Stępka z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego. Dwóch innych poszkodowanych odwieziono do Kliniki Ostrych Zatruć Instytutu Medycyny Pracy.

  Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 7. Według wstępnych ustaleń straży pożarnej wybuch gazu spowodowała nieszczelna kuchenka.

  W akcji ratowniczej brało udział siedem oddziałów straży pożarnej, policja i pogotowie.(PAP)

  http://nczas.com/2018/03/15/w-lodzi-wybuchl-gaz-trzy-osoby-poszkodowane/

  nigdy nie było tak dobrze jak teraz....
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Po świństwa zrobionych Polakom i po oszustwach PiS będzie kara Boża!
  Pan Bóg nie pozwoli z siebie więcej kpić sekcie Jarosława z Żoliborza.
  ON ŻYJE POD KLĄTWĄ LUDZI SKRZYWDZONYCH A KRWIE POMORDOWANYCH I ZAMĘCZONYCH WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA.

  Pan Jezus nigdy nie nawoływał do popełnienia przestępstwa. Gowin, Ziobro, Kaczyński nie mają nic wspólnego z Chrystusem Królem, lecz więcej z antychrystem, uważa ks. prof. Tadeusz Guz
  https://www.youtube.com/watch?v=hzEKaAGMrUE


  BIADA TYM CO SZYDZĄ Z UCISKU!

  Już prorok Amos zapowiadał piekło dla wszystkich rządzących, którzy sprzedają ubogich za sandały a bogatych za srebro !!!

  PIS DO PIEKŁA SZAJKO WŚCIEKŁA !

  PRECZ Z LUDOBÓJCZĄ ŻYDOKOMUNĄ !

  PRECZ Z SEKTAMI ZWANYMI PARTIAMI !

  Posłowie III RP wszystkich kadencji piekło was czeka!

  COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE NAJMNIEJSZEMU TO UCZYNILIŚCIE CHRYSTUSOWI !!!!

  Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego !
  Dyktatura tępych dewiantów - dać małpie brzytwę
 • SĘDZIOWIE I PROKURATORZY TO SATANIŚCI, KTÓRZY MAJĄ PIEKŁO W DOMU
  Nie ulega kwestii, że talmudyczni DEGENERACI zwani dla żartu PRAWNIKAMI, nic innego nie robią jak kradną, łżą, oszukują i mordują ludzi. NIESTETY BEZKARNIE, GDYŻ POLACY SĄ TAK MIĘKCY, ŻE
  DO GŁOWY IM NIE PRZYCHODZI, ABY POWOŁAĆ "BATALIONY MIOTŁA", ABY POMŚCIĆ ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM.

  Pomimo posiadania w przeszłości PAŃSTWA PODZIEMNEGO, to ciągle brak kontynuacji dla tegoż dzieła. Wprawdzie wspomina jego działalność podziemnych struktur i czci się AK, WiN, NSZ, etc., ale ciągle nic z tego nie ma dla Polaków. Żydokracja ubrana w mundury i w togi nikogo się nie boi i na bezczelnego orzeka, iż sędziowie mogą kraść automatycznie i bezwiednie. Prokuratorzy zaś mogą jeździć pojazdami mechanicznymi po pijaku, albowiem nie mają świadomości, że "posiadają alkohol we krwi". Policyjne i togowe łajno nawet nas nie szokuje swoimi wystąpieniami przed Komisją AMBER GOLD, gdy wszyscy zeznający przed posłami zasłaniają się niepamięcią i udowadniają społeczenstwu, iż warunkiem przyjęcia do służb jest katatonia i TOTALNA NIEUDOLNOŚĆ oraz uległość korupcyjnym układom.

  Biblia mówi ZOSTAWCIE POMSTĘ PANU !!! Faktycznie Pan Bóg nie próżnuje. Oto dowody. Bandyta na urzędzie wiceprezydenta Poznania Maciej Frankiewicz stał na stanowisku, że można bezkarnie bić i kopać oraz dusić Polaków, niszczyć im własność i odzież, poniżać, okaleczać i torturować. Po wystosowaniu takiego pisma będącego bezczelną odpowiedzią na skargi pobitych przez straż miejską i policję poznańską obywateli, to w niedługim czasie został poniesiony przez konia. Koń go przeciagnął po chaszczach, skopał i dzielny prezydent bandyta zszedł w szpitalu z tego świata, by za swoje chamstwo odpowiedzieć przed Najwyższym Sędzią Logosem.

  Alkoholik i bandyta Alojzy Łowicki pełniący urząd komendanta Straży Miejskiej w Poznaniu, noszący ksywę Łowny Icek, został po pewnym czasie zwolniony ze służby municypalnej wraz z zastępcami za sfabrykowanie sobie kwalifikacji uprawniających do zajmowania takiego stanowiska. Udowodniono mu, że z pieniędzy publicznych utrzymywał w magistracie harem kochanek i zatrudniał kryminalistów, którzy zasłynęli największą korupcją w Polsce. Zakładali na koła samochodów w Poznaniu swoje prywatne blokady i ciągnęli interes prywatny z działalności na etacie w poznańskim magistracie.
  Gdy runęły na Łownego Icka medialne gromy, które zmotywowały radnych do kontroli, to okazało się w niedługim czasie, że kierownictwo SM to banda łobuzów, durniów i kryminalistów. Ostatecznie znaleziono po pobiciach ludzi w Poznaniu przez SM samego Łownego Icka martwego obok jego samochodu zimową porą. Kilku pijaków przyszło na jego pogrzeb, bo nikt uczciwy go nie żegnał i nawet skończonego łajdaka nie pożegnały władze miasta. Po prostu "żył jak pies, zdechł jak pies, czort z nim".

  Jeszcze lepszy od Łownego Icka był komendant miejski policji w Poznaniu Stachowiak, który dostał prawomocny wyrok karny po procesach, w których mu niespornie udowodniono, że nakazywał podwładnym oskarżać niewinnych ludzi. Jako kryminalista nie może być już nawet zatrudniany w ochronie. Stachowiak myślał, że skoro był gorylem Grobelnego, to jest lokalnym bogiem, lecz Bóg mu udowodnił, iż strąca pysznych z tronu i wywyższa pokornych.

  Arcymenda o nazwisku Włodzimierz Ilicz Cierpka, był psychiatrą do zadań specjalnych dla policji i prokuratury. Wystawiał tysiące fałszywych opinii uwariatawiając masowo ludzi na zlecenie służb. Udowodniono mu jednak, że nie miał ani kwalifikacji do wystawiania opinii psychiatrycznych oraz wystawiał opinie bezwartościowe, niemerytoryczne, nierzetelne i zmyślał choroby, których nie ma w ICD10. Nawet publicznie prezes psychiatrii sądowej dr Jerzy Pobocha powiedział Cierpka NIE MIAŁ KWALIFIKACJI MORALNYCH I MERYTORYCZNYCH DO WYSTAWIANIA OPINII PSYCHIATRYCZNYCH. Bandyta ten nawet próbował oskarżać ludzi za to, że sprawy nagłaśniali w mediach, lecz wszystkie procesy przegrał. GDY SAM MUSIAŁ ODPOWIADAĆ PRZED SĄDAMI ZA SZKODY WYRZĄDZONE OPINIOWANIEM PSYCHIATRYCZNYM, TO Z CHCIWOŚCI WOLAŁ UMRZEĆ NIŻ ODDAĆ CHOĆ ZŁOTÓWKĘ.

  Teraz wraz z Frankiewiczem, Łownym Ickiem i im podobnymi wyje sobie w piekle gdzie jest płacz i zgrzytanie zębami.


  Podobnie się stało ze stalinowcem SSA Stachowiakiem, który mordował ludzi w sądach apelacji poznańskiej wydając bezduszne i okropne wyroki niszczące ludziom życie. Ostatecznie przegiął pałę i po tym gdy spalił się w sądzie człowiek, którego zgnoił totalnie i zaczęto się przyglądać z MS jego orzeczeniom i zagrożono mu konsekwencjami to się zesrał w gacie a potem serduchu mu pękło niczym balon na odpuście. Odtąd wącha smrody spod ogona Lucypera na dnie piekła wraz z Cierpką.


  Znam też losy dwóch oszczerców policyjnych prześladujących ludzi. Jeden ze Środy Wlkp. Bialkowski, który niedługo po tym gdy mnie fałszywie oskarżył to zmarł na białaczkę. Inny Skóra z Bielska Białej, który mnie pobił z innymi bandytami policyjnymi, to po przegraniu sprawy w sądzie, gdzie wykazano niespornie, iż realizował oszczercze pomówienie wielkopolskiej mafii, to zdechł jak pies i zaraz go porwał czort do tych, co ich wyżej wspominam.

  Wszystkie dowody w sprawie moich prześladowań dostali Lech Kaczyński, Zbigniew Wasserman, i kilku innych, którzy zginęli w Smoleńsku. NIC NIE ZROBILI, ABY MI POMÓC I NAPRAWIĆ SYTUACJĘ W WIELKOPOLSCE ! Także umarł na białaczkę poseł Artur Górski, który ma żonę prokuratorkę i był moim kolegą z KZM, lecz okazał się gnidą i dał się zastraszyć układowi LUB WSZEDŁ W JAKIEŚ ŚMIERDZĄCE SPISKI. Skończył jak skończył. Pewnie Pan Jezus mu wypomniał COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE NAJMNIESZEMU MIEŚCIE UCZYNILI.

  Mam dłuższą listę ukaranych ! Ale nie chcę Was zanudzać.

  Pragnę tylko przypomnieć, że togowcy mają piekło w domu, bo przecież swoimi czynami i zbrodniami są w społeczności z szatanami.
  Dlatego nie powinno nas dziwić, że prokuratorkę okręgową w Łodzi zamordował syn w domu kilkudziesięcioma uderzeniami noża. Podobnie skończyła prokurator okręgowa z Krakowa , której syn zadał 50 czy 7o ciosów nożem, jak podawały media.

  Syn prokuratorki apelacyjnej w Poznaniu i delegowanej do Prokuratury Generalnej, od dziecka był szkolony do tego, aby gardzić Bogiem i miłować Zło. Kajetan Poznański, ów syn tejże prokurator, odciął głowę zwabionej nauczycielce włoskiego, albowiem tak zabijanie go korciło, iż nie mógł się powstrzymac. Teraz prokuratura wraz psychiatrią sądową od dwóch lat kombinuje, aby uznać wampira za chorego psychicznie. Pewnie dostanie diagnozę, że ma jesć dropsy, aby nie mordować więcej ludzi. Oczywiście do czasu, aż w nim się nie odezwie znów wampir.


  Ziobro matole, będziesz oskarżany wraz z Dudą i Kaczyńskim oraz z całym układem III RP za zbrodnie togowców i policjantów przeciwko Narodowi Polskiemu.

  BOGA NIE OSZUKACIE! Skoro nawet was Smoleńsk niczego nie nauczył, to potrzebne są wam takie banty z nieba, że ZAPAMIĘTACIE TO NA WIEKI !!!

  śmierć wrogom Ojczyzny !

  śmierć katom Polaków !!!
  Dyktatura tępych dewiantów - dać małpie brzytwę
 • Jezus nigdy nie nawoływał do przestępstwa. Gowin, Ziobro, Kaczyński nie mają nic wspólnego z Chrystusem Królem uważa ks. Guz
  https://www.youtube.com/watch?v=hzEKaAGMrUE

  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz ....
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  Uważam, że to niewyobrażalne, że ktokolwiek chciałby tą kobietę na czele CIA. Mój sprzeciw wobec niej dotyczy jej bezpośredniego udziału w przesłuchaniach i czerpaniu radości z cierpienia kogoś, kto był torturowany – powiedział Paul na konferencji prasowej.

  Paul jest pierwszym republikaninem, który wystąpił przeciwko nominacjom ogłoszonym we wtorek przez Trumpa. Był także jedynym republikaninem, który głosował w zeszłym roku przeciwko nominacji Pompeo na dyrektora CIA.

  Inny republikański senator, John McCain, który był torturowany jako jeniec wojenny w Wietnamie, także miał pytania dotyczące Haspel, ale nie zadeklarował swojego sprzeciwu wobec jej nominacji. McCain nie był obecny w Waszyngtonie podczas głosowania z powodu leczenia nowotworu w Arizonie.

  Rzecznik prasowy CIA oświadczył, że agencji znane jest wystąpenie Randa, jednak nie wydano oficjalnego komentarza w tej sprawie.

  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/goraco-wokol-nominacji-trumpa-republikanski-senator-chce-zablokowac-pompeo-i-haspel/
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  Rozkręca się spirala konfliktu. Rosyjski MSZ oskarża Londyn o wybranie konfrontacji i zapowiada odwet. Brytyjski ostrzega przed podróżami do Rosji. May: „Będziemy szukać innych dostawców gazu”
  http://nczas.com/2018/03/14/rozkreca-sie-spirala-konfliktu-rosyjski-msz-oskarza-londyn-o-wybranie-konfrontacji-i-zapowiada-odwet-brytyjski-ostrzega-przed-podrozami-do-rosji-may-bedziemy-szukac-innych-dostawcow-gazu/


  Premier Słowacji Robert Fico poinformował w środę, że jest gotów podać się do dymisji. Warunkiem ma być utrzymanie obecnej koalicji i mianowanie przez prezydenta Andreja Kiskę premierem polityka z partii Fico (SMER-SD), która w 2016 roku wygrała wybory.

  Po raz pierwszy o swojej dymisji Fico powiedział dziennikarzom w środę wieczorem po wielogodzinnych obradach koalicji rządowej, którą obok SMER-SD tworzy Słowacka Partia Narodowa (SNS) oraz partia słowackich Węgrów MOST–HID. W ten sposób premier chce zapobiec przedterminowym wyborom parlamentarnym, których domagają się opinia publiczna, opozycja i partnerzy z koalicji – komentują słowackie media.

  Ze stanowiskiem Fico zgadzają się szefowie dwóch pozostałych partii koalicyjnych. Tym samym przedkładają większość tworzącą rząd nad forsowany m.in. przez prezydenta wariant przedterminowych wyborów parlamentarnych – zauważają media. Pojawiły się też nazwiska ewentualnych następców premiera – to wicepremier Peter Pellegrini albo minister finansów Peter Każimir.

  Kryzys polityczny na Słowacji jest następstwem dokonanego pod koniec lutego zabójstwa dziennikarza śledczego Jana Kuciaka i jego partnerki Martiny Kusznirovej. Zabójstwo to wywołało największe od upadku komunizmu protesty, których uczestnicy domagali się między innymi dymisji premiera Fico.

  27-letni Kuciak, dziennikarz śledczy portalu Aktualne.sk i 27-letnia Kusznirova zostali zastrzeleni w ich domu w miejscowości Velka Macza w kraju (województwie) trnawskim na południowym zachodzie Słowacji. Policja i prokuratura uważają, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zbrodni były demaskatorskie artykuły Kuciaka. W swym ostatnim, niedokończonym reportażu opisał on działalność włoskich siatek przestępczych na terenie Słowacji oraz obecność osób bliskich włoskiej organizacji mafijnej ‚Ndrangheta w otoczeniu premiera Fico.

  Po śmierci reportera do dymisji podała się trójka współpracowników Fico z kancelarii premiera, których nazwiska łączono z włoskimi biznesmenami, oraz minister kultury Marek Madiaricz. Swoją dymisję zapowiedział także wicepremier, minister spraw wewnętrznych, jedna z najbliższych Fico osób – Robert Kaliniak. Media podkreśliły, że mimo tej zapowiedzi Kaliniak uczestniczył w środę w posiedzeniu gabinetu.

  Tuż przed oświadczeniem Fico o gotowości podania się do dymisji słowacki portal DennikN opublikował rezultaty badania sondażowni FOCUS; wynika z nich, że premierowi nie wierzy 62 procent obywateli. Inne badania pokazały, że popularność SMER–SD spadła do poziomu 20 proc. Partia Fico wygrała wybory w 2016 roku, zdobywając prawie 29 proc. głosów.

  http://nczas.com/2018/03/14/kryzys-polityczny-na-slowacji-premier-fico-gotow-do-dymisji-ale-stawia-warunki/

  NIGDY NIE BYŁO TAK DOBRZE JAK TERAZ
  https://www.youtube.com/watch?v=hzEKaAGMrUE
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • PRAWNICY TO PATOLOGIA !!!
  POSEŁ PIS PROF. KRYSTYNA PAWŁOWICZ POWIEDZIAŁA, ŻE PREZES SĄDU NAJWYŻSZEGO TO CHODZĄCA PATOLOGIA, KTÓRA BARDZIEJ NADAJE SIĘ NA PREZESA MAFII PRUSZKOWSKIEJ NIŻ NA PREZESA SĄDU.
  PROF. PAWŁOWICZ UWAŻA, ŻE CAŁE SĄDOWNICTWO I PROKURATURA TO TOTALNA PATOLOGIA I CAŁY SYSTEM TRZEBA SKASOWAĆ DO ZERA!

  PAWŁOWICZ UWAŻA, IŻ W POLSCE NIE MA JUŻ PRAWNIKÓW, ALBOWIEM NA UNIWERSYTETACH PRACUJE WYŁĄCZNIE LEWACKA HOŁOTA WYWODZĄCA SIĘ Z LUDOBÓJCZYCH KOMUNISTYCZNYCH RODÓW, KTÓRA KSZTAŁCI DEGENERATÓW, KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA CZYM JEST PRAWDA, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/obstrukcja-ze-strony-pierwszej-prezes-sn-ws-wprowadzenia-nowej-ustawy-o-krs/


  "Matoły w togach"
  http://janusz.neon24.pl/post/117890,matoly-w-togach-jak-powstal-system-zbrodni

  Na tej stronie jest dostęp do audycji (do odsłuchania ) na stronie "Radio Maryja" z 2007 roku, w której ministrowie sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i obecny prezydent Andrzej Duda stwierdzają, że sądy w Polsce orzekają wbrew faktom i dowodom, wbrew prawu, wbrew doświadczeniu życiowemu i wskazaniom wiedzy, a także logiki. Zatem już w 2007 roku po dwóch latach rządów w resorcie wiedzieli, że SĄDY DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ SPRAWIEDLIWOŚCI, NA SZKODĘ POLAKÓW !

  Dlatego Dudę powinno się ścigać za dywersję, gdyż wetował konieczne reformy sądownictwa jako dywersant cywilizacji łacińskiej i szkodnik Polski i wróg Narodu Polskiego.


  Ks. prof. Guz wyjasnia, że naród, ktory ma błędne pojęcie Boga, to ma złe prawo, złe rządy i złe państwo.
  Benedykt XVI uczył, że szcześliwe narody ochrzczone, żyjące jako lud liturgiczny na chwałę Jahwe, to system wspólnoty opierają na trzech filarach:
  1) kulcie Boga Króla
  2) etosie Boga
  3) prawie Boga
  https://www.youtube.com/watch?v=fNb7Agt6uc0
  Dyktatura tępych dewiantów - dać małpie brzytwę
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  PATOLOGIA! Przebili mu opony, bo walczy z nieuczciwymi windykatorami! Mocno o komornikach!
  https://wrealu24.tv/na-zywo/patologia-przebili-mu-opony-bo-walczy-z-nieuczciwymi-windykatorami-mocno-o-komornikach


  Piotr T., znany specjalista od wizerunku polityków, miał zostać zaatakowany w areszcie śledczym – donosi portal tvn24.pl. Atakujący miał go dusić i grozić mu śmiercią. Według relacji Piotra T. strażnicy zareagowali z opóźnieniem.

  Najbardziej znany specjalista od wizerunku i marketingu politycznego został zatrzymany 21 października ub. roku pod zarzutem posiadania i rozpowszechniania pornografii dziecięcej i zwierzęcej. Od czasu zatrzymania przebywa w areszcie na warszawskiej Białołęce. Tam właśnie w drugiej połowie lutego miało dojść do ataku.

  Z relacji Piotra T. wynika, że został napadnięty przez innego aresztowanego po spacerze.Więzień miał go dusić i grozić mu śmiercią, twierdził też, że ma przy sobie nóż i cały czas miał trzymać jedną rękę z tyłu. Jak twierdzi Piotra T., atak odbył się na oczach funkcjonariuszy, jednak ci interweniowali dopiero po minucie.

  Obrońca podejrzanego, mecenas Hoa Dessoulavy-Śliwińska wiąże atak na Piotra T. z jego przesłuchaniem w prokuraturze dzień wcześniej. Składał on wtedy bardzo obszerne wyjaśnienia i wymienił z nazwiska osoby, które przez lata miały mu grozić. Według Piotra T. byli to funkcjonariusze służb specjalnych którzy bezskutecznie próbowali go zwerbować. Według Dessoulavy-Śliwińskiej pobicie jej klienta następnego dnia nie było przypadkowe.

  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/wiezien-chcial-udusic-podejrzanego-o-rozpowszechnianie-dzieciecej-pornografii-piotra-t-specjalista-od-wizerunku-zaatakowany-w-areszcie/


  POSEŁ PIS PROF. KRYSTYNA PAWŁOWICZ POWIEDZIAŁA, ŻE PREZES SĄDU NAJWYŻSZEGO TO CHODZĄCA PATOLOGIA, KTÓRA BARDZIEJ NADAJE SIĘ NA PREZESA MAFII PRUSZKOWSKIEJ NIŻ NA PREZESA SĄDU.
  PROF. PAWŁOWICZ UWAŻA, ŻE CAŁE SĄDOWNICTWO I PROKURATURA TO TOTALNA PATOLOGIA I CAŁY SYSTEM TRZEBA SKASOWAĆ DO ZERA!

  PAWŁOWICZ UWAŻA, IŻ W POLSCE NIE MA JUŻ PRAWNIKÓW, ALBOWIEM NA UNIWERSYTETACH PRACUJE WYŁĄCZNIE LEWACKA HOŁOTA WYWODZĄCA SIĘ Z LUDOBÓJCZYCH KOMUNISTYCZNYCH RODÓW, KTÓRA KSZTAŁCI DEGENERATÓW, KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA CZYM JEST PRAWDA, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/obstrukcja-ze-strony-pierwszej-prezes-sn-ws-wprowadzenia-nowej-ustawy-o-krs/  Każdego roku ONZ publikuje Światowy Ranking Szczęścia. Zestawienie zawiera dane dotyczące poczucia szczęścia, bezpieczeństwa i spełnienia życiowych aspiracji. Celem raportu jest przekazanie rządom, przedsiębiorcom i społeczeństwom informacji i narzędzi do poprawy poziomu życia. W tegorocznym zestawieniu znalazło się 156 państw.

  Pierwsze miejsce zajęła Finlandia, która awansowała z piątego miejsca. W czołówce uplasowały się także inne kraje skandynawskie. Drugie miejsce zajęła Norwegia, trzecie Dania a czwarte Islandia. Pierwszą piątkę zamknęła Szwajcaria.

  Miejsce szóste zajęła Holandia. Kolejne były: Kanada, Nowa Zelandia. Szwecja i Australia. Miejsce jedenaste zajął Izrael.

  Polska uplasowała się na miejscu 42., co stawia nas wyżej od m.in. Węgrów, Litwinów, Białorusinów oraz Ukraińców. Rosja zajęła 59. pozycję. Według rankingu szczęśliwsi są od nas Czesi, Słowacy i Niemcy. Te ostatnie trafiły na wysoką 15. pozycję.

  http://nczas.com/2018/03/14/oto-najszczesliwsze-panstwa-swiata-na-ktorym-miejscu-jest-polska-ranking/
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 17:49:11
  Czy człowiek żyje po Sądzie Bożym ? Oczywiście, albowiem Bóg, który miłuje każde stworzenie, to niczego nie unicestwia. Jednak gdzie człowiek będzie w wieczności zależy od jego odpowiedzi na miłość Boga w Trójcy Świętej. Czy człowiek odpowie na bożą miłość także miłością czy nią wzgardzi ? Gdy człowiek otworzy się na Chrystusa to wówczas sam Chrystus go przemienia. Sądzeni będziemy z tego jak upodobniliśmy się do Chrystusa Pana. Człowiek, który odwraca się od Boga niebezpieczny jest dla siebie i bliźnich (św. Jan XXIII), a także "staje się zwierzęciem i diabłem" (ojcowie pustyni) oraz jest głupi (psalmista) "powiedział głupi w sercu swoim nie ma Boga".

  KOMU SŁUŻYSZ TEGO JESTEŚ NIEWOLNIKIEM

  CZYM SIĘ KARMISZ TYM JESTEŚ

  CZŁOWIEK JEST ŚWIĄTYNIĄ DUCHA ŚWIĘTEGO LUB PRZYBYTKIEM DEMONÓW. Trzeciej możliwości nie ma !!!
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 17:49:11
  człowieku skąd jesteś, że Ty w ogóle nie znasz Katechizmu Kościoła Katolickiego?

  Z jakiegoś UBeckiego domu jesteś czy z kraju dokąd jeszcze nie dotarli misjonarze ?

  //Każdy musi umrzeć, lecz po to, aby osiągnąć życie wieczne//
  //Niestety grzech śmiertelny zamyka drogę wiecznej szczęśliwości.//
  Moim zdaniem te tezy są sprzeczne.

  ,,Grzech śmiertelny". ,,Karą za grzech jest śmierć" - podobna sytuacja.


  KAŻDY MUSI UMRZEĆ DLA DOCZESNOŚCI, LECZ ŻYĆ BĘDZIE W WIECZNOŚCI! KAŻDY MA BOWIEM NIEŚMIERTELNEGO DUCHA, A "DUCH OŻYWIA WSZYSTKO" sama materia (ciało) na nic się nie przyda. Skutkiem grzechu pierworodnego i każdego grzechu jest śmierć duszy rezultująca wiecznym potępieniem. Efektem śmierci duszy jest oddzielenie od Boga Miłości, od wiecznej szczęśliwości.

  Dusza, która śmiertelnie grzeszy sama skazuje się na piekło tak jak szatany. Dusza, która łączy się z Bogiem żyć będzie na wieki w niebie.
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  Ewakuacja warszawskiego ratusza. 800 osób musiało opuścić biura. „Ktoś przysłał informację o bombie”
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/ewakuacja-warszawskiego-ratusza-800-osob-musialo-opuscic-biura-ktos-przyslal-informacje-o-bombie/


  W odległości zaledwie kilku metrów od ponownie wybranej kanclerz Merkel policja obezwładniła mężczyznę, który biegł w jej stronę. Miał również krzyczeć „Allahu akbar”.

  Mężczyzna zaatakował, gdy Merkel wsiadała do limuzyny. Wyłonił się z tłumu i ruszył w stronę niemieckiej polityk.

  Ochraniający kanclerz policjanci zareagowali szybko i zdecydowanie. Mężczyzna został błyskawicznie powalony na ziemie i aresztowany.

  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/krzyczal-allahu-akbar-i-rzucil-sie-na-merkel-wsiadala-wlasnie-do-samochodu-video/


  Brytyjska premier Theresa May zapowiedziała w środę wydalenie z W. Brytanii 23 rosyjskich dyplomatów i zaostrzenie systemu sankcyjnego w ramach reakcji brytyjskiego rządu na próbę zabójstwa byłego oficera rosyjskiego wywiadu GRU Siergieja Skripala.
  http://nczas.com/2018/03/14/konfrontacja-londyn-moskwa-wielka-brytania-wydali-23-rosyjskich-dyplomatow-uznanych-za-niezgloszonych-oficerow-wywiadu-ostre-oswiadczenie-nato/

  To największa grupa rosyjskich dyplomatów, jaka zostanie usunięta z Wielkiej Brytanii od 1985 roku, kiedy rząd ówczesnej premier Margaret Thatcher nakazał 35 Rosjanom pilne opuszczenie kraju na podstawie tajnych informacji uzyskanych od byłego rosyjskiego agenta, który nawiązał współpracę z Brytyjczykami.

  May poinformowała też o „zawieszeniu wszystkich zaplanowanych kontaktów na wysokim szczeblu” z Rosją, w tym o wycofaniu zaproszenia dla rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa do złożenia wizyty w Wielkiej Brytanii. Wykluczyła też udział oficjalnej delegacji lub członków rodziny królewskiej w czerwcowych piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji.

  Występując w Izbie Gmin, szefowa rządu podkreśliła, że mimo wystosowanej w poniedziałek prośby Londynu rosyjskie władze nie przedstawiły żadnych wyjaśnień, w jaki sposób produkowana w Rosji broń chemiczna typu Nowiczok trafiła na terytorium Wielkiej Brytanii.

  „Decyzja, aby zaoferować Rosji możliwość przedstawienia wyjaśnień, była słuszna, ale ich (Rosjan) odpowiedź była oznaką pogardy dla znaczenia tych wydarzeń” – oceniła May, dodając, że rosyjscy przywódcy wypowiadali się jedynie z „sarkazmem i pogardą”.

  „Nie mamy wyboru, musimy uznać, że Rosja jest winna próby zabójstwa Skripala i jego córki, a także stworzenia zagrożenia dla życia innych brytyjskich obywateli w Salisbury, w tym sierżanta Nicka Baileya” – podkreśliła, zaznaczając, że „to stanowi niezgodne z prawem użycie siły przez Rosję przeciwko Wielkiej Brytanii”.

  May podkreśliła, że konflikt z Rosją obejmuje nie tylko próbę zabójstwa w Salisbury i działanie przeciwko państwu, ale także stanowi „afront wobec zakazu użycia broni chemicznej i systemu opartego na wspólnych zasadach, na którym my i nasi międzynarodowi partnerzy polegamy” w polityce międzynarodowej.

  „Będziemy pracowali z naszymi sojusznikami i partnerami, aby zmierzyć się z takimi działaniami za każdym razem, kiedy zagrażają naszemu bezpieczeństwu – w kraju lub za granicą” – zapewniła.

  May zapowiedziała „natychmiastowe działania mające na celu rozmontowanie rosyjskiej sieci szpiegowskiej w Wielkiej Brytanii” oraz pracę nad „nowymi rozwiązaniami służącymi zwalczaniu wszystkich form wrogiej aktywności państwowej oraz zapewnieniu, że osoby o takich zamiarach nie wjadą do kraju”.

  Zapowiedziała też wprowadzenie poprawki do ustawy o sankcjach, pozwalającej na zamrażanie majątku osób oskarżanych o łamanie praw człowieka.

  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/may-o-brytyjskich-sankcjach-wobec-rosji-nie-mielismy-wyboru-odpowiedz-kremla-byla-oznaka-pogardy/

  W Niemczech w ostatnich dniach miała miejsce kolejna fala gwałtów. Choć po ekscesach słynnej nocy sylwestrowej w Kolonii rząd zapowiadał walkę z tym procederem, imigrantów-gwałcicieli nie udało się powstrzymać.

  Po tym, jak Niemcami wstrząsnęły informacje o masowych molestowaniach seksualnych i gwałtach w noc sylwestrową, władze obiecały podjecie zdecydowanych działań. Przedstawiono różne plany i strategie działania, które miały zapewnić kobietom bezpieczeństwo. Tak się niestety nie stało. Imigranci wciąż atakują.

  Jak podaje portal „Junge Freiheit”, do szeregu napaści seksualnych doszło w ubiegłym tygodniu w wielu miastach Niemiec. Imigranci zaatakowali między innymi w Essen podczas festiwalu „Essen Original”. Policja otrzymała łącznie 11 zgłoszeń. Kobiety były obmacywane i wulgarnie obrażane przez imigrantów. Zatrzymano łącznie czterech mężczyzn z krajów afrykańskich i arabskich. Niestety, już w poniedziałek wszystkich wypuszczono na wolność.

  Dodatkowo policji nie udało się schwytać sześcioosobowej szajki, która w różnych miejscach miasta według zeznań kobiet miała północnoafrykańskim zwyczajem znienacka otaczać kobiety i werbalnie lub fizycznie je molestować.

  Do brutalniejszego przypadku doszło w Kolonii. W nocy z piątku na sobotę 25-letnia kobieta została zgwałcona przez dwóch imigrantów. Napadnięto ją w parku w pobliżu jednej ze stacji metra. Mężczyźni powalili ją na ziemię i zgwałcili. Kobietę odnaleziono dopiero rano. Napastnicy według jej zeznań wyglądali na Arabów lub Afrykanów.

  Do kolejnej napaści doszło w miejscowości Mühldorf. Uchodźca z Pakistanu w nocy z piątku na sobotę napastował przynajmniej jedną kobietę, choć policja sądzi, że jego ofiarą padło więcej Niemek.

  Inny mężczyzna w niedzielę rano zgwałcił 30-letnią kobietę w miejscowości Kropp w Szlezwiku-Holsztynie. Do przestępstwa doszło na marginesie festiwalu „Mondscheinnacht”. Według informacji policji gwałciciel mówił łamanym niemieckim i wyglądał na imigranta z Afryki lub krajów arabskich

  Zgwałcić 18-letnią dziewczynę próbował też uchodźca z Erytrei mieszkający w ośrodku dla imigrantów w Saalfeld. Mężczyzna w niedzielę nad ranem śledził ofiarę wracającą z festynu piwnego. Kobiecie udało się uciec dzięki użyciu siły, ale odniosła rany i musiała trafić do szpitala. Policja aresztowała sprawcę.

  Źródło: jungefreiheit.de

  http://wlocie.pl/index.php/2018/03/14/plaga-gwaltow-w-niemczech-uchodzcy-masowo-napadaja-kobiety-policja-bezradna/

  Podczas wystąpienia przed żołnierzami w Miramar Marine Corps Air Station Trump zapowiedział, że USA stworzą siły kosmiczne. Zdaniem prezydenta przestrzeń okołoziemska stanowi kolejny po wodach, lądzie i powietrzu wymiar współczesnego pola walki. W ten sposób Trump nawiązuje do projektów zmilitaryzowania kosmosu, które w latach 80. lansował Ronald Reagan.

  (....)

  Waszyngton chciał w latach 80. stworzenia nad Ameryką tarczy antyrakietowej, którą określono mianem SDI. Inicjatywa przewidywała rozmieszczenie w kosmosie satelitów uzbrojonych w lasery i głowice nuklearne. Ich zadaniem było niszczenie zmierzających w stronę USA wrogich pocisków balistycznych. Dążono również do osiągnięcia technologii, która pozwoliłaby na operowanie w przestrzeni kosmicznej, co umożliwiłoby niszczenie wrogich systemów komunikacji i obserwacji.

  Ze względu na upadek ekonomiczny, a potem polityczny głównego rywala, czyli ZSRR ostatecznie zrezygnowana z niezwykle kosztownych badań. Wzrost napięcia na arenie międzynarodowej skłania najprawdopodobniej USA do, nieśmiałego na razie, powrotu do koncepcji Reagana.

  http://nczas.com/2018/03/14/stworzymy-sily-kosmiczne-trump-wraca-do-koncepcji-gwiezdnych-wojen-reagana-foto/

  POLACY KOCHAJĄ WIADOMOŚCI
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/tvp-wiadomosci-wciaz-maja-przewage-nad-wydarzeniami-sprostowanie/  „Będziemy wykorzystywać wszystkie możliwości brytyjskiego prawa i odpowiednich instytucji do podejmowania działań przeciw poważnym kryminalistom i skorumpowanym elitom. Dla tych ludzi i ich pieniędzy nie ma miejsca w naszym kraju” – zapewniła.
  http://wolnosc24.pl/2018/03/14/may-o-brytyjskich-sankcjach-wobec-rosji-nie-mielismy-wyboru-odpowiedz-kremla-byla-oznaka-pogardy/


  Strzelał w obronie własności i firmy, teraz sądy niszczą mu życie! Zajączkowska i Rola o patologi RP
  https://wrealu24.tv/na-zywo/strzelal-w-obronie-wlasnosci-i-firmy-teraz-sady-niszcza-mu-zycie-zajaczkowska-i-rola-o-patologi-rp

  DOM » POLITYKA
  Co za brednie! Totalny odlot Bronisława Komorowskiego ws. POLIN
  Bartosz Chruślak UTWORZONY 14 MARCA 2018 0 1

  Udostępnij na Facebooku

  Tweetuj

  60
  SHARES
  FacebookTwitterE-mailPinterestGoogle+
  Były prezydent Bronisław Komorowski nie tylko przegrał wybory, ale przegrywa za każdym razem, gdy otwiera usta. Do kolejnego, niezwykle kompromitującego wystąpienia doszło na antenie radia RMF FM. Były prezydent w sposób niezwykle arogancki wypowiedział się na temat relacji z Żydami i zdradził, co z jego polityczną przyszłością.

  Bronisław Komorowski wielokrotnie udowodnił, że nie panuje nad tym, co robi i co mówi. Tym razem dał popis niebywałej arogancji na antenie RMF FM. Pytany przez prowadzącego, Marcina Zaborskiego, czy dobrym pomysłem jest budowa muzeum Polaków ratujących Żydów w Nowym Jorku odpowiedział: – No ja nie wiem. Trzeba by zapytać odbiorców, czy przyjmą to życzliwie. Co ciekawe, wcześniej stwierdził, że sposobem na „lepsze” relacje polsko-izraelskie jest wybudowane w Polsce Muzeum Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

  Były prezydent zdradził też, co z jego polityczną przyszłością. Komorowski oświadczył, że jeżeli zaistniałaby taka potrzeba, mógłby reaktywować swoją działalność polityczną. – Gdyby (…) się okazało, że jest jakaś taka tendencja do tego, żeby wszystkie ręce na pokład, to wie pan, trzeba by usiąść i porozmawiać – wyznał polityk.

  https://wrealu24.pl/co-za-brednie-totalny-odlot-bronislawa-komorowskiego/


  nigdy nie było tak dobrze jak teraz .............

  ks. prof. Tadeusz Guz powiedział, że politycy, którzy reprezentują interesy w polskim sejmie i w rządzi interesy USA, Izraela, Niemiec, Rosji, lub Chin, to powinni poprosić tamte państwa o pracę w ich rządach i instytucjach, albowiem politycy polscy muszą wyłącznie reprezentować interesy własnego kraju.
  ROZUMIECIE TO JUDASZE, AGENCI I ZDRAJCY ?

  https://www.youtube.com/watch?v=FzAhX06Ev2M


  nigdy nie było tak dobrze jak teraz ....
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 15:11:11
  Człowiek został powołany do życia w wieczności.

  Każdy musi umrzeć, lecz po to, aby osiągnąć życie wieczne.

  Stąd Apostoł powiedział, że każdy rodzi się raz, umiera raz i podlega sądowi ostatecznemu.

  Sprawy ostateczne to niebo i piekło, zaś czyściec jest dla tych, którzy pobłądzili, lecz ich czyny nie okazały się na tyle święte by iść do nieba. Po oczyszczeniu w czyśćcu dusze trafią do nieba.

  Niestety grzech śmiertelny zamyka drogę wiecznej szczęśliwości.

  https://www.youtube.com/watch?v=FzAhX06Ev2M
  ks. prof. Guz wyjaśnia czym jest pedagogika Boga i na czym polegają tzw. kary Boże
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • SYNDYKAT ZBRODNI !
  Oczywiście system nienormalności i bandytyzmu, to nie tylko specjalność postżydobolszewickiej "Polski" a raczej PRLu BIS.

  Sami widzimy jak bezczelnie oskarża się Polskę o zbrodnie, których nie popełniła. Mamy do czynienia z nienormalnością, która polega na tym, że kraj okupowany przez III Rzeszę i Sowiety oskarża się o zbrodnie okupantów. Prawo międzynarodowe stanowi o tym, że za skutki okupacji winę ponosi okupant. Jednak w czasach totalnego bezprawia któż by się przejmował prawem i moralnością oraz prawdą historyczną.

  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 1. Polski obóz śmierci to kłamstwo!
  https://www.youtube.com/watch?v=a2QbroV67g4
  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 2. - Kiedy polityk daje się złamać?
  https://www.youtube.com/watch?v=1dFUvrJeEJc


  Nie ulega najmniejszej kwestii, że za systemem anarchii moralnej i legalnego bandytyzmu stoi masoneria, którą papież Leon XIII określił "największym pomocnikiem szatana na ziemi i ściekiem wszystkich herezji". Ks. prof. Tadeusz Guz wyjaśnia, że politycy, którzy tolerują masonów i satanistów na swoim terytorium to są zbrodniarze największego rodzaju. Ks. Guz twierdzi, że w Niemczech nie można realizować biznesu z powodzeniem gdy nie należy się do masonerii.
  Polska podporządkowana Niemcom po Anschlusie do germanobolszewickiej UE, także została zmuszona do wprowadzenia masonokracji i legalnego bandytyzmu oraz systemu wierutnych kłamstw i oszustw, co prowadzi do deprawacji i zidiocenia elit oraz całego społeczeństwa znieprawianego przez władze i agendy wpływów.

  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 4. Masoneria
  https://www.youtube.com/watch?v=YbNEk2_W3r4

  W poniższym wykładzie ks. prof. Tadeusz Guz wyjaśnia, że w Polsce pozbawionej własciwego porządku aksjologicznego, to
  nie ma ani jednego uczciwego, prawego, sprawiedliwego i racjonalnego sedzi prokuratora. Legislacja w III RP świadczy o skandalicznej głupocie posłów, którzy zamiast prawa tworzą śmieci informacyjne i buble prawne rodem z talmudyzmu, bolszewizmu, liberalizmu i innych herezji

  Ks. prof. Tadeusz Guz o sprzeciwie sumienia - mocne i aż nadto aktualne! Prelegent wyjaśnia czym jest prawo i sprawiedliwość ?
  https://www.youtube.com/watch?v=p22dB31sEek
  Dyktatura tępych dewiantów - dać małpie brzytwę
 • Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
  Pozorowana obrona suwerenności

  Kryzys w relacjach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich, a także polsko-ukraińskich jest jedynie elementem o wiele poważniejszego kryzysu, w jakim znalazła się Polska. Ma on wymiar klęski o charakterze geopolitycznym i cywilizacyjnym. Jest to – przemilczana przez polskie władze i opozycję oraz stojący za nimi establishment polityczny, media i środowiska opiniotwórcze – klęska opcji amerykańskiej. Izrael i lobbujące za nim środowiska żydowskie oraz banderowska Ukraina to elementy „pakietu” politycznego opcji amerykańskiej, którą Polska przyjęła po 1989 roku. W pakiecie tym otrzymaliśmy przymus realizowania interesów nie tylko amerykańsko-natowskich, ale równie żydowsko-izraelskich i ukraińskich z banderowskimi włącznie. Nowym świadectwem tego „pakietu” politycznego jest skoordynowana negatywna reakcja wymienionych państw na nowelizację ustawy o IPN. Na Polskę spłynęła z ich strony fala nieuzasadnionego oburzenia, pouczeń, pomówień. Przywoływanie do porządku polskich władz, nawoływanie do odrzucenia przyjętej ustawy, pogróżki i działanie na szkodę naszego wizerunku w świecie uświadomiły nawet średnio zorientowanym politycznie Polakom znikomy poziom naszej suwerenności. ......... "
  Czytaj całość pod
  https://jozefbizon.wordpress.com/2018/03/14/razny-kleska-opcji-amerykanskiej/
  Józef Bizoń


  W normalnym kraju, gdzie kwestii uczciwości sądownictwa jest traktowana poważnie, cała ta banda prokuratorów, sędziów wraz z Rzecznikiem, Prokuratorem Generalnym i oskarżycielką, trafiłaby do zakładu specjalnego dla ociężałych umysłowo lub za kraty. W Polsce osobnicy ci natomiast pobierają potężne wynagrodzenia, stroją się w szaty niezawisłych obrońców praworządności i sprawują potężną władzę. Zaś sędziowie, którzy wydali owe kuriozalne wyroki, orzekają nadal, mimo oczywistego zagrożenia z ich strony dla porządku publicznego.

  Prawdę mówiąc, obserwując propagandę medialną w prorządowych mediach, odnoszę wrażenie że cała ta reforma jest dęta. Na przykład sponsorowana przez Prezydenta reforma sądownictwa oddaje naprawę szkód w ręce instytucji i ludzi odpowiedzialnych za dotychczasowy bandytyzm a dla uwiarygodnienia Naczelnego Szeryfa-Enkawudzisty robi się wrzawę woków sędziego Topyły co ukradł 50 zł. Milczy się natomiast w sprawach o wiele poważniejszych, takich jak moja, gdzie szajka sędziowska okradła mnie na kilkaset tysięcy zł, będących dorobkiem życia. Cicho jest też w kwestii przekrętów sędziowskich przy okazji afery reprywatyzacyjnej, gdzie postanowienia sądów były wydawane na podstawie jawnie sfałszowanych dokumentów. A tam wchodziły w grę znacznie większe pieniądze niż to, co ukradziono mnie. I dlatego sprawy są tuszowane, bo gdyby zostało to rzetelnie załatwione, polecieć musiałoby wiele głów z Ziobrą na czele. Tak się jednak nie stało.


  Wydaje się też, że mamy tutaj z efektem sekty. Przywódcy powtarzający bełkot propagandowy w celach indoktrynacji wyznawców, sami zaczynają myśleć tymi kategoriami. I tak postrzegam dialog polskiego rządu z Unią Europejską. Ani jedna ani druga strona nie wierzy do końca w to, co mówi. Rząd stworzył swoją Białą Księgę na temat reformy sądownictwa, gdzie argumentuje, że wprowadzane procedury są analogiczne do tych w krajach „Starej Unii”. Wszystko to ma gwarantować praworządność. Nie zdrowy rozsądek i sprawiedliwość ale właśnie praworządność. Warto zauważyć, że Trzecia Rzesza też była jak najbardziej praworządna i zgodnie z prawem i procedurami wysyłano ludzi do gazu.

  Prawda jest taka, że w sądach orzekają ludzie i żadna reforma procedur nie przeistoczy zasiadających tam dewiantów w ludzi normalnych orzekających zgodnie ze społecznym poczuciem sprawiedliwości. A ci pierwsi, jak pokazałem wcześniej, są nie do ruszenia i w dodatku są chronieni przez Szeryfa. Pozostawianie im władzy to przysłowiowe dawanie małpie brzytwy. Przy całym jazgocie „praworządnościowym” ze strony Komisji Europejskiej, należałoby zapytać, co robiła, gdy terror sądowy szalał w Polsce w najlepsze. Być może Komisji zależy na utrzymaniu status quo. Ale to należałoby otwarcie powiedzieć.

  Ostatnio po latach udawania, że nie ma problemu, wybuchła sprawa arogancji żydowskiej a to, o czym pisało się jedynie poza main-streamem, jak kwestia współdziałania Żydów z Niemcami w deportacjach do obozów koncentracyjnych, jest otwarcie przyznawane. Rząd polski głośno protestuje przeciwko oczernianiu państwa i narodu przez środowiska żydowskie. Jeśli jednak państwo polskie chce przywdziewać szatę moralnej wyższości, niech najpierw zrobi porządek u siebie i odda to, co ukradło. Życie pokazuje bowiem, że prawdę trudno jest zamieść pod dywan.

  http://bogdangoczynski.neon24.pl/post/142832,dyktatura-tepych-dewiantow-dac-malpie-brzytwe
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !
 • @Franek Ganek 12:32:23
  Bóg karze ? Według Fatimy kara Boża polega na tym, że Bóg wycofuje się z łaską gdy ludzie nie chcą aby świat żył po bożemu.
  Wówczas kontrolę nad światem przejmują sataniści i piekło.

  ZAPŁATĄ NA GRZECH JEST ŚMIERĆ !!!
  Nigdy nie było tak dobrze jak teraz !

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej